Сонник Молоток — до чого сниться ?

Молоток, як і більшість інструментів — є чоловічим символом, а робота з молотком символізує статевий акт. Якщо ви спокійно забиваєте молотком цвяхи — у вас добре налагоджена статеве життя без відхилень і розладів. Якщо ви при цьому вдарили себе по пальцях — будьте обережні в своїх зв’язках, щоб не підхопити чого-небудь зайвого.

Якщо цвяхи забиваються погано — у вас можливі розлади або захворювання статевих органів. Якщо ви дивитеся, як інший працює молотком — ви трохи комплексуєте через розмір свого члена й порівнюєте його з іншими. Якщо молоток розвалюється або у нього ламається ручка — це говорить про невдалі спроби сексуальних контактів або навіть про імпотенцію.

Звук молотка сниться діловим людям до того, що буде зростати прибуток, торгівля просуватиметься успішно. Для дівчини сон означає, що її чоловік буде приємним людиною, якого завжди будуть відрізняти працьовитість, скромність, помірність у звичках. Він докладе багато зусиль, щоб зробити її щасливою. Є велика ймовірність, що йому вдасться досягти високого становища, яким він скористається для блага свого сімейства. Службовця, найманому робітнику сновидіння віщує, що він буде багато працювати і отримувати хорошу зарплату, буде здоровий і щасливий в своєї коханої і люблячій сім’ї.

Будь-сон про нього передвіщає важку роботу, неприємності, скандали, сварки, невдачі в справах, віщує настирливих родичів. Але прибивати щось молотком означає прибуток від вигідної справи. Іноді такий сон пророкує тривалі прихильності або партнерство. Ковальський молот передвіщає, що ви досягнете успіху завдяки своїй працьовитості та наполегливості. Спортивний молот — з вами обійдуться несправедливо. Дивіться тлумачення: Стук, Звук.

Якщо на приснившемся аукціоні ви звернули особливу увагу на молоток ведучого, значить, найближчим часом на вас наваляться клопоти — на щастя, приємні. Самому взяти цей молоток — таке сновидіння закликає: не будьте надто нав’язливими, вибудовуючи відносини з близькими. Побачити звичайний молоток — сон говорить про те, що для благополучного влаштування своєї долі вам належить впоратися з якимись складними перешкодами.

Молоток може приснитися вам тоді, коли ваші родичі докучають вам настановами, які ви не хочете, так і не можете використовувати на практиці, так як, якщо ви прислухаєтеся до них, отримає вигоду хто завгодно, тільки не ви. А от купувати молоток уві сні пророкує вам успіх в результаті власних праць. Втратити ж молоток може означати помиритися з кимось після тривалої сварки.

Молоток сниться до подолання перешкод, необхідному для міцного пристрою долі. Молоток в руках ведучого аукціону передвіщає приємні хвилювання. Якщо цей молоток опинився у вас в руках — постарайтеся не бути надмірно нав’язливим по відношенню до близьких.

Якщо вам сниться молоток – значить вас очікує успішне підвищення по службі і запаморочливий успіх. Якщо ж ви орудуєте молотком – у вас є близькі люди, стосунки з якими сильно вас дратують, тому потрібно переглянути своє оточення.

Будьте обережні, оскільки у вашому оточенні завівся донощик. Забивати щось молотком — таке сновидіння закликає вас бути обачнішими у своїх діях та зв’язки з оточуючими.

Якщо у своєму сні ви бачите молоток – значить ви є сильним і цілеспрямованим людиною, якій доб’ється всього, чого задумав.

Віщує ситуацію, пов’язану із заподіянням шкоди, шкоди. Збираєтеся нанести удар молотком — буде підтримка з боку.

Спритний чоловік; винахідливість; впертість, рішучість. Забити цвях — остаточний підсумок, вчинок, тверде рішення.

Якщо вам сниться, що у вас в руках молоток, це означає, що ви занадто нав’язливі у відносинах з коханою людиною.

Приснився молоток — це поганий знак, а тому ви повинні бути особливо обачними.

Знак майбутніх праць. У справах ви будете дуже успішним людиною.


Залишити відгук