Сонник Молитися — до чого сниться ?

Якщо вам довелося молитися у сні, стоячи перед іконою, радійте! Такий сон, яка б молитва в ньому не звучала, віщує велике щастя для вас. Хреститися у баченні – прекрасний і рідкісний знак. Він говорить про те, що ви під захистом вищих сил, вам нема чого боятися, і якщо ви будете і далі слідувати по вірному шляху, робити добрі вчинки і нікому не бажати зла, то у вашому житті буде багато щастя, і ніякі вороги або труднощі не затьмарять вам життя.

Якщо в сновидінні ви почули слова молитви, це говорить, що, відчуваючи великі складності, хто не наважується просити людей про допомогу, хоча вона йому дуже потрібна. Якщо ви проявіть співчуття і милосердя до цієї людини, то всі ваші справи налагодяться. Молитися в церкві — це сон до душевного полегшення незабаром; завдяки долі вам доведеться радіти більше, ніж мучитися.

Молитися у сні або бачити, як це роблять інші, віщує невдачу, і лише ціною величезних зусиль ви зможете запобігти її. Для того щоб подолати ці труднощі, вам знадобиться допомога ваших друзів. Якщо ви моліться уві сні в церкві, це означає, що незабаром ви відчуєте полегшення. Доля розпорядиться так, що ви будете радіти більше, ніж мучитися.

Чоловік бачить себе вірянами – до втрати допомогу від людей. Бачити себе вірян з великою кількістю людей – поваги в суспільстві. Бачити молиться жінку – до здоров’я. Бачити, як молиться чужа людина, – до добробуту. Бачити, як нам заважають молитися, – до серйозних перешкод з боку ворогів.

Якщо хто побачить, що творить молитву і при цьому обличчя його не звернено до «кыбле» («кыбла» — сторона, яку мусульмани звертаються під час молитви до Мекки), то зробить хадж. Якщо ж, творячи молитву, він буде повернутий обличчям до «кыбле», то задовольнить свої потреби шляхом бездоганним.

Молитися у сні або бачити, як це роблять інші — означає, що вам загрожує невдача, і лише ціною величезних зусиль ви зможете запобігти її. Цей знак того, що для подолання труднощів вам слід просити про допомогу своїх друзів.

Приснилася молитва — це до якоїсь вашої прохання, на яку буде отримано відмову. Побачити себе вчиняє моління — до приємної життя; здійснювали інші — сон означає, що будуть у вас прекрасні, щирі друзі.

Чути молитву, або ж вимовляти її самому в сні — знак того, що хтось відмовиться допомогти вам. Якщо вам присниться, що ви дочитали молитву до кінця, то вас потішать і тривога залишить вас. Дивіться тлумачення: Ікона.

Якщо ви молилися Богу, то отримаєте розраду. Якщо вам довелося побачити Бога і вести з ним бесіду, це теж сон до втіхи і радості. Бог простягнув до вас свої руки — значить, досягнете великого успіху.

Сон про молитву передвіщає виникнення труднощів, розв’язати які допоможе улюблений чоловік.

Молитва до блага, любові, щастя.

Читати молитви — до добробуту.


Залишити відгук