Сонник Молодість — до чого сниться ?

Якщо в сновидінні ви були молодше своїх реальних років, це означає, що у вас буде гарне здоров’я; хворі досить швидко поправляться, оскільки недуга не буде занадто серйозним. Побачити себе молодше власних дітей — такий сон означає, що ваше життя буде довжиною і благополучною. Приснилися молодими насправді люди постарілі — до їх здоров’ю. Залишатися сильними їм дуже допоможуть ваші добрі побажання, якщо ви будете з теплотою в серці думати про своїх старих.

Якщо вам сниться, що ви самі знову молоді, це означає, що ви будете засмучені, так як в свій час втратили можливість влаштувати свою долю. Якщо уві сні ви бачите молодими своїх батьків — це передвістя того, що ви підете на відновлення свого давнього знайомства і любовних стосунків з людиною, якого в свій час відкинули з-за власної гордині і непомірних амбіцій.

Якщо Ви побачите себе молодим людиною або набагато молодше своїх років, наяву бійтеся захворіти. Вам слід прийняти деякі заходи, щоб зберегти своє здоров’я. Юнака (дівчини) сон, в якому вони побачать себе дітьми, є предвестьем щасливого кохання і бажаного шлюбу зі своєю коханою людиною.

Якщо уві сні молодість повернулася до Вас – Ваші зусилля повернути втрачене не будуть мати успіху. Для матері — бачити, що Ваш син став молодим – Ваші старі рани затягнуться і Вам повернеться життєрадісність і мрії юності. Бачити сина школярем – саме час зайнятися благоустроєм сімейного вогнища.

Якщо уві сні молодість є у вигляді жінки, то наяву чекайте обману, можливо, з боку другої половини. Присутність у сні молодого людини, передвіщає хворобу, слабкість або несприятливі обставини в житті.

Мати уві сні молодого коханця і віддаватися з ним неприборканим пристрастям і дикому любовній розгулу — означає, що наяву зроблений вами вибір правильний і ви даремно маєте сумніви з цього приводу.

Побачити себе в молодості, бадьорим, енергійним, як тоді, людиною — це сновидіння означає, що у вас буде з чого дуже порадіти.


Залишити відгук