Сонник Молитва — до чого сниться ?

Молитва буває трьох видів: обов’язкова, Сунна (бажана) і добровільна. Коли уві сні виконується молитва сунна — це говорить про чистоту сновидця, його стійкості у випробуваннях, а також означає прояв в ньому найбільш хороших і гідних якостей згідно вислову Всевишнього: «Був для вас у Посланника Аллаха хороший приклад» (Сура 33, аят 21). Дотримуватися Сунну уві сні, проявляючи до неї всю повноту поваги — вказує на співчуття сновидця до творінням Божим та його доброту до дітей і до тих, хто перебуває під його опікою чи його захистом. Він оточить їх своєю теплотою і турботою, забезпечуючи їх їжею та одягом, окрім того, що потрібно. Також побачив такий сон зобов’язаний прагнути до того, щоб допомагати своїм друзям в їх справах. І всі цього він набуде престиж серед людей.

Добровільна молитва — символізує зникнення турбот, і вказує на повноту чесноти сновидця. Якщо хтось побачить сон, в якому він ніби робить полуденну молитву в ясний та погожий день — це буде означати, що така людина здатна стати посередником у справі, яка принесе йому силу і славу, про що і свідчить хороша погода цього дня. Якщо ж все це станеться в інший, непогожий день, то побачив такий сон — слід підготуватися до виникнення якихось складнощів і труднощів. Якщо хто побачить у сні, що здійснює послеполуденную молитву — це буде означати, що у нього від тієї роботи, яку він виконує в цей день, залишиться не так вже й багато. Побачити в сні виконання півдня молитви, в той час як він повинен виконувати послеполуденную молитву — означає погашення старого боргу.

Якщо хто побачить у сні, що здійснює вечірню молитву — це означає, що він ревно ставиться до виконання тих справ, які пов’язані з проблемами його нащадків. Якщо хто побачить у сні, що він здійснює молитву першої третини ночі — це означає, що він звертається з дітьми своїми таким чином, що вносить у їх душі почуття радості. У свою чергу, діти добровільно довіряють йому свої духовні помисли. Побачив сон, в якому він здійснює ранкову молитву — характеризує бажання займатися тією справою, яка тісно пов’язана із зміною життєвих умов, як його самого, так і його дітей. Той, хто побачить у сні, що коліно преклоненно — здійснює полуденну або послеполуденную або вечірню молитву, того чекає подорож. Якщо ж такий сон побачить жінка — це передвіщає наступ у неї строку місячних. У того, хто побачить, що здійснює молитву в сидячому положенні, не маючи на те жодних резонних підстав, робота не буде прийнята.

Якщо ж хто-небудь побачить у сні, що здійснює молитву — йому уготовано благополуччя. Того, хто побачить у сні, що здійснюють молитву, сидячи верхи на коні, охопить неймовірний переляк. Побачити сон, у якому імам здійснить молитву серед людей, сидячи, як і вони на конях у період військових дій — означає безсумнівну перемогу молільників. Побачив себе у сні моляться на ріллі — зможе з допомогою Аллаха сплатити частину боргу. Той, хто побачить у сні, що здійснюють молитву у відхожому місці, здійснить якийсь гріх. Кажуть, що він може спокусити навіть маленького хлопчика. Хто побачить у сні, що час приписної молитви вийшло, а йому так і не вдалося знайти належного для її виконання місця — той не може сподіватися на удачу отримати щось таке, що йому хотілося б отримати. Якщо хто побачить у сні, що він здійснює колективний намаз, при якому ряди молільників рівні, і всі вони багаторазово вимовляють хвалу Аллаху — це буде відповідати речению Всевишнього: «Воістину, ми стоїмо рядами, і ми вимовляємо хвалу».

Якщо хто побачить у сні, що раніше часу припиняє обов’язкову молитву — це означає, що така людина нехтує деякими непорушними приписами віри. Поклони уві сні свідчать про тріумф віри, а покаяння у гріхах — про успіх у майнових справах, про довге життя і порятунок від небезпек. Той, хто сидить і вимовляє слова сповідання віри у сні, звільниться від турбот, а його потреби будуть задоволені. Якщо хто-небудь побачить уві сні те, як він дає вітання після повного завершення ритуалу молитви — це означає, що його залишать всі турботи. Якщо хтось бачить у сні, що він очолює групу жінок в молитві — той буде покровителем слабких і немічних. Побачивши уві сні себе, керівним людьми на молитві, але при цьому не здатним добре читати Коран — у реальному житті домагається того, що не може відшукати.

Звернутися уві сні з відомою проханням — означає обов’язок дотримуватися приписаного молитву, а звертатися з благанням без згадки імені Аллаха це все одно, що робити молитву лицемірно. Побачив уві сні, як він ніби звертається з особистим проханням — отримає сина згідно висловом Всевишнього: «Ось кликнув він до Господа своїм голосом таємним». Якщо хтось бачить у сні, що звертається до Господа свого, зазнаючи утисків, спасеться відповідно словами Всевишнього: «Ось закричали вони у темряві».

навіть Якщо в житті ви не дуже релігійна людина, уві сні можете молитися самі або чути, як молиться хтось інший. За великим рахунком, не можна знайти людину, яка ні в що не вірить. Навіть якщо хтось стверджує, що він атеїст, то це значить, що він вірить в те, що Бога немає. Але останнім часом все більше людей звертаються до віри, починають вчити і читати молитви. У будь-якому випадку молитву можна розглядати як благання про допомогу або прохання про захист. Найчастіше людина вдається до молитви в ті хвилини, коли йому важко на душі. Все це і включено в тлумачення снів, в яких ви молитесь або чуєте слова молитви. Такі сни говорять про те, що ви можете зазнати невдачі і лише ціною величезних зусиль зможете запобігти її. Для подолання труднощів вам доведеться просити про допомогу своїх друзів, а можливо, і Всевишнього.

Молитися уві сні від страху – уособлення того, що ви не прагнете досягти чогось більшого в житті, поки вам в цьому не допоможуть. Щодо тлумачення сонника, тільки серйозний «стусан» ззовні допоможе вам досягти успіху. Якщо вам довелося молитися перед смертю уві сні, то сонник передрікає, що ви відчуваєте величезну провину за скоєні непорядні дії. Вам потрібно сповідатися, або просто зізнатися у своїй провині, і тоді на душі стане набагато легше. Якщо поклик до Всевишнього був настільки емоційним, що ви плакали і молилися уві сні, то ви боїтеся пошуку допомоги від близьких людей. Якщо таке сниться занадто часто, то вам слід переглянути життєву позицію, і зрозуміти, що без чужої підтримки вам просто не впоратися.

Чути уві сні молитву, або ж вимовляти її самому — знак того, що хтось відмовиться допомогти вам. Якщо вам присниться, що ви дочитали молитву до кінця, то вас потішать і тривога залишить вас. Бачити себе молящейся в храмі — такий сон передвіщає покращення життя та здобуття довгоочікуваного душевного спокою. Молитися вдома перед образами з запаленими свічками — вам допоможуть у важкій ситуації і матеріально, і словом душевної підтримки добрі і щирі люди. Бачити уві сні вірянами інших — в потребі знайдете надійних друзів, а в розкоші від вас відвернуться нинішні приятелі. Чути уві сні голос, що вимовляє слова молитви, і повторювати за ним — наяву матимете віру, яка додасть вам сил для боротьби з труднощами.

Якщо вагітна жінка стала молитися богородиці, або інший святий жіночої статі, то сонник віщує, що пологи пройдуть вдало, а дитинка народиться з богатирським здоров’ям. Молитися на колінах у сні, при цьому поминаючи святого чоловічої статі, передвістя сонника про те, що вам доведеться позбутися поганих звичок.

Чоловік бажає здійснити молитву і заходить всередину храму, зберігає вірність коханій. Нездатність увійти в церкву сигналізує про сумніви у власній сексуальності, нерішучість у стосунках, схильність до новизни в статевого життя. Про фізичної незадоволеності розповідає зруйнований храм.

Якщо вам приснилася молитва — власна чи чужа, це знак, що наближається до вас невдачі, уникнути якої можливо, тільки доклавши неймовірних зусиль. Сон підказує вам звернутися до друзів за підтримкою.

Якщо Вам приснилася молитва, то це пророкує, що Вам загрожує біда. Вам доведеться докласти чимало сил, щоб відвести її.

Бачити себе на молитві — приємна життя; бачити інших — мати сердечних друзів.

Робиш моління, поклоніння божественному шляху — велике щастя.

Молитва до блага, любові, щастя.


Залишити відгук