Сонник Мигдаль — до чого сниться ?

Мигдальні горіхи є в сні — знак багатства, яке ви наживете своєю працею, долаючи при цьому складні перешкоди. Є мигдальне печиво у сні — знак обману або зради. Солодкий мигдаль є — знак насолоди, приємного проведення часу. Якщо вам присниться, що вас пригостили мигдалем і він солодкий, хтось обходить вас, домагається вашого розташування. Якщо ж мигдаль виявиться гірким на смак, то вас чекає неприємний сюрприз, пов’язаний з обманом і зрадою. Дивіться тлумачення: Горіхи.

Мигдаль — містичний символ чистоти, прихованої істини, непорочного зачаття, що має як язичницькі, так і біблійні корені. Якщо ви просто бачите квітуче мигдальне дерево, то це знак закоханості і очікування приємної зустрічі зі своїм обранцем чи обраницею. А якщо вам привиділося уві сні, як ви їсте горіхи цього дерева, то це знак одержання влади над ситуацією завдяки мудрості та іншим особистим якостям.

Жінкам мигдаль сниться до радісних подій; він передбачає високе положення і фінансову стабільність. Але така ситуація швидко закінчиться: Фортуна позбавить вас підтримки, вам доведеться пересилювати себе і боротися з проблемами один на один. Зіпсований мигдаль сниться до невдач, які ведуть до розчарування в житті.

Цей сон — гарний знак. Він означає багатство, достаток. Однак печаль піде за ними через короткий проміжок часу. Якщо мигдалини зіпсовані, то Вас чекає повне розчарування в досягненні певних цілей, якщо лише не виникнуть якісь нові обставини.

Є зацукрований мигдаль — це сон до якоїсь приємної несподіванки, можливу поїздку в далекі краї. Мигдаль на смак виявився дуже приємним — значить, всі ваші справи будуть розвиватися успішно. Мигдаль гірчив — справа може лопнути і привести вас до повного розорення.

Сновидіння про мигдалі обіцяє безбідне життя і радісні події, але перед цим може бути не сприятливий період, але він короткостроковий. Ви успішно йдете до своєї мети, але коли ви її досягнете, вас це не порадує. Потрібно ставити перед собою більш складну задачу.

Побачити мигдальне дерево в цвіту — це прекрасний знак: всі бажання вашої душі втіляться в життя; зривати і є солодкі плоди — сон до похвал у свою адресу; гіркі — до переляку.

Квітуче мигдалеве дерево — прагнення твого серця здійсняться. Якщо у вашому сні мигдаль був солодким — вас чекають благополуччя і успіх; гірким — сон до смутку і розчарування.

Мигдаль цвіте у сні — вас береже Бог, ви будите щасливі. Мир і спокій у родині гарантується, ваш дім буде повною чашею. Є мигдаль — давні приятелі, радісні зустрічі.

Сон, у якому ви бачите мигдаль, віщує багатство і любов. Зіпсований мигдаль передвіщає розчарування в близькій людині.

Чистити мигдаль — вас чекає дуже важка робота, але за неї ви отримаєте винагороду, причому щедре.

Їсти солодкі плоди мигдалевого дерева — Вас будуть хвалити, гіркі плоди — переляк.

Сухі або зелені мигдалини — ви приховуєте свої фінанси.


Залишити відгук