Сонник Черниця — до чого сниться ?

Черниця — персона, яка відійшла від реальної организменной життя, не живе цієї повноцінним життям, а існуюча в ілюзорному світі служіння Богу, і тому, що займає виняткове становище по відношенню до простих людей. Її життя протікає згідно з програмою соціального релігійного механічного супер-его. Це образ людини, який із-за факту буття божого, трансцендентальном посвяті втратив власну реальність, відрікся від себе. Вирвавши коріння з власної реальності, цей чоловік став чужинцем і переносником відчуження від себе.

Це боговдохновленный (з божою іскрою) символ негативності. Це людина, яка ховається від реального світу за нескінченними релігійними молитвами, у служінні Богу розтрачує себе, не намагаючись що-небудь отримати натомість. Побачити черницю — це означає бажання або страх виступити в одній з її ролей. А саме: страх сексуальної неадекватності, бажання подолати привабливість з боку матеріальних речей, бажання уникнути самостійного прийняття рішень, бажання змусити інших думати про себе як про незвичайну, жертовному людину, яка краще, ніж він є насправді.

Якщо черниці наснилися віруючій людині, це говорить про те, що його духовному розвитку будуть перешкоджати задоволення матеріального властивості. Від нього вимагається мудрість і строгий самоконтроль. Для жінки зі сну монахині — це знак можливого вдівства або розриву відносин з коханцем. Побачити себе в ролі монахині — це говорить про те, що ваше становище не буде вас задовольняти.

Мертва черниця — провісниця відчаю: може бути, вам доведеться дізнатися про невірність коханої істоти. Сновидіння, в якому жінка скидає з себе одяг черниці, означає, що її прагнення до мирських радощів посилиться, у зв’язку з чим виявиться неможливим виконання зобов’язань.

Якщо жінка бачить у сні черницю — це означає можливе вдівство або розрив з коханцем. Якщо вона бачить уві сні себе черницею — наяву вона незадоволена своїм становищем. Жінці, що бачить сон, в якому вона скидає з себе чернече вбрання, належить випробувати сильне прагнення до мирських радощів. Її вчинки і бажання зроблять неможливим виконання взятих на себе зобов’язань.

Якщо молода жінка в сні вирішила стати черницею, це віщує їй глибоке любовне розчарування і страждання такої сили, що вони приведуть її на межу втрати розуму. І все ж їй вдасться впоратися зі своїм відчаєм. Сон є застереженням проти спокус і закликом не надто довіряти тому, що доглядає за нею чоловікові. Потрібно з’ясувати справжні мотиви, які керують ним.

Якщо жінці сняться черниці, це віщує вдівство або розлуку з коханою людиною. Мертва черниця сниться до розпачу. Цілком імовірно, ви дізнаєтеся, що ваш коханий зраджує вам. Сон, у якому дівчина знімає з себе чернече вбрання, означає її схильність до мирських радощів. Можливо, вона не зможе виконати дане комусь обіцянку.

Для релігійної людини побачити в сні черницю віщує, що в його житті матеріальні радості візьмуть верх над духовними інтересами. Щоб не допустити цього, він повинен бути мудрим і контролювати свої вчинки.

Буддійська черниця або чернець вивчає сутри — віщує тугу. Вступаєш у зв’язок з черницею — віщує втрату багатства. Чоловік або чоловік несподівано перетворюється на черницю — нещастя.

Побачили черницю — значить, коханець або коханка змінять; розмовляли з нею — до зміни місця проживання; чути хор черниць — ваше серце виявиться розбитим.

Черниця — вдівство, розлучення, нещастя у коханні, тривалий період сексуальної стриманості або (у зв’язку з інверсією) пуститися в розпусту (для жінки).


Залишити відгук