День Народження 13 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені 13 січня — працьовиті, уважні, цілеспрямовані і прагматичні люди. Рідко хто володіє такою практичністю і краще вас схоплює суть ситуації. Ви дуже серйозно підходите до своєї роботи і не уникаєте відповідальності. Спонтанність нехарактерна для вас, так що ви рідко беретеся за щось нове без попередніх роздумів і планів. Ви володієте структурним мисленням, а тому, як хороший архітектор, готуєте міцний фундамент, перш ніж почнете будівництво.

Народжені 13 січня з віком стають надто стурбованим станом свого здоров’я. Вони можуть проявляти підвищений інтерес до своїх недуг і навіть обожнюють лікарів, очікуючи від них занадто багато. Особливі проблеми можуть виникнути у них з суглобами — особливо до старості. У цьому сенсі вельми корисні активні фізичні вправи, однак не слід занадто захоплюватися ними. Сама здорова дієта для народжених 13 січня — вживання малих порцій їжі, причому часте. Впровадження в раціон свіжих овочів може значно підвищити життєстійкість цих людей.

Народжені 13 січня всерйоз поглинені поступальним рухом до вершин, підвищенням свого життєвого статусу. Зрозуміло, деяким з них благополуччя просто даровано долею, однак більшість зазвичай прокладають шлях до успіху через боротьбу. Раз опинившись на сходинку вище, вони вже ні за що не погодяться перейти в нижчу категорію. У самому справі, що вирвалися з убогості нерідко демонструють явну зневагу до свого родоводу. Як правило, найбільш комфортно вони почуваються у середньому і, зрозуміло, вищому класі суспільства. Матеріальний добробут, моральне задоволення, комфорт і безпека — ось до чого прагнуть ці рішучі особистості. Тема просування до вершини може вважатися головною в житті тих, хто народився в цей день. Народжені 13 січня віддані ідеї самовдосконалення в глибокому її розумінні. Не замикаючись на собі, вони використовують будь-яку можливість для вдосконалення своєї родини і найближчого оточення. Блискуча пам’ять дуже допомагає їм у цьому, так само як і б’є через край оптимізм.

Знак Зодіаку 13 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Землі, які характеризуються наступними якостями: старанність, акуратність, реалізм, економність, конкретність, практична мудрість, ясність.

Планета Управитель: Сатурн. Козеріг отримує від неї прагнення до порядку. Вплив Сатурна ідеально для професій у сфері державної служби, а також для начальників. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідає за суворість, а також брак почуттів.

Народжені 13 січня можуть відчувати глибоке почуття невпевненості, оскільки перебувають у постійному пошуку кращого. При цьому вони наполягають на бездоганному виконанні всіх своїх побажань і устремлінь. Ось чому їм особливо важко миритися з невдачами. Визнання за собою нездатність досягти бажаного результату може кинути їх у зворотний процес — деградацію, допустити яку вони просто не має права. Володіючи надмірної гордістю, народжені 13 січня ненавидять, коли опиняються в положенні нижчому по відношенню до тих, кого вони знають.

У силу всіх перерахованих вище причин народжені 13 січня ризикують втратити відчуття реальності відносно своїх здібностей і можливих шляхів досягнення успіху. Не надто зацікавлені в чужому думці, вони надмірно покладаються на власну інтуїцію і проникливість, однак іноді це веде до повної самоізоляції та втрати друзів. З іншого боку, коли народжені 13 січня допускають інших у свій внутрішній світ, вони можуть стати справжніми господарями становища, оскільки оптимізм цих людей дуже зажигателен.

При всій своїй упертості і незговірливість народжені в цей день ніколи не здаються нудними. Народилася 13 січня потрібно прагнути до того, щоб їх доброта і щедрість залишалися головними рисами характеру, оскільки саме ці якості дозволяють їм домогтися моральної благополуччя. Не можна забувати, що безкорисливе ставлення до близьких, вміння не тільки приймати, але і робити подарунки — гідні прагнення мети. Крім того, народженим 13 січня в жодному разі не можна забувати про своє коріння.

Чоловік Козеріг — народився 13 Січня

Чоловіки, народжені 13 січня — володіють наступними якостями: такий кавалер — честолюбний, стабільний, амбітний, мудрий. Концепція цієї людини з просування нагору, є пріоритетною в його житті. Він відданий своїй справі, особливо, якщо бачить у ньому гарантію свого матеріального благополуччя.

Життєві устремління Козерогів, як правило, носять практичний характер, а тому зрозумілі всім. Матеріальний добробут, комфорт і безпеку, як і моральне задоволення від володіння всім цим – ось до чого йде все своє життя чоловік Козеріг.

Жінка Козеріг — народилася 13 Січня

Жінки, народжені 13 січня, виділяються особливими рисами: така дама — стабілізуюча, лояльна, розумна. Що стосується жінки Козерога, що народилася під цим знаком Зодіаку, то вони в більшій мірі проповідують ідею духовного самовдосконалення. У цій своїй ідеї вони зовсім не замикаються на собі, навпаки, вони відкриті до спілкування, просто переносять свої устремління до самовдосконалення на свою сім’ю і їх найближче оточення.

Жінки, що народилися 13 січня під знаком Зодіаку Козеріг — досить болісно переживають власні невдачі, їм непросто прийняти той факт, що пішло не за їх прекрасному плану, і навіть всупереч їхньому бажанню. В глибині душі ця людина буде шкодувати про те, що в якийсь момент не виявив гнучкості, а вперто стояв на своєму, і сам своїми руками підготував цей провал. Але ось у чому парадокс і головна помилка Козерога — опинившись знову в такій ситуації, він знову зробить таку помилку, знову буде йти до кінця, а там — будь що буде.

День Народження 13 Січня

Козеріг — знак зодіаку народжених 13 січня. І ці люди є типовими Козерогами, прагматичними, працьовитими людьми, впертими у досягненні своїх цілей. Вони твердо стоять на ногах, практичні і добре орієнтуються в реальному житті, не витають у хмарах. Відповідальність їх не лякає, це серйозні люди, цілком погружающиеся в роботу. Вони не люблять ризик і легкість, дуже довго роздумують і будують плани перш ніж зважитися на щось нове.

Для народжених 13 січня знак зодіаку Козеріг, вкрай важливий успіх в кар’єрі, і не стільки для визнання, скільки для підвищення свого комфорту. Вони просто поглинені ідеєю підняти свій статус, їм це вдається, вони вже ніколи не дозволять собі опуститься вниз. Деяких з них балує доля, підносячи дари на підносі, але здебільшого з цих Козерогів доводиться боротися і докладати зусилля, щоб отримати своє місце під сонцем.

Для, народжених 13 січня знак зодіаку Козеріг так важливий статус, що вони без докорів совісті відречуться від свого родового дерева, якщо предки цих Козерогів злидарювали. Їх пригнічує і робить вкрай нещасними бідність, тому вони докладають багато сил і енергії, щоб вибратися з неї. Діставшись до середини кар’єрних сходів, вони відчувають себе значно краще, оточуючи себе дорогими речами, в яких вони знаходять заспокоєння. І чим дорожче коштують їхні машини, відпускні путівки на різноманітні острова і нові незвідані країни, тим щасливіше вони. Безпеку та комфортні умови життя, ось що рухає цими людьми.

Просування до лаврів слави рухає цими сміливими людьми. Народилася 13 січня знак зодіаку Козеріг, не важко, а навіть навпаки, приємно, присвятити цьому своє життя. Самовдосконалення і нескінченний аналіз своїх дій, займає у народжених 13 січня знак зодіаку Козеріг, багато часу, але їм це дійсно приносить задоволення, тому їх ні скільки не стомлюють подібні речі. Допомагає їм досягти всіх своїх цілей невичерпний оптимізм, який часто б’є через край, а також відмінна пам’ять, іноді створюється враження, що Ви маєте справу з комп’ютером.

На перший погляд може здатися, що ці люди не бачать нічого крім власної вигоди, але це не так, та вони не стануть роздавати, важко зароблені гроші на право і на ліво, але свою сім’ю забезпечать по повній програмі. Надмірна гордість здатна занурити, народжених 13января знак зодіаку Козеріг, в різного роду неприємності, оскільки їм не тільки складно прийняти тимчасову допомогу ззовні, але і чужий успіх їх може засмутити. Вони не можуть собі дозволити виявитися нижче рангом перед старим товаришем або однокласник. Вони дуже вимогливі до оточуючих так, як самі працюють, не покладаючи рук, і не прощають бездельничества.

Крім цього, вони не звикли прислухатися до чужої думки і часто в гонитві за успіхом можуть турбувати оточуючих своєю байдужістю до їх проблем. Народжені 13 січня знак зодіаку Козеріг, можуть так захопитися власними проблемами, що геть забудуть про навколишній світ, поступово занурюючи себе на повну ізоляцію. У будь-якому випадку, така тимчасова відстороненість може не сподобається друзям і близьким, що може бути результатом порушення позитивних відносин.

Але якщо народжені 13 січня знак зодіаку Козеріг, допустять до свого внутрішнього світу близьких людей, все піде зовсім по іншому, незважаючи на впертість міцне, як сталь, з ними дуже весело і вони дійсно здатні розташувати до себе. Щирих і люблячих людей, які від серця будуть підтримувати Козерога в їх починаннях, безумовно, ощасливить Козерога, а свою чергу, народжені 13 січня, відплатити тим же.

Народженим 13 січня знак зодіаку Козеріг, потрібно постаратися не блокувати свою великодушність дане їм природою, інакше вони ризикують перетворитися в бездушних роботів, які виконують послідовність завдань. Не вбивайте свого внутрішнього дитини, примножуйте свої моральні багатства. Тільки в цьому випадку ви зможете зробити щасливим не лише себе, але й близьких людей

Любов і Сумісність

Зовні ви досить холодні, а всередині — чуйні і чутливі. При всій вашої сором’язливості ви здатні на глибоку пристрасть. Відданість і вірність грають у ваших стосунках ключову роль. Ви не поспішайте вступати в тривалий союз, поки не знайдете підходящого партнера, якому можна довіряти.

Козеріг, народжений 13 січня, хоч і досить сильний, стабільний і сучасна людина, але питання в цьому. Коли перед ним постане питання, чи не пора б створити сім’ю, ми радимо йому зупинити свій вибір на тих знаках, які найбільш підходять, а це — Діви, Скорпіони і Риби. Скажімо, зовсім непогані варіанти на створення благополучного шлюбу у козерога і Тельцем, Водолієм і Козерогом — шанси на вдалий шлюбний союз 50/50. Їм би тільки розставити пріоритети та розподілити обов’язки, і все у них вийде. Гідну пару серед Львів, Стрільців і Баранів, Козеріг навряд чи знайде, як мало в нього варіантів з Вагами і Раком. Стабільний і консервативний Козеріг — буде неприємно здивований цими знаками, їх баченням життя, він з ними на різних поверхах живе, між якими немає сходи і ліфти.

Робота і Кар’єра

Рух нагору кар’єри – мета і сенс життя людей, народжених 13 січня. Це не дивно, якщо згадати 13 січня знак зодіаку. Найчастіше для досягнення бажаного їм доводиться стати справжніми воїнами: життя жорстоке і далеко не всім дарує свої блага просто так. Тільки вгору, опуститися на сходинку вниз по соціальних сходах – абсолютно неприпустимо для Козерогів (саме це відповідь на питання, знак зодіаку 13 січня). Багато з людей, що народилися 13 січня, пройшли довгий шлях від бідності до багатства.

Середній та вищий клас суспільства – ось їх мета. Матеріальна незалежність, гроші, комфорт, задоволення від виконаної роботи і отриманої оплати – ось чого вони прагнуть. Народилися 13 січня постійно намагаються стати кращими, самовдосконалення і шлях наверх – чи не головне в їх житті. За собою вгору вони намагаються тягнути близьких друзів і членів своїх сімей. Оптимізм, життєлюбність і відмінна пам’ять допомагають їм втілити бажане в дійсність.

Здоров’я і Хвороби

У плані здоров’я ці люди – трохи параноїки, особливо ця риса загострюється в зрілості, коли здоров’я все частіше підводить нас. Намагайтеся не вважати лікарів чарівниками і шаманами, яким по плечу будь-яке диво. Краще, щоб чудо не знадобилося, з молодості привчити себе робити зарядку, збалансовано харчуватися і стежити за станом свого здоров’я.

Зверніть увагу на суглоби і кістки, в літньому віці вони можуть принести масу проблем. Що стосується щоденного раціону, намагайтеся їсти часто, але мало, саме такий режим харчування найсприятливіше для шлунка. Не забувайте про свіжих овочах і фруктах, джерела вітамінів та бадьорості для активних людей!

Доля і Удача

В цей день народжуються дуже суперечливі натури. В них ніби уживаються дві людини. Вони доброзичливі і веселі, то жорсткі, неприступні. Ніколи не можна передбачити, в якому вони будуть настрої, що вони піднесуть в той чи інший момент. Це двоїсте поведінка дуже шкодить їм самим, люди зазвичай не бажають мати з ними ніяких справ, тому що не сподіваються на них, вважаючи, що вони можуть підвести. У фінансовій сфері їх супроводжує успіх, але невміння розсудливо розпоряджатися грошима може призвести до руйнування, і на старості років людина здатна втратити багато чого з того, чим володів.

Поради Козерогам, Народженим 13 Січня

Намагайтеся не покладатися у всьому тільки на себе. По-перше, так Ви ризикуєте втратити якусь об’єктивність. По-друге, Ви точно розгубите при цьому друзів. Намагайтеся захопити і утримати людей Вашим невичерпним оптимізмом, який є Вашою сильною стороною і манить інших. Ви зовсім не ментор і не зануди – це Ваша сильна сторона. Намагайтеся не дати себе життя озлобити, милосердя і доброта при розумному застосуванні здатні дати набагато більше.

зрештою битися з цілим світом і робити всіх ворогами – нерозумно, тому що Вам потрібно місце і компанія для відновлення своїх сил і розслаблення. Шукайте шляху до пошуків і пізнання. Не забувайте про тих людей, хто завжди незримо і непомітно поруч, даруєте подарунки близьким і друзям, цінуйте те, що маєте, а не тільки те, що, може бути, коли-то досягнете. Не забувайте про цьому в гонитві за блискучим майбутньому. Пам’ятайте про традиції.


Залишити відгук