День Народження 12 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені 12 січня набагато більш товариські, ніж типові Козероги. Ви швидко засвоюєте знання, а потім використовуєте те, чому навчилися, щоб схилити оточуючих до своєї точки зору. Ви не боїтеся висловлювати безпосередньо все, про що думаєте, і можете бути не тільки привабливі, але і переконливі. Люди часто не погоджуються з вами, але зазвичай вислуховують до кінця. Ваш стиль спілкування напористий, але не агресивний. Якщо потрібно дипломатичний підхід, то саме вам часто належить розробка плану, прийнятного для всіх зацікавлених сторін.

Народжені 12 січня схильні ігнорувати стан свого здоров’я (якщо тільки воно не починає загрожувати їх професійної діяльності). Тому рекомендуються регулярні, раз в півроку, огляди у лікаря. Досить часто у них виникають проблеми з зубами. Гормональний дисбаланс, надмірна або, навпаки, недостатній вагу, себорея також можуть викликати занепокоєння. Неоціненну допомогу в усуненні цих порушень зробить добре продуманий життєвий ритм. Збалансована дієта з підвищеним вмістом сирих овочів і фруктів, зернових, з обмеженням жирів і цукру допоможе налагодити роботу кишечника. Фізичні вправи рекомендуються лише помірні — корисніше всього тривалі прогулянки на свіжому повітрі.

Народжені 12 січня цілком і повністю поглинені своєю професійною діяльністю. Інтерес до кар’єри прокидається в них ще в молодості, і вони здатні принести їй величезні жертви. Народжені в цей день із задоволенням служать оточуючим, але фактично їх ваблять найбільш хвилюючі і несподівані аспекти життя, які зазвичай не передбачають участі інших людей. Одного разу почувши поклик свого призначення, вони слухняно йдуть за ним. Оскільки кар’єра займає центральне місце в житті тих, хто народився 12 січня, вони повинні підійти до вибору професії з особливою ретельністю. У цьому зв’язку дуже важливо скласти для себе звід етичних принципів, що узгоджуються з традиційними людськими цінностями. Імпульси до самопожертви, з одного боку, і егоїстичні пориви — з іншого, слід врівноважувати, інакше вони можуть вийти з-під контролю.

Знак Зодіаку 12 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Землі, які володіють наступними якостями: працелюбність, серйозність, чіткість, стриманість, цілеспрямованість, сумлінність, незалежність.

Планета Управитель: Сатурн. Відповідає за бажання підпорядкувати всі правилами і розпорядком. Планета сприятлива для професій в сфері аграрного сектору, а також для чиновників. Планета у вигнанні – Місяць. Її Козероги можуть подякувати за суворість, а також брак почуттів.

Якщо ми задамося питанням, 12 січня — який знак зодіаку, то побачимо, що типові риси Козерога поєднуються в характері народжених в цей день людей з рисами, не властивими цьому знаку. Головна відмінність – це комунікабельність та відкритість. Народилися 12 січня – природжені оратори, схиляють людей на свою сторону даром переконання і яскравим словом. Вони харизматичні і вміють переконувати. Спілкуються народилися 12 січня з деяким натиском, напором, але дипломатія і м’якість їм зовсім не чужі.

Багато хто з народжених у цей день часто ототожнюють себе з якоюсь ідеєю — громадської чи політичної, яка захоплює їх так, що вони часом зовсім забувають про особисте життя. У той же час народжені 12 січня здатні повністю зосередитися на собі, коли бачать, що їх професійного успіху буде сприяти насамперед їх власний імідж — наприклад, в справі продажу того чи іншого продукту, оказиванія індивідуальних послуг, у сфері «паблік рілейшнз», реклами та інших.

Найчастіше народжені 12 січня досить життєрадісні натури. Однак їм потрібно стежити за тим, щоб не здатися оточуючим надто зарозумілими, інакше від них можуть просто відвернутися. У деяких ситуаціях їм вигідніше знизити свою вимогливість і підвищити чутливість до потреб інших. Однак народжених 12 січня настільки захоплюють їх власні ідеї, що вони рідко прислухаються до чужих порад і застережень. Опинившись в явно програшній ситуації, вони, як правило, йдуть до кінця, а не звертають убік і не змінюють напрямок руху.

Втім, будь-які програші і невдачі завжди болісно відгукуються в них, і в глибині душі вони часом жалкують про те, що проявили нікому не потрібне впертість. Створюється враження, що професії (або хобі), яким віддаються народжені 12 січня, носять вельми незвичайний характер. З цієї ж причини навколишні іноді вважають їх кілька екстравагантними або навіть дивними. У всякому разі, традиційний розпорядок життя неприйнятний для цих людей. Однак, якщо вони зустрічають такого партнера, який заземлює і врівноважує їх, вони можуть знайти довгий щастя.

Чоловік Козеріг — народився 12 Січня

Чоловіки, народжені 12 січня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — законослухняний, передбачливий, зрілий, честолюбний. Багато з цих людей ставлять свою особистість в паралель з якоюсь ідеєю, яка може бути громадської, політичної, соціальної або пов’язаної з їх кар’єрним просуванням по службовій драбині.

Задум Козерога, може настільки захопити і захопити його, що це цілеспрямована людина просто забуває про все на світі, навіть про своє особисте життя. У той же час, якщо ця людина на даний момент чомусь не захоплений, то він здатний зосередитися на своїй сім’ї, як і на самому собі і на своєму іміджі, звичайно ж, у нього для цього повинен бути стимул, наприклад, сприяти їх професійному зростанню.

Жінка Козеріг — народилася 12 Січня

Жінки, що з’явилися на світ 12 січня, не схожі на інших такими рисами: така дама — вірна, економна, розумна. В певного роду питаннях, наприклад, у рівні власного престижу або матеріального благополуччя, жінки знака зодіаку Козеріг — дуже педантичні і часто непохитні.

Народжені січневим днем 12 числа жінки Козероги, всією своєю натурою прагнуть побудувати успішну кар’єру, готові на створення сім’ї вже в зрілому віці. Щоб досягти життєвого успіху людині потрібно вміти вміло лавірувати серед підводних течій, і в певних ситуаціях, коли вона того потребує, знизити вимогливість до оточуючих, звернувши увагу на їх можливості, а може і проблеми.

День Народження 12 Січня

Народжені 12 січня знак зодіаку Козеріг, люди, які з молодих років присвячують себе кар’єрі, вони готові працювати і вдень і вночі, на благо суспільству, часом кладуть на вівтар часу свою молодість. Ці Козероги ростуть слухняними і вірними дітьми, і з цих причин працювати, докладаючи велику частину своєї енергії на благо людству для них в порядку речей. Цим Козерогом, дуже важливо з особливою ретельністю і обережністю підходити до вибору своєї професії, не дивлячись на те, що ці люди переповнені співчуттям по відношенню іншим. В них вирує протилежна сторона: бунтарства і ризику, також їм притаманні егоїстичні пориви. Якщо зіставити всі ці риси, які досить суперечливі, потрібно з усією відповідальністю підходити до вибору справи всього їх життя. Інакше ці емоції вийдуть з під контролю, і відповідальні Козероги кинуть колишнє справу і віддадуться течією, яка їх може винести на протилежний берег, ранні встановлених цілей.

Народжені 12 січня знак зодіаку Козеріг, фактично не здатні прислухатися до порад інших, навіть якщо вони самі усвідомлюють, що їх дії призведуть до провалу, ніколи не змінять маршрут. Невдачі ж переносять ці Козероги надзвичайно болісно, і в глибинах своєї душі усвідомлюють, що виявлену впертість було зайве, але ніколи не визнають цього вголос, вони не звикли поступатися іншим своє місце під сонцем.

Захопленість кар’єрою часто змушує, народжених 12 січня знак зодіаку Козеріг, забути про особисте життя, що, так чи інакше, засмучує близьких людей, що чекають хоча б невеликої порції уваги Козерога. Тому, другим половинкам і близьким друзям слід долучитися до справи Козерога, цікавитися їх сферою діяльності, стати її частиною. У протилежному ж випадку Ви зробите нещасними, народжених 12 січня знак зодіаку Козеріг. Козероги будуть відчувати свою провину, що спричинить за собою притуплення амбіцій і навіть може призвести до тривалих депресій. Нерозуміння послідовності дій Козерога зроблять нещасними і Вас, тому слід вивчити особливості характеру, народжених 12 січня, адже краще йти в одну ногу зі своїм обранцем.

Народженим 12 січня знак зодіаку Козеріг, слід докласти деякі зусилля, щоб не розгубити своїх близьких людей, потрібно знизити свої вимоги, і постаратися яскравіше демонструвати свої теплі почуття тим, хто Вам доріг. Проявіть свою життєрадісність, якою нагородила Вас природа. Не варто змушувати відчувати себе непотрібними тих, хто Вас оточують, адже у кожного рано чи пізно кінчається терпець і вони, не дочекавшись Вашого тепла, можуть залишити Вас.

Буденний розпорядок життя не за смаком народженим 12 січня знак зодіаку Козеріг. Їх вибір зайнятості дуже екстравагантний, тому сторонні часто вважають їх диваками, що не мало не засмучує Козерога. Їм подобається думати, що вони відрізняються від всіх інших.

Крім професійного зростання в житті так багато прекрасного, варто лише відкрити очі. Навчіться прислухатися до близьких, вони справді можуть дати слушну пораду. Зверніть увагу на своє особисте життя, адже любов робить щасливими не тільки вас.

Любов і Сумісність

насилу знаходять свою другу половину, найчастіше тому, що мають надто високі моральні принципи, які часто переростають у табу. Якщо ж їм вдається відступити від свого утримання, стають відмінними коханцями, ласкавими, чесними і щирими. Їх ідеальний партнер повинен володіти терпінням і поміркованістю, але не повинен бути занадто ліберальним.

Козеріг, хоч він і досить сильний по натурі людина, але справа не в цьому. Коли стоїть питання пошуку собі долі на все життя, у тому, хто йому підійде, як і те, з ким він добре порозуміється, так наша порада така, шукайте варіанти серед — Скорпіонів, Риби і Діви. Непогані, скажімо середнього рівня 50/50, варіанти на створення щасливого шлюбу, у представника Козерога є з Тельцем, Водолієм і Козерогом — шлюб можливий і навіть цілком вдалий, звичайно якщо домовляться, що ніхто не буде домінувати в сім’ї. Варіантів з вогняними знаками Левом, Стрільцем і Овном, мало, якщо не сказати — немає взагалі, Козеріг буде своїм життям. З Вагами і Раком, то ж все непросто, він не зрозуміє цих людей, а вони будуть нудьгувати з ним.

Робота і Кар’єра

У цей день, 12 січня знак зодіаку Козеріг, і як справжні Козероги люди з датою народження, яка випадає на цей день, здатні принести великі жертви своїй кар’єрі. Найчастіше ідея, заради якої вони працюють, передбачає служіння одинаки, але життя розпоряджається так, що ці люди працюють на благо соціуму. Народився 12 січня потрібно дуже ретельно вибирати справу свого життя, щоб не зробити прикрої помилки. Вона непрощенна, коли стільки часу витрачається на роботу.

Щоб визначити, чим Ви хочете займатися, потрібно зіставити свої особисті принципи з моральними установками суспільства і зрозуміти, що Ви вважаєте благом, а що ні, і наскільки Ваші уявлення розходяться з уявленнями оточуючих. Приведіть в рівновагу систему Ваших принципів, самопожертву заради інших і егоїзм, робота для себе і на себе – в яких пропорціях Ви будете це поєднувати? З цим питанням краще визначитися до пошуку роботи і, в ідеалі, до отримання професійної освіти. Одержимість громадської ідей (або, наприклад, політичній, так як з цих людей виходять чудові політики) зовсім не заважає їм з захватом займатися власним іміджем, зосереджуючись на своїй особистості.

Здоров’я і Хвороби

Частенько ці люди працюють як заведені, забувши про все, крім роботи, і повністю занурившись у неї. З-за цієї риси характеру народилися 12 січня часто забувають стежити за своїм здоров’ям і згадують про нього тільки тоді, коли хвороби заважають їм займатися улюбленою справою, тобто працювати. Щоб не доводити себе до такого, не забувайте проходити пару раз в рік профілактичні огляди у лікарів. Якщо хвороба не помітити, а потім запустити, то часу на лікування піде набагато більше.

Вразливі місця народилися 12 січня – це зуби і гормональний фон. Останнє може призвести до повноти або, навпаки, зайвої худорби. Намагайтеся їсти більше фруктів, не забувайте про каші, трохи менше вживайте цукру і жирів, стежте за роботою кишечника, а також не забувайте щодня достатню кількість часу бувати на свіжому повітрі.

Доля і Удача

В цей день народжуються неординарні, амбітні, рішучі, сильні особистості. Вони наполегливо йдуть до намічених цілей і зазвичай домагаються свого завдяки наполегливості і вмінню протистояти труднощам. У них насичене подіями життя, схоже на біг з перешкодами, постійна боротьба за виживання. Їм доведеться постійно доводити свою перевагу і вміння бути на плаву. Багато заздрісників, які будуть плести інтриги. Кожен промах недоброзичливці будуть використовувати, бажаючи перешкодити, дошкулити, заподіяти неприємності. У матеріальному плані будуть злети і падіння. В сім’ї — прохолодні відносини.

Поради Козерогам, Народженим 12 Січня

Які поради можна дати Козерогам, це знак зодіаку народилися 12 січня? Насамперед, намагайтеся уникати зверхності у спілкуванні з іншими людьми. Люди не підуть слідом за надто зарозумілим людиною, а Ви ж так любите вести за собою маси. Будьте уважнішими до оточуючих, в тому числі колегам, знизьте планку вимогливості, люди – не роботи, вони завжди будуть здійснювати ті чи інші помилки, це називається людський фактор і нічого з цим вдіяти неможливо. Хіба що створити комфортні, в тому числі і психологічно, умови роботи, які допоможуть людям краще всього реалізуватися як професіоналам. Народилися 12 січня занадто захоплені своєю справою і роботою, вони рідко уважні до інших людей, рідко слухають їхні поради та попередження. Дарма, адже відомо, що одна голова – добре, а дві краще. Не замикайтеся тільки на собі і своїй ідеї. Люди можуть дати Вам більше, ніж Ви думаєте.

Ще одна слабкість цих людей: якусь упертість в невдалих обставин чи невезіння. Опинившись у складній ситуації, вони продовжують наполягати на часто помилковій поведінці, відмовляють проявляти гнучкість, щось міняти або давати задній хід, адже це іноді необхідно. Свої дитячі образи і подібне впертість краще відставити в сторону, якщо у главу кута Ви ставите Річ та Ідею. Якщо Вам самим важко змінювати тактику і стиль поведінки, подбайте, щоб поруч був соратник, який вчасно Вас обсмикне і допоможе з цим. Це допоможе Вам потім гірко не шкодувати про провал, які Ви так важко переносите.

Також народилися 12 січня часто є людьми, для яких неприйнятний звичайний, загальноприйнятий життєвий розпорядок. З-за цього часто їх вважають диваками. В крайньому випадку це проявляється як епатаж. Вони знайдуть справжнє щастя, якщо зможуть знайти собі супутника життя, який повністю зможе врівноважити їх і доповнити.


Залишити відгук