Сонник Мітла — до чого сниться ?

Якщо в сновидінні ви вдома підмітали мітлою підлоги, це говорить про ваше бажання внести для себе більше ясності у відносини, що зв’язують вас з партнером або родиною. Набридла рутина, сірі будні породять у вас прагнення до новизни — нових відносин, почуттів і переживань. Сон говорить, що все це вам дістанеться сповна, причому вже в недалекому майбутньому. Стоїть в кутку мітла означає, що вам властива нерішучість, коли мова заходить про те, щоб втілювати всі свої фантазії в реальність. Між тим, як ви самі розумієте, обходитися без них нудно і нецікаво.

Якщо ви ламали держак мітли, це говорить про те, що ви і самі толком не знаєте, що вам потрібно, з-за чого частенько страждають близькі і рідні. Ви ще більше ускладнюєте життя, нерідко провокуючи скандали і конфлікти. У найближчій перспективі ситуація не зміниться, і тільки від вас залежить, за яким сценарієм розвиватимуться події. Якщо ви викинули стару, вже непотрібну мітлу, це говорить про те, що щось або хтось вже до такої міри вам набрид, що ви тільки і мрієте позбутися всього цього, ось тільки в силу певних обставин нічого не можете зробити. Майте на увазі, що вже дуже скоро ситуація зміниться, так що не пропустіть цей момент.

У сні мітла символізують очищення, звільнення від внутрішніх кайданів, подолання помилок. Якщо уві сні у вас розсипався віник або зламалася мітла, то це означає, що якийсь чоловік або обставини будуть заважати вам розібратися в собі, будуть відволікати вашу увагу від внутрішніх переживань, тому ви ще довго будете в невіданні щодо істинного стану речей.

Якщо ви прибираєте сміття за допомогою віника, то такий сон обіцяє вам духовне прозріння, яке змусить вас інакше сприймати світ і те, що відбувається на Землі. У сні бачити людину з віником або мітлою — знайти духовного вчителя, людини, який докорінно змінить ваші уявлення про навколишній і буде супроводжувати ваш духовний ріст. Якщо уві сні під час прибирання віник випадає у вас з рук, значить, ваша свідомість буде деякий час замутнено помилковими уявленнями, позбавитися від яких вам допоможе якась несподівана подія.

Будь-сон про мітли, віники і інших пристосуваннях, які чистять будинок або прибирають сміття, віщує скандали, сварки, з’ясування стосунків. Іноді такий сон указує, що серед оточуючих вас людей є помилковий друг. Якщо нова мітла, то ви будете з’ясовувати стосунки з якимось новим знайомим; якщо ж стара мітла, то, відповідно, зі старим другом.

Якщо вам присниться, що ви купуєте мітлу, просто бачите і отримуєте її від когось уві сні, то вас чекають неприємності на роботі. Поставити мітлу на місце у сні означає, що вам потрібно проявити себе на роботі належним чином, щоб заслужити схвалення керівництва, інакше ви можете втратити місце. Іноді такий сон пророкує, що ви покладіть кінець якихось чуток, пліток, наклепів.

Мітла уособлює великі зміни в житті. Летіти на мітлі — хтось використовує вас у своїх інтересах. Підмітати — потрапити в скрутне становище, але все-таки вибратися з нього. Чоловік з мітлою — до сварки, конфлікту. Стара мітла — у вас сварливий і непримиренний характер. Купувати мітлу — ви потроху позбавляєтеся від недоліків, однак не перестарайтеся. Вимітати сміття — ви разоблачите фальшивих приятелів. Двірник з мітлою — ви приведете в порядок сімейні справи.

Якщо ви побачили уві сні нову мітлу, це обіцяє вам процвітання і стрімкі зміни до краще. Якщо ж вона приснилася старої, пошарпаній, то вас чекають втрати в справах. Для жінки втратити мітлу — це означає, що вона виявиться неохайною господинею, впертою дружиною, і це принесе їй безліч прикростей.

Побачити мітлу — в будинку трапиться непорозуміння; нову — друзі виявляться фальшивими; стару — сон до зустрічі з давнім знайомим; купувати — прислуга або помічники будуть погано справлятися зі своїми обов’язками; поставити в кут — до втрати місця; мести підлогу — до пліток.

Побачити мітлу, самому майструвати — ви зробите якийсь вдале придбання. Помсти — то майно, що нещодавно придбали, втратите. Помсти в будинку — видужаєте, якщо хворіли; буде гарне здоров’я. Підмітати двір — «выметете» когось, до кого відчували прихильність.

Найчастіше віник вказує на зникнення турбот і нещасть і повернення боргів. Інші тлумачі снів вважають, що побачена уві сні мітла може обіцяти помилки і сварки, чвари і засмучення.

Якщо дівчині або жінці сниться, що вона втратила мітлу, це означає, що в сімейному житті її очікують сварки з чоловіком через її невміння вести домашнє господарство.

Мітла — начальник, господиня, знайома дівчина (або хлопець). Літати на мітлі — символ занять чорною магією або демонічних впливів.

Приснився мітла — сон-підказка: свої справи треба приводити в порядок. Підмітати — сон до доброму здоров’ю і вдалим вчинків.

Мітла сниться до того, що у вас буде помилковий друг. Помсти — сон до багатства.

Людина дає мітлу — віщує отримання місця на службі.


Залишити відгук