Сонник Міліція — до чого сниться ?

Зазвичай бачити уві сні міліцію означає ваш підсвідомий страх перед тим, що якийсь ваш непорядний вчинок скоро відкриється. Якщо вам приснилася міліцейська машина, то можете очікувати бюрократичних зволікань, які не дадуть вам встигнути виконати важливу справу в обумовлені терміни. Якщо вам приснилася міліція, від якої ви намагаєтеся сховатися, значить, в реальному житті, ви не хочете брати на себе якісь зобов’язання, але і відмовитися від них не в силах (або дуже велика вигода, або шантаж). Якщо уві сні ви допомагаєте міліціонерам ловити небезпечного злочинця, отже, в найближчий час ваша допомога може виявитися корисною комусь із близького вам оточення.

Бачити уві сні міліціонерів, які ведуть себе агресивно – до фінансових втрат, які відбудуться з незалежних від вас обставин. Якщо уві сні ви самі бачите себе міліціонером, що йде на небезпечне завдання, значить в глибині душі ви романтик, не дуже підготовлений до сучасного життя – не соромтеся просити порад і допомоги у близьких вам людей. Якщо уві сні шахрай представляється міліціонером, то шукайте серед свого оточення людини, який не є тим, за кого себе видає, можливо, він використовує вашу з ним дружбу у корисливих інтересах.

Міліціонер: це ваш страх перед законом. Можливо, у вас «рильце в пушку», і цей страх внушен вам вихованням. Виправдайте себе у власних очах, і страх пройде. Побачити в сні міліціонера або просити його про допомогу — передвістя труднощів, які ви не зможете вирішити самостійно. Самому бути міліціонером — означає, що тільки ви зможете допомогти комусь впоратися з проблемами. Бути співробітником міжнародної організації, співпрацювати з нею — означає, що вам належить відповісти за підлість, грубість або некоректне ставлення до кого-то.

Якщо в сні вас розшукує Інтерпол — виходить, наяву вам належить спілкування з неприємними або підлими людьми, але ви не зможете його уникнути. Побачити в сні міліцейський наряд або патруль — означає, що вас можуть втягнути в якусь розгляд по справі, що не має до вас відношення; якщо вони перевіряють документи у вас або просять показати паспорт — сон обіцяє зміни в житті.

Міліція обіцяє незаслужене обвинувачення. Сновидець буде домагатися справедливості, але його спроби виявляться марними. Краще не витрачати на це час, так як на нього можуть навішати ще декілька звинувачень. Якщо людина уві сні викликав міліцію, то наяву у нього виникне маса проблем, які він буде не в змозі вирішити. У підсумку він витратить величезну кількість сил і часу дарма. Краще всього звернутися за допомогою до друзів, вони зможуть надати підтримку, якої так буде потребувати сплячий. Бачити себе в образі міліціонера — ймовірно, ви будете впевнені у власній правоті, але вас ніхто не підтримає. Обдумайте свою позицію кілька разів, якщо вирішите домагатися справедливості. Може, ви не так вже й праві?

Часто міліція обіцяє людині проблеми з законом, тому найближчим часом не варто займатися сумнівною роботою, бешкетувати і встрявати у бійки. Все це може закінчитися відсидкою у в’язниці. Причому за мінімальне порушення можна отримати максимально можливий термін.

Іноді міліція обіцяє важку роботу. Можливо, сновидінню доведеться затримуватися на службі, щоб встигнути здати проект в строк. Однак подібні жертви будуть не марні, начальство високо оцінить трудову діяльність. Звичайно, підвищення заробітної плати і премії не бачити, але на похвалу при колегах можна сміливо розраховувати. Проте це краще, ніж нічого.

Сновидіння з міліцією означають скутість людини в інтимному плані, Вам важко повністю відкритися перед партнером. Якщо в сновидінні до вам додому прийшов міліціонер або інший представник владних структур — ви вважаєте забороненими безліч тем в сексі, завдяки своєму пуританському виховання. Прийшла пора розкріпачуватися і дізнатися свої реальні можливості. Якщо за молодою дівчиною уві сні ганяється міліція — значить, скоро їй хтось зробить пропозицію руки і серця. Заміжній жінці бачити в сні міліцейський патруль — у чоловіка виникнуть підозри в її вірності.

Якщо приснилася міліція дівчині, то незабаром вона зустріне людину, у якого закохатися без пам’яті. Однак зі своїм обранцем вона не буде щаслива. У нього буде гнила натура, сновидица проллє чимало сліз із-за цього. Арешт обіцяє жінці заміжжя, а чоловікові зміну роботи. Подібні зміни позитивно позначаться на житті сновидца, тому йому не варто турбуватися.

Міліція у сні є образом воплощающихся в життя кармічних законів. Можливо, Вам слід замислитися – чи не зробили Ви кому-небудь навмисної підлості. Якщо совість чиста, значить побачений охоронець правопорядку, не що інше, як емоційна підтримка. Незабаром події в реальному житті будуть сприятливими.

Якщо дівчині привиділося, що міліція врятувала її від злочинця, то наяву вона виявиться в безвихідній ситуації, але стороння людина зможе надати їй допомогу абсолютно безоплатно. Якщо приснилося, що міліція ловила злочинця в будинку сновидця, то є ймовірність, що до нього проникнуть злодії.

Якщо людині привиділося, що до нього заявилася міліція, він незабаром занедужає, але йому вдасться швидко одужати. Головне почати лікування негайно, поки хвороба не поширилася по всьому організму.

Міліція — людина буде з кимось сперечатися. У підсумку він буде дуже картати себе за те, що був дуже грубий з опонентом. Арешт — нове заняття (для чоловіка) або шлюб (зв’язок) для жінки.

Бачити уві сні поліцейську ділянку — до дуже напруженій роботі, за яку ви можете ще й отримати наганяй.

Міліціонер заарештовує вас — несподівана пропозиція; візит — до одужання в сім’ї.

Міліція віщує муки, небезпеки, страх і смуток.


Залишити відгук