Сонник Модель — до чого сниться ?

Сон, у якому ви бачите струнких, довгоногих манекенниць, демонструють зразки модного одягу майбутнього сезону, — це передвістя успішного підприємства, в ході якого ваше бажання повністю здійсниться. Бачити у ролі манекенниці потворну мимру віщує, що радощів життя незмінно будуть супроводжувати і розчарування, і гіркоту образ. Бачити манекенниць у літніх одязі — зробите якесь важливе для себе відкриття, у зимових — отримаєте шанс несподівано розбагатіти, куртки — незабаром будуть вашими високих почестей, але якщо занадто запишаєтеся, то своєю поведінкою викличете неприязнь друзів і тим відштовхує їх від себе. Бачити себе в ролі моделі віщує головоломне завдання, над вирішенням якої проведете чимало безсонних ночей. Бачити свої фотографії на обкладинках журналів мод передвіщає, що вам усміхнеться щастя в любові.

Бути в сні моделлю, за якою готують одяг — попередження: ви намагаєтеся зробити грубу помилку або намагаєтеся досягти мети невірним шляхом. Для жінки бути моделлю або натурницею для художника — означає, що незабаром вам доведеться скороминуща любовний зв’язок. Якщо уві сні ви спілкуєтеся з відомою моделлю як з рівною собі — значить, ви даремно витрачаєте свій час і сили, всі ваші старання поки марні. Самій бути уві сні знаменитою моделлю — до проблем і труднощів у справах.

Якщо вам приснилася модель або натурниця, це означає, що ваш гаманець спорожніє через суспільної діяльності. Наслідком цього стануть закиди близьких родичів і ваше каяття. Працювати моделлю або хотіти нею стати для молодої жінки такий сон пророкує попадання в любовну історію, в якій егоїстичність її друга стане джерелом великих неприємностей.

Образ моделі, будь то чоловік або жінка, з’являється всюди, рекламуючи що завгодно — від машин до одягу. Їх життя сповнене блиску, але важка, і вони швидко йдуть з професії. Сни про те, що ви працюєте моделлю, зазвичай відображають бажання поклоніння, уваги і багатства, що приносить успішна модельна кар’єра.

Для жінки — завищені вимоги до себе; бажання відповідати загальноприйнятим стандартам; для чоловіка — ідеал жінки.

Приснився натурниця віщує любовну інтригу.


Залишити відгук