Сонник Мікроскоп — до чого сниться ?

Якщо у сні ви дивились в мікроскоп, це говорить про те, що в найближчому майбутньому вам належить викрити підступи своїх таємних супротивників, які вміло маскувалися брехнею. Ще один варіант значення сну — роз’їхавшись в різні місця, ви разлучитесь з коханою людиною. Проте вже незабаром ви знову зустрінетеся, потім одружитеся і покладіть початок численному сімейству.

Побачити у нічних снах мікроскоп — до звістки про щось сокровенне. Можливо, ви дізнаєтеся щось з ретельно приховуваного вашим партнером. Якщо в сновидінні ви дуже уважно щось роздивлялися з допомогою збільшувального приладу, то наяву самі знайдете собі неприємностей. В деяких випадках краще чогось і не помітити. Розбити мікроскоп у сні — до ризику втратити репутацію.

Мікроскоп зазвичай сниться до невдач в діловому відношенні або до невеликим грошовим утруднень. Користувались мікроскопом за призначенням — попереду дрібні неприємності з вашої власної вини. Побачити кілька мікроскопів — сон передвіщає одержання суперечливої інформації, кожну з яких вам будуть довірливо видавати за точну і ексклюзивну.

Побачити в сні мікроскоп — означає, що Ви дізнаєтеся, як до Вас ставиться зацікавив Вас людина. Якщо молодій дівчині приснився мікроскоп — вона дізнається про справжніх почуттях свого шанувальника. Використовувати уві сні мікроскоп для наукових дослідів — означає, що Вам не слід давати приводу для пліток, так як навколо Вас дуже багато недоброзичливців.

Мікроскоп віщує незначний успіх у справах. Розглядати що-небудь під мікроскопом — ви дратівливі, і будь-яка дрібниця виводить вас із себе. Бачити під мікроскопом що-небудь дивне, несподіване подія в загадковому місці. Дивіться тлумачення: Окуляри.

Роздум про спостережуваному об’єкті, сновидная форма ясновидіння, тайнознание (ідіома: «розглянути наші відносини під мікроскопом»).

Невдачі в діловому відношенні або незначні грошові труднощі, але вони не порушать Вашого спокою, так як будуть невеликі.

Це позначення зайвої критичності, яка знищує простоту дії.

Ви будете гніватися з-за дрібниць.


Залишити відгук