Сонник Мішень — до чого сниться ?

Якщо у сні ви стріляли по мішенях, що це повідомляє про розрив відносин з кимось близьким і дорогим, що трапиться з вашої вини. Хоч ви і дорожіть цим зв’язком, самі того не бажаючи, нанесення удару по якомусь вразливому місцю партнера, він образиться і піде. Якщо підтримання добрих відносин для вас важливо, то постарайтеся бути обережніше в своїх промовах у присутності цієї людини.

Приснилася рухома або жива мішень — це до швидкого веселощів, можливо, в суспільстві однокласників або старих приятелів. До вас можуть прийти гості, і тоді ви влаштуєте запальну вечірку. Слугували мішенню самі — значить благополуччя для вас є постійним предметом занепокоєння. Якщо і є у вас на нього причини, все ж, швидше за все, можлива небезпека вами явно перебільшена. Майте на увазі, що чим більше ви будете боятися, тим більше шансів ви даєте уявної небезпеки перетворитися в реальну.

Бачити мішень — вказівка на те, що хтось стежить за вашими діями з метою завдати удару, заподіяти шкоду, як тільки ви допустите помилку. Стріляти по мішенях у сні з якоїсь зброї — до розриву відносин, який спровокує сам сплячий. Рухома, в тому числі і жива, мішень сниться до веселій вечірці. Цілком можливо, що ви вирішите зібратися з колишніми однокласниками або друзями. Самі уві сні служили для когось мішенню — свідчення того, що ви занадто стурбовані власною безпекою, яку загрозу для себе ви схильні перебільшувати, що служить наяву джерелом постійного головного болю для близьких людей.

Мішень — є символом жіночих статевих органів. Якщо чоловік стріляє по мішені — він прагне до любовного контакту. Якщо жінка стріляє по мішені — вона, можливо, бисексуальна, тобто їй однаково симпатичні і чоловіки, і жінки. Якщо ви вдало потрапили в мішень — у вас немає проблем зі здоров’ям, і у відносинах з сексуальним партнером повний порядок. Якщо ви відстріляли невдало — у вас можливі порушення діяльності статевих органів. Якщо ви стріляєте з кількох мішенях — це говорить про ваше бажання мати кілька сексуальних партнерів.

Якщо Ви бачите уві сні мішень — це значить, що якась справа відверне Вашу увагу від інших, більш приємних справ. Якщо дівчина в сні думає, що вона стала для когось мішенню — це означає, що її репутації загрожує небезпека з-за заздрості її друзів.

Якщо дівчині приснилося, що вона стала мішенню для кого-то, наяву це означає, що їй треба остерігатися друзів, заздрість яких здатна нашкодити їй і зіпсувати її репутацію. З-за цього можливі проблеми з коханою людиною.

Якщо ви бачите уві сні мішень – це значить, що якась одна справа відверне вашу увагу від інших, більш приємних справ. Якщо дівчині сниться, що вона стала мішенню для кого-то – її репутації загрожує небезпека з-за заздрості подруг.

Сон про мішені повинен послужити вам попередженням про небезпеку. Після такого сну остерігайтеся обману чи наклепу, яка спаплюжить вас в очах суспільства. Дивіться тлумачення: Мета, Стріляти, Кілер.

Мішень — розлука з близькими; розрив відносин між закоханими. Бути мішенню — постійні страхи.

Мішень — символ того, що у Вас є мета і Ви готові всіляко її досягти.

Мішень — погані взаємини між близькими.

Мішень — символ цілеспрямованості.


Залишити відгук