Сонник Блискавка — до чого сниться ?

Блискавка у сні є символом розбрату, небезпеки, гніву. Відблиск блискавки побачити в сні — знак ненавмисної радості. Іноді такий сон пророкує одержання неймовірних новин. Якщо вам присниться, що далеко від вас блиснула блискавка, то чекайте несподіваної звістки здалеку. Якщо ж блискавка блисне зовсім поруч з вами, то вам доведеться захищати своє життя або честь. Якщо блискавка уві сні потрапить у ваш будинок, то вам загрожує небезпека або чекайте нещастя в будинку.

Удар блискавки в голову у сні означає, що ви виявите неабиякі здібності і зможете зайняти чільне становище в суспільстві. Сон, у якому ви побачили, що блискавка вдарила в громовідвід, попереджає вас про те, що вам слід бути обачнішими, щоб не зробити непростимою помилки, про яку ви згодом будете дуже шкодувати. Якщо блискавка уві сні щось зруйнувала, то це обіцяє вам неприємності і втрати. Щоб точніше розшифрувати сон, дивіться, що саме зруйновано за назвами.

Зловісний блиск блискавки на темному небосхилі або серед темних хмар у сні передвіщає втрати, збитки, небезпека для життя вашого або ваших близьких. Після такого сну вам слід проявити максимум обережності. Можливо, варто відкласти заплановані поїздки, щоб уникнути нещасного випадку. Будьте також обережні з грошима і не довіряйтеся тим, хто нещирим з вами. Дивіться тлумачення: Гроза.

Якщо у вашому сні блиснула блискавка, значить, вже скоро станеться те, чого ви не очікуєте. Найімовірніше, мова буде йти про те, що ви познайомитеся з представником протилежної статі. Разом ви будете проводити досить багато часу, причому спочатку в ньому ви можете не побачити нічого такого особливо привабливого, визнавши його героєм свого роману.

В сновидінні ви опинилися на тому самому місці, яке прийняло удар блискавки, — у ваше життя настільки ж раптово і стрімко, як блискавка, увірветься нова любов, пристрасть, що називається, з першого погляду. Навіть не намагайтеся вгадати події, адже прозріння прийде дуже несподівано.

Блискавка вдарила туди, де перебував ваш близька людина, партнер, — це означає, що у даної людини може з’явитися проблема в сексуальному житті, і ви будете до цього причетні. Оскільки це станеться нескоро, є шанси уникнути ускладнень, тому ведіть себе більш обачно.

Блискавкою був зруйнований якийсь предмет — це означає, що через майбутню величезної любові ви забудете буквально про все на світі. Проте все ж постарайтеся, щоб ваші почуття не стали джерелом страждань для близьких людей.

Якщо сниться блискавка, то її образ може розшифровуватися в різних варіаціях. Деяким людям цілком подобаються блискавки, і цей елемент не викликає їх заперечень. Інші люди бояться її могутності та непередбачуваності. Якщо уві сні ви керували блискавкою, це говорить про ваших спробах вирішити реальні проблеми. Для таких ситуацій блискавку можна вважати досить ефективним і цінним знаряддям, спрямованим на життєві розчарування і різні розлади: ви можете просто блискавично очищати від них свій шлях.

Крім того, блискавка виступає застереженням. Якщо ви ставитеся до неї з побоюванням, то ефект блискавки може бути викликаний знаходяться поруч з вами людиною або будівлею, куди ви зайшли. Це можна вважати візуальним попередженням, преподнесенным нашим розумом. Тут відзначається присутність елемента кари, божественного гніву, уособлюється грецьким богом Зевсом і нордичним богом Тором і проявляються у формі стріл блискавки. В яке місце вдарила блискавка і постраждав серйозно хтось від цього? Згадайте, у який момент і звідки блиснула в вашому сні блискавка.

Приснився блискавка — це сон, який обіцяє вам щастя і процвітання, яким, на жаль, судилося тривати недовго. Блискавкою був висвітлений якийсь об’єкт поруч з вами, і з-за цього ви були шоковані — значить, вас схвилює вдала доля одного або ви будете змучені плітками і пліткарями. Чорна блискавка, сверкнувшая серед темних хмар, — це знак того, що вас досить довго стануть переслідувати печалі і проблеми. Блискавка освітила вас самих — значить, якесь непередбачуване прикрість вражає вам душу.

Якщо ви побачили блискавку прямо над своєю головою, це говорить про майбутньої стабільності джерел доходу і інших радощах життя. Блискавка, що виблискує у темряві між зловісними хмарами, — це завжди до погроз, втрат і розчарувань. Після такого сну підприємці повинні старанніше займатися бізнесом, а жінки — приділяти більше уваги чоловікам і матерям, дітям і хворим потрібен особливий догляд.

Людину, якій сниться блискавка, сповіщають про те, що він отримає довгоочікувану звістку. Якщо вам приснилася блискавка, значить, у вашому житті настала смуга змін. Якщо перед вашим поглядом промайнула яскрава излучистая блискавка, то вам належить пережити ряд щасливих миттєвостей.

Якщо у вашому сні блискавка вибухнула в безпосередній близькості від вас, то ви отримаєте повідомлення, яке вразить і схвилює вас. Якщо сниться, що блискавка потрапила в вас, то плітки, які обплутують ваше ім’я, можуть негативно позначитися на просуванні кар’єри.

В ніч на середу блискавка сниться до необхідності тримати себе в шорах, так як будь-яке зайве слово може спровокувати конфлікт. Якщо у вашому сні блискавка з’явилася на четвер, то вас чекає іспит на міцність, який доведеться тримати самостійно.

У вашому сновидінні яскраво блиснула блискавка — з далеких країв до вас прийде новина, якої ви не чекали. Потрапила блискавка у вас — значить, вас захочуть втягнути в якийсь конфлікт, так що будьте стриманішими. З небес спускалася кульова блискавка — з космосу на Землю буде здійснена якась атака. Якщо кульова блискавка призвела до людських жертв, це наяву загрожує екологічною катастрофою, яка трапиться з-за того, що люди сильно забруднять природу. Побачити блискавку і почути грім — це застереження: можливо, є сенс переглянути життєві позиції.

Блискавка при хмарі — до благ земних і великій кількості їстівних припасів, а якщо блискавка буде без хмари, — це до відплати і каре. Блискавка — її бачення уві сні окремо від грому-ознака настанови на Шлях Істини після омани. Інший раз вона вказує на радісну звістку про прибуття того, хто довго був відсутній або оновлення майна або допомогу здалеку. Також блискавка є ознакою страху перед правителем. Якщо у чоловіка побачив уві сні ніби блискавка спалила його одяг хвора дружина, то, можливо, що вона помре.

Блискавка — великі майбутні події, зміни. Якщо спрямована на сплячого знак особливої позначки, покладання певної місії. Чиста, яскрава творча реалізація; благо. З неприємним, фіолетовим, темним відблиском судилося виконати непристойну (демонічну) роль; небезпека. При трактуванні має значення загальний колірний фон неба. Все яскраво освітив спалах духовної свідомості («саторі»), осяяння, духовне зростання.

Бачити уві сні блискавку тлумачиться в двох варіантах, в залежності від пори року. Так, річний сон передвіщає гарне продовження. Обіцяє доброго здоров’я без особливих проблем. Для збереження цього стану рекомендується зав’язати на шиї нитку з вовни. А ось зимовий сон змусить вас зробити ремонт в квартирі. Змінити обстановку. Маленький секрет: перед роботою наносити на стіни по маленькому кухоль або хрестику.

Побачити блискавку — це до майбутніх бід і руйнувань. Блискавки в небі обертаються пожежами, які стануть причиною руйнувань, позбавлення даху над головою, смертей і захворювань дихальних шляхів. Блискавка вдарила в будинок або дерево, і вони загорілися — значить, ви станете свідком того, як небо прогнівається на людство, багато людей понесуть покарання за гріхи.

Блискавка сниться до успіху в справах, шани і незалежності. Закоханим — до постійності в почуттях, швидкого й щасливого шлюбу; селянам — до погожим днинкам, щедрого врожаю і успішного жнивах; морякам — до вдалого плавання і попутним вітрам. Але блискавка, яка сниться разом з громом, грозою, дощем, градом, є поганою ознакою.

Якщо вам сниться, що блискавка освітлює який-небудь об’єкт поруч з вами, це означає, що вам будуть докучати плітки суперників, які можуть нашкодити вашим відносинам з коханою людиною. Блискавка над головою сниться до щастя любові і щасливого заміжжя.

Побачити блискавку — трапиться щось надзвичайне, і воно буде стосуватися пробудження вашого інтелекту. Удар блискавки може провіщати, що у вас можуть виявитися неординарні здібності; у більшості випадків мова йде про ясновидіння.

Яскравий спалах блискавки — це прикмета несприятливих подій, які будуть стосуватися великої кількості людей.

Вас вражає удар — багатство і знатність. Світло блискавки освітлює ваше тіло — попереду щаслива подія.

Дізнаєтеся щось неймовірне, опинитеся в небезпечному становищі.

Буде несподівана радість.


Залишити відгук