Сонник Молюски — до чого сняться ?

Молюски, що мешкають в морях, уособлюють у сні людей, огидною рисою характеру яких є твердолобість, величезна впертість. Якщо в сні ви бачите таких молюсків і, особливо, якщо намагаєтеся відкрити раковину, у якій вони перебувають, то наяву ви зіткнетеся саме з такою людиною, що доставить вам масу неприємних хвилин. Тим не менше, якщо вам все-таки вдалося розкрити стулки раковини, то в реальному житті ви достанете до цієї людини і на ділі він виявиться позитивним, чесним і добрим, ви отримаєте від нього необхідну допомогу.

Якщо вам приснилися морські молюски, то в недалекому майбутньому зверніться по якійсь справі до людини, псує характер якого величезна впертість. Однак це чесний і добрий чоловік, тому ви можете розраховувати на його підтримку. Їли молюсків — значить, будете радіти благополуччя свого друга. Є печених молюсків в суспільстві обранця — для молодої жінки це означає, що вона буде користуватися і його грошима, і його довірою без будь-яких обмежень.

Морські молюски: сняться неспроста: вам доведеться мати справу з впертим, але чесною людиною. Поїдання молюсків: передвіщає радість від спілкування з одним. Якщо молодій жінці разом зі своїм коханим їсть молюсків: вона зможе безмежно користуватися не тільки його довірою, але й грошима.

Якщо дівчині сниться, що вона разом з коханою людиною їсть молюски, це означає, що вона вийде заміж за людину, яка буде безмежно їй довіряти і виконувати будь-які примхи.

Молюски — передвіщає, що в старості має народитися син.


Залишити відгук