Сонник Монах — до чого сниться ?

Образ ченця уособлює праведність, помірність, аскетизм, стриманість, безпристрасність, фанатичність. Приснився чернець у білих шатах — північні землі виявляться об’єднаними внаслідок обрання загального церковного лідера, а можливо, їх осяє світлом релігії, надісланої самим Богом. П’яний монах — це сон, який обіцяє загальну радість і багатство.

Якщо уві сні чернець дзвонив у дзвін, це означає, що станеться якесь тривожне подія, несподівані зміни у владі, нещастя, що мають відношення до влади, до проступку проти моральності. Якщо приснилися ченці, зі зброєю в руках вирушають на війну, таке сновидіння пророкує настання часів, коли люди відступлять від моралі, значно підвищиться рівень злочинності, яка буде залишатися безкарною. Людство буде повністю озброюватися.

Німий монах — сон пророкує, що буде вчинено акт вандалізму щодо якоїсь релігії або релігійної споруди. Розправа над ченцями сниться як передвістя удару, наслідком якого стане втрата всякого інтересу до подій і людей навколо, зміна принципів, страх перед майбутнім. Якщо приснився постриг у ченці, це означає, що світська і релігійна влада зіткнуться, і результатом цієї сутички стане тимчасове посилення позицій церкви.

Космічний корабель з екіпажем з одних ченців — це ознака того, що людство стане моральним, наслідком чого стане зміну інституту релігії. Приснився чернець, повністю одягнений у золоті одягу, — це сон, що передвіщає наступ епохи загальної благодаті і багатства, якій судилося наступити, коли земляни повністю перестануть воювати.

Бачити його в сні або говорити з ним — знак розчарувань, тривоги і втрат. Такий сон пророкує невдачі в справах і розлад у родині. Побачивши його уві сні у своєму ліжку, чекайте нещастя або збитків. Самому бути монахом у сні — знак потреби, принижень і ганьби. Чернечі грубі одягу носити в сні означає, що хтось підпише заповіт на вашу користь. Дивіться тлумачення: Одяг.

Знімати з себе чернече вбрання у сні — передвісник хороших змін, обіцяє радість і оновлення душі. Стати монахом у сні — знак того, що вам не подобається ваш спосіб життя і ви хотіли б змінити його. Іноді такий сон указує на те, що ви цурайтесь людей, які бажають вам добра. Якщо вам присниться, що монах з докором дивиться на вас, то вам варто переглянути свої погляди на життя, щоб оточуючі перестали пліткувати про вас.

Багато ченців побачити в сні означає, що незабаром ваше життя насупиться через смерть близької людини. Іноді такий сон передвіщає вдівство, розлуку з близькою людиною або невдачі в бізнесі. Мертвий чернець у сні або його похорон — знак зради близької людини, яке боляче ранить вас.

Чернець — символ праведності, стриманості і безпристрасності, поміркованості та аскетизму, фанатичности. Чернець у снах може виступати вісником долі. Часто уві сні ви отримуєте щось в дар від цього персонажа або він щось повідомляє вам. Подарунок або інформація, отримані від ченця, мають для вас доленосне значення і не можуть тлумачитися як передвістя на найближчий період. Подібні «подарунки» є алегоричній програмою життя на рік, а то й більш тривалий час.

Споглядати ченця – бути покинутим рідними і близькими. Якщо незнайома людина бачиться в образі ченця — цей образ може бути інтерпретований так само, як якщо людина бачить сам себе в цьому образі. Якщо в образі ченця виступає добре знайома людина — це відображення бажань людини отримати домінуючу допомогу і вирішення його власних проблем від іншого.

Буддійський чернець або черниця вивчає сутри — віщує тугу. Буддійський наставник навчає людей — до щастя. Якщо хтось одягає його одяг – до втрати грошей і честі. Жінка уві сні розмовляє з ним – її чоловік стане багатим. Якщо молода дівчина бачить, як він підходить до неї, – до швидкого заміжжя з ідеалом своєї мрії.

Приснилося, що ви чернець, — значить, ризикуєте захворіти або втратити близьку людину. Уважно дивитися в сні на ченця — це до неприємних поїздок ділового характеру, а також до розладу в родині. Для молодої жінки цей сон — попередження, що в хід проти неї будуть пущені плітки і обман.

Чернець у сні – для чоловіка це передвістя сварки з коханою жінкою і подальшої розлуки з нею. Жінці такий сон, навпаки, обіцяє зустріч з чоловіком, який виявиться пристрасним і ніжним коханцем. Однак слід побоюватися пліток, які можуть посварити її з коханою людиною.

Чернець — вісник; у чорному — до нещастя або до успіху через страждання; сексуальна стриманість; проблема (для чоловіка); духовні знання.

Такий сон означає, що скромна обстановка, в якій ви будете проводити життя, не завадить вашому щастю.

Чернець сниться до того, що в реальному житті сновидець почне сумувати про нездійсненне і може впасти в депресію.

До несподіванки, якомусь дивовижному події, з-за якого у вас зміняться життєві цінності.

Монах — це той, хто надмірно поринув у нововведення.

Чернець — це вісник чого-небудь.


Залишити відгук