Сонник Немовля — до чого сниться ?

Взагалі, дитина в сні означає якесь нове діло, що ви затіяли, або якусь роботу, яка вимагає великих зусиль і коштів. Іноді сон про нього пророкує здивування. Бачити у сні, що ви захищаєте немовляти, щоб він не впав, означає, що ви сумніваєтеся з себе і боїтеся, що ваша справа не здійсниться. Бачити уві сні веселого і здорового немовляти — передвісник здоров’я, успіху, благополуччя. Якщо вам присниться годувальниця з немовлям на руках, то вас чекає сімейне благополуччя.

Якщо вам присниться, що немовля буде загорнутий в пелюшки, то після такого сну він може захворіти. Вагітним такий сон пророкує передчасні пологи. Жінкам такий сон пророкує хворобу її або її чоловіка. Хвору дитину бачити в сні — знак того, що нещастя загрожує вашим планам на майбутнє. Нагого немовляти бачити в сні — знак тривоги, нещастя. Сон, у якому ви побачили мати, що годує немовля, то знайте, що настав сприятливий момент для здійснення заповітного бажання. Заколисувати дитини у сні — знак сімейної радості і спокою, якими ви дорожите.

Лепет немовлят чути в сні означає, що незабаром якийсь чоловік набридне вам своєю порожньою балаканиною. Іноді такий сон означає, що ви маєте справу з людиною, яка не відає, що творить. Бачити себе немовлям у сні означає, що вам доведеться чимало зробити, щоб встати в життя на ноги після довгого періоду невдач або заслужити повагу оточуючих. Побачити свою дитину немовлям у сні означає, що він потребує вашої підтримки або може захворіти, і йому знадобиться ваша допомога, щоб видужати. Якщо ж дитина виявиться хворим уві сні і мечеться в агонії, то вас чекають страждання, крах надій, злидні, нестатки і самотність. Дивіться тлумачення: Нянька.

Маленький дитинка сниться до радості, особливо, якщо дитина посміхається. Приснилася гарна коляска з немовлям — до фінансових втрат. Чим дорожче і привабливіше вона виглядала, тим істотніше буде шкоди. Цілувати немовля уві сні — до бурхливого виразу емоцій.

Мертве немовля сниться до охолодження почуттів, відстороненості від подій. Якщо сниться хворий немовля — будете здійснювати наяву одну дурницю за іншою. Приснився новонароджене немовля в крові — дуже хороший знак для тих, хто не може завагітніти, скоро у цієї пари все вийде. Таку надію дає сон, у якому довелося шукати немовля і знайти його.

Дуже велика голова дитини у сні вказує на те, що сновидінню слід послабити хватку в питанні виховання дітей, інакше буде пізно. Усиновити немовляти — сон до великих клопотів, у тому числі і бюрократичним. Рятувати немовля, маленьку дитину з якоїсь біди — для чоловіків до кар’єрного злету. Плач немовляти сниться до радісної події.

Якщо приснився новонароджена дитина, можете готуватися до приємного сюрпризу, який чекає вас вже дуже скоро. В цілому новонароджені сняться до чогось несподіваного. Молодій жінці, що побачила себе з немовлям, сон розповідає, що її засудять за те, що вона сприяє розпусної проведення часу інших людей. Купання немовляти сниться до того, що зі скрутного становища буде знайдений досить вдалий вихід. Якщо ви або хтось інший уві сні возили дитину на прогулянку, значить, сюрприз буде якимось чином пов’язаний з дорогою, поїздкою, подорожжю. Засмучені новонароджені діти сняться до вашої великої радості.

В загальному сенсі, діти символізують геніталії, причому, хлопчики – чоловічі, а дівчатка – жіночі. Якщо жінка демонструє турботу про дітей, то вона відчуває прагнення до радощів сімейного союзу, хотіла б побудувати міцні відносини і готова стати матір’ю. Покарання плачучої дитини в сновидінні уособлює нещирі і безплідні відносини, важкий комплекс провини сновидця. Надання дитині уві сні реальної життєво-необхідної допомоги має найсприятливіший значення і уособлює підсвідоме бажання сновидця мати потомство.

Якщо жінка уві сні бачить, або тримає немовля, значить незабаром її чекає приємна звістка про щасливої вагітності. У свою чергу, подібний сон у чоловіка віщує незначні проблеми. Їх вирішення дозволить запобігти розвитку ускладнень і великих фінансових втрат. Якщо під час сну ви заспокоюєте малюка, що плаче, отже в найближчому майбутньому з вами відбудуться несподівані події.

Побачити немовля, прильнувшего до грудей, — сон, який обіцяє благополуччя. Тримали його за ручку — значить, якийсь ризикована справа цілком вдало завершиться. Побачений мертве немовля віщує добру звістку. Є ймовірність, що поправите грошові справи.

Якщо дівчині приснилося, що вона стала маленькою дитиною, це означає, що вона буде вести розпусний спосіб життя. Бачити, як немовля купають, віщує вдале вирішення складної ситуації завдяки допомозі коханої людини.

Побачити дитину — такий сон говорить про те, що ви досягнете благополуччя, треба тільки повірити в свої сили; цілувати його — будете до глибокої старості мати досить свіжий і привабливий вигляд.

До несподіванки. Був вашим, перебував у ваших руках — сон до ймовірності раптового порушення ваших планів.

Новонароджена дитина віщує ворожі відносини, або обіцяє клопоти і неждані турботи.

Сильно здивуєтеся; нагий немовля — передвісник біди. Також див. Діти.

Чистий хороший результат, ідея, винахід; для жінки — радість.


Залишити відгук