Сонник Молоко — до чого сниться ?

Приснилося, як ви в магазині купували собі молоко, — значить, вас на роботі підвищать; відчувши в собі надзвичайну силу і бадьорість, ви опинитеся в змозі успішно вирішувати раніше нездоланні проблеми, що не вислизне від уваги начальства і сприятливо позначиться на кар’єрі. Проте варто бути готовим і до нової відповідальності, яку неможливо на когось перекласти, тому, не відчуваючи в собі такого бажання, краще відразу відмовитися від пропозиції.

Купівля парного молока в селі сниться до того, що скоро ви затоскуете за минулим, випробуєте бажання повернутися туди, де пройшли ваше дитинство і юність. І вам добре було б поїхати туди насправді, якщо, зрозуміло, буде така можливість, і тоді ваше фізичне і психічне самопочуття помітно поліпшиться.

Кип’ятити молоко — такий сон означає, що ваша педантичність часто заважає спілкуванню з близькими, вони вже добряче втомилися від нескінченних причіпок. Якщо ви дасте собі і вашим рідним більше свободи, то легкість і теплота спілкування здивує вас самого. Якщо кипляче молоко від вас втекло, це видає ваш страх, що загрожує перерости в манію, допустити помилку, завдати комусь образу. Ви вибачаєтесь за свої слова і вчинки, немов намагаючись передбачити можливу бурю, яку ніхто не збирається влаштовувати. Ви тільки виграєте, якщо будете сміливіше, спілкуючись з іншими.

Бачити, як хто-то з величезним бажанням пив холодне молоко, — такий сон розповідає, що у вас є звичка весь час порівнювати себе з іншими, причому про себе ви часто робите дуже невтішні висновки. Намагаючись таким способом піднятися в очах оточуючих, ви робите це абсолютно марно, адже ви гарні самі по собі, без порівняння з ким-небудь. Не вистачає впевненості в собі? Спробуйте три рази прочитати пізньої ночі змова на любов (бажано після 24.00). Вже через декілька днів почне проявлятися його ефект. Пити молоко з великою охотою самому — це до відчуття задоволення. Його джерелом є випадкова зустріч з людиною, з яким ви не бачилися протягом досить великої кількості часу.

Взагалі, молоко в сні означає достаток, прибуток, отримання грошей. Чим більше молока ви побачите уві сні, тим більші блага обіцяє вам цей сон. Пити козяче молоко в сні — знак щасливого та заможного майбутнього. Пити парне молоко в сні передвіщає радість і благополуччя. Гаряче молоко в сні означає суперечки, розбрат з-за спадщини або власності. Пити багато молока у сні — до великих витрат. Сон попереджає вас про необхідність бути бережливим і не кидати гроші на вітер.

Пити молоко в сні і бачити, що воно не зменшується, — вірний знак того, що ви можете собі дозволити жити, не рахуючи копійки. Іноді такий сон пророкує нескінченне щастя. Проливати молоко в сні — знак того, що ви по дурості самі віддасте свої гроші, повіривши брехливим обіцянкам. Ви ніколи не отримаєте цих грошей назад. Наливати молоко з верхом — передвісник достатку і благополуччя. Смоктати молоко з грудей у сні — знак хвороби або аморального вчинку, якщо тільки серед ваших близьких немає вагітних жінок або ви самі не вагітні. Бідному такий сон пророкує багатства.

Чоловікові бачити уві сні молоко, сочиться з його грудей, сон пророкує, що незабаром якесь нещастя трапиться з його дружиною і він сам буде змушений піклуватися про дітей. Однак найчастіше такий сон означає, що сплячий завжди зможе забезпечити себе хлібом і маслом. Купатися в молоці або бачити молочну річку в сні — знак здійснення найсміливіших мрій. Купувати молоко в сні — знак обману або марних надій.

Кип’ятити його в сні означає, що ви зробите непрощенну помилку. Якщо молоко у вашому сні втече з каструлі, то ваші вороги дадуть вам фору із-за повільності. Кисле молоко в сні — знак сварки або засмучення. Торгуватися з продавцем молока у сні — сварки і суперечки з-за грошей або спадщини. Годувати в сні кого-небудь молоком вказує на вашу прихильність до людини, якого ви балуєте. Якщо вам присниться, що вам дають або підливають молоко, то чекайте отримання легких грошей.

Молоко — це вроджене з дитинства якість кожної людини бути мусульманином («Аль-Фитрат»), а також Сунна і знання. Молоко тварин, м’ясо яких дозволено вживати в їжу, означає прожиток, що добувається дозволеним шляхом, або добру справу і похвальний шлях, а скисле молоко — навпаки; молоко ж звірів, м’ясо яких не їдять, — до турбот і хвороби. Коров’яче, буйволіноє і верблюже молоко означають благо. Уві сні благо козлиного молока менше блага коров’ячого молока. Якщо, побачити себе питущим кобиляче молоко, той придбає добру славу. Якщо побачити себе п’є молоко собаки-самки, то це вказує на страх і велику небезпеку, витікаючу від ворога.

Якщо побачити себе уві сні п’є молоко лисиці, то це означає радість і благо, а молоко свині означає божевілля. Якщо хто-небудь побачить, що п’є молоко з грудей якої-небудь жінки, це тлумачиться як біда і печаль. Інші кажуть, що такий сон — до збагачення. А якщо заміжня жінка побачить, що в неї п’ють молоко, то на неї посыпится багато добра і блага. Пити в сні власне молоко — до зради і зрадництва. Для жінки марно намагається годувати відомих їй людей грудьми, в якій закінчилося молоко, і для цих людей закриються двері наділення благами. Пити кисле молоко — до подорожі, яке принесе вигоду. Деякі вважають, що такий сон не до добра.

Бачити або пити молоко домашніх тварин — до отримання чесних грошей від впливової людини. Правитель чи якийсь представник влади проявить прихильність до того, хто побачить у сні, що п’є молоко кобили. Побачити себе п’є молоко змії — до скоєння благодіяння. Бачити верблюже молоко — до земляних робіт, а пити його — до одруження на побожною дівчиною. Пити молоко левиці — до перемоги над ворогами. Також бачити або пити молоко будь-яких диких звірів — обіцяє зміцнення сили і могутності в справах релігії.

Пити молоко — дуже добра ознака для жінок, а також для селян, оскільки сон обіцяє їм рясний урожай, достаток, і для мандрівників: тих чекає вдала поїздка. Велика кількість молока сниться до майбутнього багатства і здоров’я. Роздавали молоко — це означає, що, прагнучи до власної вигоди, будете проявляти доброзичливість. Пролили його або побачили брудне молоко — це до легким втрат і страждань від нещасть короткочасного характеру.

Пити кисле молоко — такий сон означає, що доведеться похвилюватися за друзів, які будуть страждати. Побачити людей, які марно намагалися напитися молока, — сон-попередження: бійтеся втратити щось дуже важливе або позбутися дружби високопоставленої персони. Пили молоко в гарячому вигляді — доведеться брати участь у боротьбі, результатом якої стануть багатство і виконання бажань. Приснилося, як ви купалися в молоці, — будете отримувати задоволення, у вас буде коло друзів, з якими ви будете дуже близькі по духу.

Якщо жінці наснилося, що у неї було грудне молоко, це хороший сон, оскільки він віщує міцне здоров’я, відчуття радості життя, любов і повагу близьких. Якщо ж грудне молоко снилося представнику сильної половини людства, це означає, що у його супутниці життя може народитися дитина.

Молоко можна вважати символом життя, молодості, цілющих сил. Подібний символізм відображено в казках. З іншого боку, молоко матері — це їжа і джерело життя для більшості теплокровних істот на Землі, в тому числі і для людини. Бачити в сні багато молока вказує на достаток і успіх в житті, яка досягається без особливих труднощів, але є заслугою за минулі діяння. Пити молоко може говорити про вашої нездатності бути самостійним у рішеннях і вчинках. Поїти же молоком інших припускає доброту і щедрість сновидця в житті. Такий сон також може говорити про вашу схильність до добродійності.

Для жінки сон, у якому вона бачить молоко, є відмінною ознакою. Це передвіщає багатий шлюб, міцну сім’ю і хороших дітей. Пролите молоко сниться до невеликим сварок між закоханими або подружжям, а кисле – до занепокоєння за долю коханої людини.

Якщо вам сниться, що люди намагаються напитися молока, але не можуть цього зробити, це означає, що ви втратите дружбу і любов близької людини. Сон, у якому ви бачите, що купаєтеся в молоці, віщує знайомство з близьким по духу людиною, з яким, можливо, ви зв’яжете свою долю.

Молоко символізує передчуття, внутрішні переживання і відчуття. Розпивання у сні молока обіцяє тривожні переживання. Варто довіряти своєму внутрішньому голосу, щоб рухатися в правильному напрямку. Якщо наснилося розлите молоко, погані передчуття незабаром виправдаються, і цього не можна буде запобігти. Кип’ятіння молока свідчить про безпідставні переживання і тривоги.

Сни, в яких фігурує молоко, практично у всіх випадках є сприятливими, предвещающими достаток. Пити молоко — таке сновидіння означає, що ви будете здорові, впевнені в собі, життя вам уготована спокійна і щаслива. Пролити молоко — не дуже хороший знак. Поливали землю молоком — сон до щасливого, але швидкоплинної зустрічі, про яку ви будете згадувати все життя.

Молоко пов’язане з зачаттям і народженням дітей, а також символізує оргазм. Посудину з молоком символізує вагітність. Струмінь молока символізує сім’явипорскування. Наливання молока символізує прагнення до сексуального контакту з коханою людиною, з яким (або від якого) ви хочете мати дітей. Якщо ви п’єте молоко, то у вас можливі захворювання статевих органів.

Побачити в сні молоко – до хвороби. Якщо ви уві сні продаєте молоко – ви стоїте на порозі до щасливого життя. Розливати молоко по ємностей і зважувати їх – вас чекає процвітання в бізнесі. Молоко, вилите на підлогу, – до підвищення по службі. Побачити годує жінку – символ щасливого і спокійного життя. Якщо ви доїте корову – до поваги і шани.

Молоко: їжа, найбільш підходяща для людини (природно-позитивна). Їжа, яку ми приймаємо в величезній кількості в дитинстві, воно: символ сили, влади, плодючості. Символ всіх тих якостей, які можуть бути пов’язані з образом будь-якої їжі. А також символ жіночого початку.

Побачити коров’яче молоко — це означає, що ваше здоров’я буде нестабільним; купувати — до радості; пити — будете бережливі; носити — здобудете багато грошей; википіло — у вас будуть вороги; роздавати людям — до затишку в домі; було у вас в грудях — до багатства.

Пити молоко в сні – дуже сприятливий знак для жінки. Кисле молоко означає стурбованість із-за страждань ваших друзів. Пити в сні гаряче молоко – до боротьби, у фіналі якої ви досягнете багатства і виконання бажань.

Пити молоко — будете радіти, продавати — сон до нерезультативною торгівлі та любовній розчарування. Селянинові приснилося, як доїли корову, — прекрасний сон, що передвіщає багатий урожай і достаток у його господарстві.

Побачити молоко — до небезпечного знайомству. Пити — будете здорові. Лити — в сім’ї, будинку будуть лад і добробут.

Молоко — благополуччя у всьому. Молоко з вершками — до добра і достатку.

Бачити молоко в сні — добрий знак, грудне в особливості.


Залишити відгук