Сонник Монета — до чого сниться ?

Якщо насниться золоті монети невідомого походження та виду більше чотирьох штук, то це не до добра. Хто побачить, що придбав їх, той від кого-небудь почує неприємну для себе мову. Якщо відомі, то це знак про те, що вирішувати свої справи і проблеми поступово, легше, ніж відразу всі разом. Якщо ж їх менше чотирьох — це діти. Срібні монети тлумачаться по різному в залежності від становища людей. Для одних це придбання благого спадку через труднощі і дебати, а для деяких вони означають приємне спілкування.

Фальшиві монети означають непристойну мову і суперечка. І хто побачить, що хтось йому вручає їх, той довірить йому свою таємницю, а також навпаки. Розмінювати уві сні монети одну на іншу, значить наяву критично ставитися до своїх вчинків і всерйоз задуматися про життя. Деякі вважають, що взагалі бачити уві сні будь-які гроші — віщує неприємні події, тривогу і хвилювання. Отримувати гроші уві сні від кого-небудь — до сварки з родичами, знайомими або колегами по роботі.

Сон, у якому ви бачите старовинні монети, обіцяє вам оригінальний подарунок, причому настільки незвичайний, що його вартість не буде мати ніякого значення для вас. Сонник припускає, що це може виявитися талісман, що приносить удачу або книга, яка подарує вам дивовижні знання.

Якщо примарилася скарбничка, у якій повно монет різного номіналу, то є шанс серйозно розбагатіти. Розбита величезна скарбниця, з якої висипалися монети – це знак того, що буде пророблена колосальна робота, але віддача від неї буде незначною. Розсип монет, котрі неможливо порахувати передвіщає важку, але добре оплачувану роботу. А всі зароблені грошики підуть на розваги і непотрібні покупки.

сняться Золоті монети як натяк на те, що в даний час ви могли б вигідно вкласти свої кошти. Дуже велика монета, яка не лізе в гаманець, з’являється у сні в знак того, що ваше бажання неможливо здійснити одним наявністю грошових коштів, потрібно щось більше. Знайти монету дрібного гідності — до невиправданих клопоту.

Якщо влучні монетки знайшла жінка — сон може передвіщати сльози. Знайти золоті монети, вважати їх до хороших перспектив у фінансових справах. Монета з двома орлами сниться до складного вибору, який буде стосуватися матеріальної сторони життя. Чути уві сні дзвін монет — до майбутньої слави, популярності.

Монети символізують сексуальне життя людини і всі його таємні бажання. Всякого, хто кидає пригорщами металеві гроші, просто переповнює енергія і він готовий вступати в інтимні стосунки з будь-ким, хто йому сподобається. Отримувати від когось монети у сні – ознака того, що в реальності сновидінню не вистачає ні любові, ні сексу. Знайдені монети віщують сексуальні відносини, повні радісних відчуттів, а втрачені – символізують імпотенцію та фригідність.

Золота монета – процвітання, задоволення, нові подорожі. Срібна – невдача, сварки, сімейні чвари. Для дівчини — якщо Ваш коханий дає Вам срібну монету, то незабаром він незаслужено образить Вас; мідна – до важкої фізичної праці; нікелева – Вам належить виконати роботу досить низького властивості. Бачили уві сні срібні монети, вони яскраві, чисті і явно належать Вам – сприятливий знак.

Знайти монету – людина серед вашого оточення злиться на Вас. Не беріть в руки, то що знайдете. Отримати гроші – Вас вважають добрим, щедрим, чуйною людиною. Вважати монети – подумайте, людські відносини важливіше грошей. Давати комусь гроші – щоб завершити розпочату справу, необхідні фінансові вкладення.

золоті Монети — омана, шкоди, пристрасті; горе; бідність. Монети дрібні — незначні справи; дрібна удача, робота; незначні відносини. Для жінки — залицяння, не варті уваги. Старовинні монети — придбати мудрість, цінний досвід; пізнати таємницю.

Срібні монети у сні – провісники поліпшення фінансової ситуації, або ж вас чекає підвищення по кар’єрних сходах. Віддавати монети — незабаром ваш друг чи знайомий буде потребувати вашої допомоги. Великі монети у сні – великі проблеми.

Побачити в сні монети — це означає, що вам доведеться чинити опір недоброзичливцям; карбувати — зробите марні зусилля; мати золоті чи срібні монети — до біди; мідні — до величезного щастя.

Якщо приснилася металева монета (крім зроблених із золота, срібла і міді), це говорить про те, що під час подорожі по воді станеться аварія корабля.

Мідні – нещастя. Срібні – прибуток, але невдача в іншій сфері. Золоті – печаль. Роздавати – несподівані придбання, багатство.

Побачити монети — це до веселощів. Втрачати — до незначних доходів. Знаходити витратити на розваги.

Дрібні монети віщують приємні сімейні клопоти. Багато з золотих монет означає щастя в любові.

Знайти старовинні монети уві сні – означає, що вам доведеться скористатися своїми заощадженнями.


Залишити відгук