Сонник Сеча — до чого сниться ?

Пісяючий дитина (свій) у сні є тривожним сигналом. Вашій дитині загрожує захворювання нервового характеру, зверніть увагу на передумови. Мочитися у сні самому — до життєвого полегшення. При цьому якщо вам довелося писати в туалеті — сон говорить, що вам стане легше, і інші не постраждають.

Писати в сні на підлогу або в іншому місці, де ходять люди — наяву ви пожертвуєте комфортом оточуючих заради своїх інтересів. Довелося обмочитися в штани — знеславитеся або сильно напугаетесь. Якщо сниться котяча сеча, це символізує досаждающие клопоти і проблеми, які спробує створити хтось з ваших явних недоброзичливців або замаскованих лжедрузей.

Якщо в сні вас описав щеня — станете жертвою невинного розіграшу. Але якщо вас сильно описала собака пристойних розмірів — жарт друзів буде нерозумною і спричинить сварку. Собака написала в черевики — такий сон передвіщає зрада друга і повний розвал відносин.

Мочитися, писати кров’ю у сні — до захворювання або важкого розставання. Струмінь, сеча червоного кольору у когось іншого сниться до епідемії, інфекції. Приснилася чорна сеча — слід перевіритися на онкологічне захворювання. Інше значення сну — задумаєте помста. Мочитися на людину уві сні — пред’являти наяву права, яких у вас немає.

Процес звільнення від продуктів життєдіяльності нашого організму — справа дуже інтимна, їм ми займаємося, коли в безпосередній близькості нікого немає. А якщо ми змушені займатися цим в чиємусь присутності, то відчуваємо, що вторгаються в наше особисте життя. З іншого боку, якщо хто-небудь мочиться в нашій присутності, то ми розцінюємо це як спробу нам силою нав’язати свою волю. У багатьох випадках в цьому баченні відбивається не тільки саме безпосереднє дію, але і супроводжує його оголення статевих органів. Сечовипускання — це уособлення територіальних домагань, символ вищості. У сновидінні про нього хто був учасником? Де йому довелося мочитися і чому? Згадайте, що ви робили — залишалися спокійним, тікали або висловлювали агресію, якщо мочився інша людина.

Мочитися де-небудь тайкома у сні означає, що в житті ви зробите поганий вчинок і не захочете, щоб хтось дізнався про нього. Після такого сну вам слід проявити обережність, щоб не наробити дурниць, які ускладнять ваші стосунки з близькими людьми та колегами по роботі. Мочитися на очах великої кількості людей — поганий сон. Він вказує вам, що ви не повинні нехтувати умовностями, прийнятими в суспільстві, інакше вона відвернеться від вас. Можливо, після такого сну вам доведеться змінити місце проживання або роботу. Іноді такий сон пророкує, що ви можете стати вигнанцем і шукати щастя на чужій стороні. Помочитися на когось у сні — знак сварки з цією людиною. Після такого сну вам слід уникати конфліктних ситуацій.

Хто побачить себе мочащимся уві сні, якщо той має проблеми або піклування, то звільниться від них, якщо в боргу — розплатиться з ними, а якщо багатий — стане зарозумілим. Хто побачить у сні, що пісяє кров’ю, той буде спати з розведеною дружиною або родичкою, сам того не знаючи. І хто побачить, що помочився в оселі людей або в їх таборі, той через шлюб встановить там родинні стосунки. І хто побачить, що помочився більше покладеного, або забруднився сечею, або її запах дуже бридкий, або випускає сечу в той час, коли люди дивляться на нього, то це ознака нещастя або виявлення зла, з-за якого він осоромиться. Пиття сечі вказує на сумнів у чесності заробленого прибутку або багатства.

Сеча сниться тому, хто хоче позбутися свого життя від усього зайвого, тобто – полегшитися. Посудину з сечею – погіршення здоров’я, зростаюча дратівливість. Здавати аналіз сечі під час сну – невелике нездужання, яке пройде без лікування. Побачити мочащегося чоловіка – до сварки з чоловіком. Якщо мочиться жінка – її обговорюють заздрісники. Якщо у сновидіннях ви тримаєте дитину, і він оббризкав вас сечею – з вашими знайомими може статися трагедія, і ви відчуєте з приводу цього велике потрясіння.

Якщо вам приснилася власна сеча, це до хвороби. Якщо цей продукт життєдіяльності виглядав цілком звично, то захворювання буде незначним і буде більше схоже на просте нездужання. Однак якщо сеча була далека за виглядом від нормальної, особливо якщо була з кров’ю, значить, є ризик захворіти досить серйозно і навіть потрапити в лікарню. Якщо ви уві сні розглядали чужу сечу, то захворіє людина, чиє здоров’я має для вас велике значення.

У сні здавали аналіз сечі — це говорить про вашу внутрішньої стурбованості своїм станом, причому необов’язково фізичним. Ви підсвідомо боїтеся, що втома дасть про себе знати хворобою. Вам треба добре відпочити. Відчувати запах сечі – бачення передвіщає неприємності в дійсності. Також варто придивитися до свого оточення так як серед друзів є нечесний людина, що прагне нашкодити вам.

Бачити сечу в посудині і ненавмисно нею облитися – чекайте неприємностей і переходу негативної енергетики на вас від інших людей. Сечовипускання на землю вказує на те, що хтось бажає заволодіти вашою територією. Бачити свою струмінь сечі у себе вдома – ви хочете відвоювати якесь майно. Якщо мочіться в сні на роботу – бажаєте підвищення по службі.

Мочитися в туалеті у сні — до позбавлення від непотрібного мотлоху. Сходити по нужді в громадському місці — до непристойній поведінці напоказ. Мочитися в сні в ліжку — до хвороби. Описаться на підлогу — до сильного переляку. Сеча дитини сниться до великих клопотів. Приснилося, що дитина описався на вас — отримаєте запрошення погуляти на весіллі.

Якщо Вам приснилося, що Ви справляете нужду, найближчим часом доля буде до Вас вельми прихильна. Якщо уві сні Ви бачите, як мочиться маленький хлопчик, то в реальному житті Ви схильні йти на поводу у своїх бажань всупереч громадській думці.

Ситуація, коли організм видаляє рідина з себе, може позначати почуття провини, бажання довіряти кому-небудь. Цей образ може бути розглянутий так само, як відмова або позначення агресивного, вампіричного еротизму.

Бачити в сні свою струмінь сечі і разом з цим своє оголене тіло – це вказує на вашу сексуальну силу. А якщо при цьому присутні приємні емоції – ви позбудетеся від всіх непотрібних комплексів.

Якщо чоловік ходить собі під ноги — удача, успіх. Нетримання сечі і калу — віщує збитки, втрату багатства. Твоє тіло выпачкано — віщує багатство.

Людина, яка уві сні пив свою сечу, скоро вразить уяву оточуючих божевільним вчинком.

Сеча — зла енергія, негативні впливи, неприємності, нападки на сплячого.


Залишити відгук