Сонник Море — до чого сниться ?

Якщо в сні ви бачите себе на березі моря, розмірено несе свої хвилі до ваших ніг, то в цьому вас чекає упорядкована і безтурботне життя. Якщо вам хочеться повернути ріку своєї долі в яку-небудь сторону, зробити це вам не вдасться. Сон, у якому ви вирішили поплавати в спокійному морі, свідчить, що ваші стосунки з рідними або близькими можуть засмутитися через будь-якої дрібниці. Вчіться толерантності. Якщо вам сниться штормове море, то в реальності вам потрібно бути готовим до неприємностей, так як вони можуть з’явитися з тієї сторони, з якої їх очікували найменше.

Якщо у вашому сновидінні ви віддали своє тіло в розпорядження бурхливих хвиль, то сон сповіщає, що з перипетій цієї житті вам доведеться «випливати» самостійно. Якщо у вашому сні ви не бачите тільки море, але й чуєте, як хвилі розбиваються об берег, то пророцтво може збутися протягом декількох днів. Чим більше звуків ви почуєте, тим раніше збудеться сон. Це означає, що якщо під ранок вам пригрезился шум прибою, то неприємності дадуть про себе знати телефонним дзвінком вже в перші ранкові години або навіть тоді, коли ви переглядали «останню серію» передранкового сну.

Неспокійне море сниться до втрат, банкрутства. Якщо у вашому сні сонце сховалося за хмари, а море розмірено набігає на берег, то вас очікують проблеми, пов’язані з близькими людьми. Якщо в морі вам снився острів, то сон означає, що у ваших починаннях оточуючі вас не підтримають і не протягнуть руку допомоги. Якщо ви самі потрапили на такий острів, то сон указує, що ви помилилися в оцінці когось із знайомих.

Якщо снилося ваше падіння в море, то наяву потрапите в складну, двозначну ситуацію. Сон, в якому вам доводиться довго плисти морем, свідчить, що в горі допомогти вам не зможе ніхто. Якщо сниться, що море спокійно і в теплу погоду ви вирішили поплавати, то таке бачення пророкує, що наяву ваш життєвий тонус підвищиться. Якщо в морі ви плаваєте на кораблі, то вам вдасться здолати всі сумніви, ви перестанете нервувати і переживати з приводу і без нього. Сон, у якому ви побачили море кораблі, передвіщає вам метання і коливання.

Бачити уві сні море тихе і спокійне — знак зупинки, затримки в справах. Разом з тим неспокійне море у сні — знак перешкод у справах і того, що ваша справа здійсниться лише в тому випадку, якщо ви докладете до цього максимум зусиль.

Дивитися на море — до отримання звісток здалеку. Дивитися в бінокль — знак очікування важливих звісток або швидкої розгадки таємничої події. Темна морська вода віщує отримання похмурого известия, а світла морська вода пророкує, що звістка буде радісним. Плисти по спокійній морської гладі і не зустрічати перешкод на своєму шляху у сні означає, що ви будете багаті, здорові і щасливі. Іноді такий сон пророкує виконання бажання. Опинитися в море уві сні або впасти в нього — знак збитку, втрат, переживань. По морській гладі йти як по суші уві сні передвіщає благополуччя і успіх у справах. Особливо для тих, хто збирається в далеку дорогу. Жінці такий сон передвіщає, що її буде спалювати пристрасть.

Шторм на морі бачити в сні — до засмученням і втрат. Якщо ж ви побачите невеликий корабель, що бореться з хвилями в штормовому морі, то знайте, що ваші надії зайняти певне положення в суспільстві і на цей раз зазнають краху після довгих старань і зусиль. Морський круїз уві сні здійснювати — до отримання цікавих звісток. Зустріти піратів в море — погана прикмета, яка попереджає вас про можливий нещасний випадок в дорозі. Йти по берегу моря в сні означає, що незабаром вам доведеться кудись поїхати. Дивіться тлумачення: Корабель, Шторм, Вітер.

Якщо вам приснилося, що здалеку видніється море, значить, в даний час секс для вас — це щось недоступне і нереальне, у всякому разі, не те, від чого можна отримувати задоволення. Коріння такого подання лежать у вашому ставленні до власної зовнішності: воно не дає вам можливість повністю розслабитися і насолоджуватися.

З берега або корабля споглядати спокійні морські води — таке сновидіння повідомляє про дефіцит у вашому житті спокою і стабільності; ви наполегливо прагнете до того, щоб їх відшукати. Скоро ситуація зміниться, все стабілізується, і ви нарешті отримаєте те, чого так потребуєте.

Побачити, як хтось купається у морі, — таке сновидіння означає, що ви зумієте допомогти цій людині вирішити проблему, з якою він сам ніяк не міг впоратися. Побачити, як купалися в морі ви самі, — сон говорить про те, що зараз у вашому житті все складається просто чудово, а подякувати за це можна стала повноцінною сексуальне життя, яку ви раніше вважали чимось несуттєвим.

Спроби увійти до бурхливе, неспокійне море сняться до такої ночі кохання, який у вас давно не було. Ви вже й забули, що можна займатися любов’ю. Нічого не треба робити для цього: всі відбудеться спонтанно і само собою. Плавання у морських глибинах видає ваше бажання дізнатися про те, що піде тільки на шкоду: з-за цікавості у вас тільки зіпсується настрій.

Море уві сні вказує на сильного правителя, і хто побачить море з далека, той побачить страх, сум’яття і нещастя. І хто побачить, що стоїть на березі моря, той отримає від правителя, а іноді воно вказує на нареченого для жінки. Якщо море каламутне і не має великих хвиль, це вказує на держава й населення, якщо такі існують. А хто побачить, що випив з моря, і воно не було каламутним і було спокійним, той здобуде багатство від правителя стільки, скільки випив води, або придбає гарний заробіток. Якщо ж море буде бурхливим і каламутним, то це означає, що побачив сон спіткає згубна тяжкість і небезпека. Бачити себе потопаючим в море, — означає бути залученими до царя для звіту. Якщо він побачить що ходить по морю, то він переселиться в інше місце, а також піднесеться в очах великих правителів. Спокійне прозоре море — провісник щастя і радості.

Сон, у якому ви чуєте шум моря, але не бачите його віщує нудне життя без любові і дружби. Можливо, ви все життя будете самотні. Сон про море говорить також про вашу схильність до пошуків фізичних задоволень і нехтуванні духовними радощами. Дівчині, якій сниться, що вона ковзає по морю разом з коханим, сон обіцяє виконання її бажань і шлюб з людиною, яку вона любить. Тихе, спокійне море, побачене у сні – знак врівноважених відносин з другою половиною, повна ідилія в ліжку. Шторм на морі в погану погоду означає, що Вам пора подумати про тимчасову розлуку, тому що Ваша обопільна ревнощі не дає спокою обом.

Сновидіння, в яких присутня море, вважаються хорошими, оскільки їх значення — це умиротворення, доброго здоров’я, благополуччя. Море злегка хвилювалося — переможете обставини. Ще одне можливе значення — після довгих років плутанини у справах наведете порядок. Надто спокійне або, навпаки, бурхливе море — це попередження про майбутнє випробуванні, яке треба стійко винести. Якщо ви уві сні впали в море, це означає, що у вас надовго збережеться гарне самопочуття; хворий після такого сну видужає.

Почути спокійний, трохи меланхолійний шум моря — такий сон означає, що ваше існування буде тяжким і безплідним, позбавленим любові і дружнього тепла. Наснилося море — свідоцтво марність очікувань, так як, поринувши в тілесні втіхи, ви будете нудитися про насолодах для духа, які для задоволення плоті ніколи не зможуть замінити. Стрімко ковзати по морській рівнині в суспільстві коханого — для дівчини такий сон означає, що всім її мріям судилося успішно втілитися в життя.

Море завжди було для людини — символом необмеженої свободи духу і можливостей. Незважаючи на те, що стихія моря в будь-який момент може загрожувати людині бідою, люди люблять дивитися і на тихе, і на розбурхане море, людей тягне до моря невідома сила, і обрали професію моряка зазвичай не кидають її заради самих привабливих благ на суші.

Побачити спокійне море — сновидіння до настільки ж спокійному існування; неспокійний, бурливое — до бурхливої, насиченою подіями та пригодами життя; плавати в ньому — задумаєте якусь ризиковане підприємство; впасти в море — до збитків; тонути в ньому — такий сон стверджує, що причина вашого нещастя — це ви самі.

Безмежне море — велике щастя і процвітання. Чоловік бачить море – до гарних новин. Жінка бачить море – це символ важкого тягаря. Торговець бачить море – до процвітання в бізнесі. Бачити велику хвилю або бурю зі зливою – ваші труднощі стануть горою.Безмежні потоки води — віщує вступ у шлюб.

Спокійне море – успіх, визнання, спокійне життя. Розбурхане море – небезпека втратити репутацію або положення. Купатися в морі – задоволення, яке ви чекаєте, потрібно заслужити.

Іти по морському березі, пляжу — сон до дороги; споглядати на море — до вістям здалеку; синя або блакитна вода сниться до зустрічі, плисти по морю на човні — до важливих змін.

Море – можливість нескінченного дії. Символізує організм як ціле. Якісні характеристики моря позначають организмическую ситуацію в цілому.

Море — це уособлення життя; як море, така і життя; де ви перебували у сні в море (на березі, дні, поверхні) — там ваше місце в житті.

Спокійне, красиве море — виконання бажань; задоволення, спокій.


Залишити відгук