Сонник Монастир — до чого сниться ?

Монастир для когось- це притулок, де можна відпочити від мирської суєти, а для інших це ув’язнення і ізоляція від світу. Але досить і тих, хто вважає, що відхід в монастир своїм покликанням. Так чи інакше, монастирський уклад накладає на людину певні заборони та обмеження, витримати які деколи виявляється нелегко навіть глибоко віруючим людям. Якщо вам сниться, що ви йдете в монастир, то це знак того, що ви не в силах більше боротися зі своїми проблемами і готові здатися. Якщо ж ви просто бачите монастир, то такий сон може бути передвістям хвороби. Зруйнований монастир у сні обіцяє проблеми і нещастя наяву. А будувати монастир означає займатися в житті богоугодною справою.

Якщо приснився дівчині монастир, це означає, що оточуючі будуть сумніватися в тому, що вона доброчесна і чесна. У більшості випадків сновидіння пророкує, що ваше становище не буде вас задовольняти, вас будуть дратувати оточення. Уві сні шукали притулку в монастирі — значить, турботи і тривоги покинуть ваше майбутнє, головне — не зустріти при вході священика: подібна зустріч передвіщає, що ви загрузнете в різних турботах і душевних муках. Побачили зруйнований монастир — значить, приречені на провал всі ваші задуми. Потрапили в монастир — можете захворіти.

Монастир — знак відходу від реального світу, вмістилище ідеалів, духовного самоспоглядання. Перебувати в монастирі — спокій, захист. Добровільно поховати себе в монастир — ви відмовилися від любові людини, розчарувавшись в його моральних якостях. Опинитися всередині монастиря — спокійна і забезпечена старість. Жіночий монастир — ви любите людину, який не підозрює про ваших почуття.

Якщо ви бачите уві сні монастир, то значить, що наяву ви боїтеся самотності і забуття. Але страх цей марний, ваші друзі не відвернуться від вас. Якщо сниться, що ви йдете в монастир, то в реальному житті ви не відчуваєте інтересу, ви хочете нових емоцій, нових переживань. Зміни в житті настануть, і ви відчуєте, що ваше життя наповнюється подіями і враженнями.

Сон про нього говорить про незадоволеність, переживання, невлаштованості життя або про хвороби. Бачити його в сні або входити в нього — знак нужди, бідності, злиднів, голоду, страждань через таємницею любові, заспокоєння або забуття. Руїни монастиря побачити в сні означає, що ваші плани приречені на провал, а ваші надії знайти спокій або забуття не увінчаються успіхом.

Якщо дівчині сниться, що вона знаходиться в монастирі, це означає, що оточуючі будуть сумніватися в її чесності і благородства. Такий сон означає також, що ви не задоволені нинішнім станом справ. Можливо, ви будете відчувати роздратування по відношенню до свого коханого.

Коли сниться монастир, то це вказує на те, що в реальності Ви не задоволені спілкуванням з оточуючими Вас людьми, тому Ви прагнете до нових знайомств. А от коли дівчині сниться монастир, то це вказує на те, що в реальності вона насправді веде порядну життя.

В монастирських приміщеннях класичні книги — хворий повинен видужати. Входиш в монастирський двір — народиться благородний нащадок. Переїжджаєш в жіночий монастир — віщує хворобу.

Побачити монастир — сон до спокою і тиші; жіночий — у вас буде жити таємна любов; вступити в монастир — в старості знайдете радість і спокій.

Якщо у сні ви бачите монастир, або заходьте туди, то наяву ви станете щасливою і успішною людиною. Також див. Чернець.

Якщо приснився монастир, це обіцяє вам спокій, безтурботність і спокій.

Перебувати в монастирі — сон до відпочинку і заспокоєння душі.


Залишити відгук