Сонник Могила — до чого сниться ?

Бачити могилу в сні — знак провини. Іноді сон про неї пророкує, що вам доведеться брати участь у судовому розгляді. Але якщо вам присниться, що могилу закрили, закопали і т. п., то спірне і складна справа завершиться в вашу користь. Розриту бачити або самому розривати могилу у сні — знак розбрату або смерті в родині. Побачити когось в розритій могилі в сні — знак небезпеки для вас або ваших близьких. Свіжу могилу у сні бачити — передвісник страждань, жорстокості, яка боляче ранить вас. Такий сон пророкує, що ваша рана довго не заживе. Порожня могила уві сні передвіщає самотність або розлуку з близькою людиною. Стояти в сні у своїй власній могили віщує небезпеки, пов’язані з тим, що ваші вороги мають намір розправитися з вами. Стояти в сні біля могили родича — передвісник неприємностей.

Копати могилу в сні — вказівка на те, що ви самі будете винні у своїх бідах. Могильників бачити в сні означає, що вам загрожує небезпека. Якщо вам присниться, що ви плачете на могилі коханої людини, то можете поставити хрест на ваших відносинах, і особливо на ваших планах, пов’язаних з ним. Хоча, як правило, не вказує на переривання самих відносин, які принесуть вам чимало переживань і страждань. Стара, занедбана могила уві сні вказує вам, що ви забули своє минуле, предків і не зробили належних висновків з попередніх помилок. Такий сон також нагадує вам про те, що хтось потребує вашої допомоги, піклування або участі. Дивіться тлумачення: Мрець.

Сни, в яких є могила, в більшості випадків чреваті недугами і різноманітними неприємностями. Побачити в сні свіжу могилу — такий сон означає, що ви будете сильно страждати з чийогось безчесного вчинку або вам загрожуватиме небезпека. Прогулянка серед могил обіцяє невдалий шлюб. Якщо ви заглядали в могилу, яка була порожня, хтось із близьких буде вами безповоротно втрачений.

Приснилася незакопана могила, в якій була людина, наполовину засипаний землею, — значить, цій людині що-то в дійсності загрожує. Приснилася власна могила — хтось замишляє проти вас підступи. Копання могили сниться до того, що вороги готуються повалити вас. Якщо вам вдалося закінчити роботу уві сні, наяву ви вийдете переможцем. Якщо наснилося зникнення трупа, для якого вже приготовлена могила, ви дізнаєтеся щось дуже погане.

Ви змушені були ночувати у відкритій могилі — такий сон передвіщає, що кохана людина до вас охолоне, покинуть друзі. У ряді випадків могила — провісниця неприємності, пов’язаних з роботою. Стара, застаріла могила — це уособлення чиєюсь небезпечної хвороби і кончини. Читання написів на надгробних каменях сниться до того, що вас чекають не дуже приємні клопоти.

Якщо в сновидінні ви для кого-то копали могилу, це добрий знак, тому що він віщує закінчення пори всіляких негараздів і проблем і настання щасливого пори буквально у всьому. Впасти в нещодавно вириту могилу — сон до швидкої зустрічі людьми, з якими ви бачитеся досить часто, практично нічого про них не знаючи. Найімовірніше, це будуть товариші по службі або сусіди. Ця зустріч вам всім запам’ятається надовго, оскільки вона буде сильно відрізнятися від вашого повсякденного спілкування, відкривши всім багато нового.

Якщо ви побачили, що над могилою вчинено акт вандалізму, або самі глумилися над нею, це означає, що багато люблять вас за притаманну вашій натурі простоту. У той же час з-за цього властивості вислизає від вас, йде щось важливе, корисна інформація доходить до вас лише через багато часу.

Вирита, але вже поросла травою і обсипана могила попереджає, що в недалекому майбутньому до вас звернеться людина, кого ви приймали за свого недруга. Виявиться, що, всупереч уявленню, що жив у вас довгі роки, ця людина насправді не має до вас ніякої антипатії. Братська могила уособлює плітки, яким ви довіряєте, хоча вони не мають нічого спільного з реальністю.

Приснилася власна могила — станеться щось дивовижне, що просто потрясе вас і погіршить ваше майбутнє життя. Декілька могил сняться до майбутньої ланцюга несприятливих подій. Після кожного з них ви станете все більше і більше втрачати впевненість у своїх силах. Повернути у ваше серце надію в змозі тільки молитви.

Якщо приснилася могила, за якої ніхто не доглядає, це говорить про те, що ви втратите свої життєві цілі, розгубитеся і будете абсолютно спустошені. Все це піде з вашого життя, коли ви познайомитеся з людиною, якому будуть притаманні мудрість і співчутливість.

Могила — це в’язниця. Хто ж у сні вириє могилу будучи неодруженим, той одружується. Якщо ж людина одружений, то проживе довге життя. Відвідав у сні могили, наяву відвідає в’язницю. Бачити уві сні могили відомих вчених алімов — ставитися зневажливо до Істини. Хто побачить, що на могили ллє рясний дощ, того сімейство Всевишній обдарує Своєю милістю. Бачити багато невідомих могил — до спілкування з підступними негідниками. Рити уві сні для себе могилу — побудувати наяву для себе новий будинок.

Відкрита могила — це уособлення прийдешньої смерті близького друга або родича. Важкохвора людина після такого сну видужає нескоро. Замовлення надгробної плити для власної могили або ж прогулянка по тихому цвинтаря біля села сняться до зміни вашої життя на краще. Якщо надгробний камінь впав або розбився на шматки, це до біди. Вид могил і пам’ятників уві сні викликає у вас відчуття спокою — наяву попереду зустріч з ніжним і турботливим другом.

Високий могильний пагорб — щастя і вигода. З могили сам по собі з’являється труну — до щастя. На могилі росте дерево — до щастя, але якщо воно поламано — до нещастя. На могилі розкриваються квіти — до щастя. Нова могила — позбавлення від занепокоєння. Хмари випарів піднімаються над могильним пагорбом — до щастя. Відкриваються двері, що ведуть в могилу — удача у всіх справах. Світло блискавки освітлює тіло — буде щаслива подія. Темрява над могилою — до нещастя.

Бачити уві сні порожню викопану могилу – до відсутності найближчим часом у Вашому житті будь-яких знаменних зустрічей, тому не поспішайте вступати в інтимний зв’язок з новим знайомим – Ви ризикуєте дуже скоро в ньому розчаруватися. Якщо Вам приснилася могила, в якій лежить труна з покійником, то такий сон означає, що Ви будете страждати від незадоволеності і холодності Вашого сексуального партнера в ліжку.

Якщо молодим людям сниться, що вони гуляють по кладовищу серед могил, це віщує невдалий шлюб. Якщо вам сниться, що ви ночуєте в могилі, це означає, що ваш улюблений піде до суперниці. Також такий сон обіцяє охолодження людину, в яку ви закохані. Читати написи на могилах віщує сварку з коханою людиною.

Розрита, порожня — погані вісті; чьято або своя — смерть. Могильний пагорб — чим вище, тим більше успіх. Красива, доглянута — щастя, удача в любові. Військова, солдатська — слава. Самому знаходиться в могилі — до багатства, тим більше, чим більше насипано зверху землі.

Копати уві сні могилу — трапиться втрата зі своєї вини; побачити — прийдуть новини здалеку, побачити могилу незакопанной — до недобрим вістям; перебувати в могилі — до багатства, тим більший, чим більший шар землі був над вами уві сні.

Могили уві сні найчастіше віщують неприємності і хвороби. Прогулюватися у сні серед могил – до невдалого шлюбу. Якщо уві сні ви читаєте написи на могилах – вас чекають неприємні клопоти.

Копали могилу — знаичт, схоже, ви закапуєте в землю свої таланти. Засипали її — туга мине, і всі прикрості забудуться. Лежали в могилі — буде удача в грошах, отримаєте спадщину.

Побачити свою могилу віщує негативні зміни в житті. Багато могил символізує багато проблем і труднощів. Занедбана могила символ втрати життєвого орієнтира.

Побачити могилу — такий сон означає, що вам пред’являть тяжке обвинувачення; можливий судовий процес; з важкого положення знайдете благополучний вихід.


Залишити відгук