Сонник Милостиня — до чого сниться ?

Подавати милостиню старому або немічному людині — таке сновидіння повідомляє, що серед своїх знайомих ви змушені жити, немов у одягненою масці, зображати не того, яким ви є насправді. І все ж поруч з вами є людина, якій ви можете повністю довіритися. Вже в найближчий час ви можете опинитися в скрутному становищі, і ця людина прийде вам на виручку.

Подавали милостиню біля церкви — сон говорить про те, що ви, відчуваючи незадоволеність, не можете зрозуміти, що саме і яким чином потрібно змінити у власному житті. Шукати для себе дорогу вам потрібно самостійно, при цьому не забуваючи про Бога.

Побачити, що незнайомець подав милостиню комусь знайомому, — це означає, що ви захоплені ідеєю, яка вже давно втратила актуальність, але, незважаючи на це, ви чомусь не хочете або не можете від неї відмовитися. Ваше завзятість мимоволі доставляє масу занепокоєння оточуючим.

Милостиню подали вам — такий сон вважається застереженням. Ви процвітаєте, але живете занадто безтурботно, не піклуючись про майбутнє. Нічого не змінивши, ви ризикуєте вже дуже скоро розлучитися з якимись задоволеннями, розвагами і звичками, оскільки матеріальне становище погіршиться.

У вашому сновидінні у перехожих просили милостиню не один, а відразу кілька людей — це говорить про те, що ви не можете полюбити людину, яка відчуває до вас сильну прихильність. Сон рекомендує прочитати змову на нелюбов: тоді і самі позбавите себе від докучающей нав’язливості, і полегшите душевні муки вашого шанувальника.

Просити милостиню у сні означає, що вас чекають злидні, голод, приниження, ганьба, безробіття. Іноді такий сон пророкує хворобу. Подавати милостиню у сні — знак добробуту, багатства і достатку або отримання пристойного прибутку. Холостим такий сон пророкує, що скоро у них буде можливість вступити в шлюб за розрахунком. Якщо вам присниться, що жебрак подав вам милостиню, то приготуйтеся до грошових втрат. Хворим такий сон пророкує смерть.

Милостиню брати в сні — знак образи чи приниження. Отримувати милостиню у сні означає, що вас чекають великі витрати. Іноді після такого сну ви можете втратити роботу, яка є єдиним джерелом доходу для вас. Сон, у якому ви побачили, що жебрак прийшов до вас у будинок просити милостиню, означає: чекайте всяких напастей, суперечок і сварок. Ще гірше побачити в сні, що ви самі щось дали жебракові або ж він щось вкрав і виносить з вашого будинку. Такий сон пророкує вам жахливі нещастя або смерть вам чи комусь із ваших домашніх. Почути в сні відмова на ваше прохання про подаянии означає, що вас чекає злидні, голод і злидні.

Подавати милостиню у сні — означає, що до вас звернуться за допомогою потребують, але ви не зможете їм допомогти з неважливого стану своїх справ. Молодим людям він обіцяє атаки віроломних суперників. Допомагати благодійним організаціям — такий сон пророкує, що будуть оскаржені ваші права на володіння якоюсь прибутковою власністю; сновидіння до неприємностей і поганому здоров’ю. Просити милостиню або приймати благодійну допомогу — такий сон означає, що пройдуть роки напруженої роботи і втрат, поки ви не досягнете в ділах успіху, який буде дуже стабільним. В цілому сон про милостиню віщує добрий, якщо людьми вона дається і приймається вельми охоче.

Якщо у сні вам довелося жебракувати, то наяву дуже скоро доведеться розплатитися за скоєні раніше гріхи. Бачили себе при цьому в брудній, обірваному одязі — значить, розплата буде дуже суворою.

Жебрацтво ваших знайомих сниться до настання в їхньому житті дуже складного періоду. Ви будете прямим або непрямим винуватцем їх неприємностей. Не виключено, що помилку або проступок ви зробили вже давно, а наслідки відгукнуться пізніше.

Незнайомий жебрак сниться до непередбаченої проблеми, пов’язаної з грошима. Снилося, що ви прогнали або побили людину, який у вашому сні жебрати, — значить, ви відмовите в допомозі, коли вона виявиться для когось життєво важливою.

Просити у сні милостиню означає, що наяву ви, швидше за все, будете в незручному положенні, коли вас поставлять перед складним вибором. Цілком ймовірно, вам в буквальному сенсі запропонують зайнятися любов’ю за гроші. Якщо вам сниться, що ви подаєте милостиню жебракові, це означає, що в реальному житті ви даремно втрачаєте час з близькою людиною і даремно даруєте йому свою любов і ласку: він все одно цього не цінує і скоро може вас покинути.

Сонник Ванги говорить про те, що якщо ви в сні проси милостиню, щось вас турбує в майбутньому, але треба все віддати в руки Господа. Якщо ж ви подаєте милостиню, то незабаром будете винагороджені за свої добрі справи і добре ставлення до людей.

Якби давали уві сні милостиню, це віщує ваше гідне поводження в якомусь складному становищі. Подавали милостиню вам — сон до швидкого отримання спадщини. Просити милостиню — до любовних пригод.

Приснилося ваше милостиню жебракам — це означає, що ваші проекти будуть безуспішними; самим приймати дарунків — сон говорить про те, що вас чекає велика втрата, причому вже в найближчому майбутньому.

Якщо вам подають милостиню — ви страждаєте комплексом неповноцінності. Якщо ви подаєте милостиню — ви не відчуваєте прихильності ні до кого зі своїх партнерів.

Якщо ви в сні подаєте милостиню, то це до вирішення складних проблем. Якщо вам подають милостиню, то від людей вам буде благо.

Подавати милостиню (садака) — до позбавлення від хвороб, захист від усіляких бід, придбання благ.

Подавати — удача; просити і отримати самому — спадок, збагачення.

В сновидінні і просити і отримувати милостиню — це до багатства.

Давали милостиню — розбагатієте. Просили — вас чекає слава.


Залишити відгук