День Народження 11 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Ідеалісти-Козероги, які народилися 11 січня, володіють рідкісними і незвичайними якостями. Ваша місія — допомагати людям, ведучи їх до кращого життя. На перший погляд ви такі ж практичні і реалістичні, як будь-який представник вашого знаку Зодіаку, але у вас живе дух справжнього містика. Наділені впертою цілеспрямованістю, філософським складом розуму і артистичним темпераментом, ви менше всього прагнете до влади і грошей, які так приваблюють інших Козерогів. Справжній гуманіст, ви відчуваєте щиру потребу допомагати людям, що потрапили в біду.

Народжені 11 січня найчастіше занадто віддані служінню іншим і выматываются самі як фізично, так і морально. Вони повинні навчитися розслаблятися і відпочивати від роботи. Крім того, їм періодично потрібно випускати хід подій з-під свого контролю. Напруга, пов’язана з їх діяльністю, згодом може обернутися проблемами з м’язовою системою і кістками. У тому, що стосується дієти, народженим 11 січня варто відмовитися від надмірної категоричності і стати відкритими для нових рецептів страв та взагалі підходів до їжі і кулінарії. Надзвичайно різноманітний раціон підходить їм як не можна краще. Народженим 11 січня варто зробити над собою зусилля і присвятити частину часу фізичним вправам. Можна особливо рекомендувати піші прогулянки і плавання.

Коником вольових, високообдарованих особистостей, народжених 11 січня, є їх уміння точно і виважено оцінювати людей і явища, з якими їм доводиться стикатися протягом хай навіть нетривалого відрізка часу. Народжені 11 січня часто пишаються своїм неупередженим підходом до життя, але так як він побудований на індивідуальних засадах, об’єктивність в даному випадку нерідко залишається під питанням. Однак ті з них, хто може при необхідності відсунути в бік власні критерії оцінок і очікування, цілком здатні виступати в ролі третейського судді.

Знак Зодіаку 11 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Земних знаків, які володіють наступними якостями: старанність, чіткість, практична мудрість, стриманість, цілеспрямованість, незалежність, конкретність.

Планета Управитель: Сатурн. Її «дари» Козерогові — бажання все упорядкувати. Сатурн — покровитель для професій в сфері аграрного сектору, а також для начальників. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідає за брак емоцій, а також невміння емоційно співпереживати.

В день 11 січня знак зодіаку, який править бал, — це Козеріг. Як і звичайні Козероги, які народилися 11 січня живуть реальним життям, твердо стоять на ногах, намагаються домогтися влади і багатства, готові для цього працювати вдень і вночі. Але Козеріг, знак зодіаку народжених 11 січня, не цілком визначає характер цих людей. Так, ці люди – ідеалісти, які мріють допомагати іншим людям, робити їх життя кращим. Звичайно, вони не зовсім безкорисливі, за свої праці вони хотіли б отримувати відповідну нагороду. Також, окрім реального світу, їм відомий містичний світ. Ви здатні грати на сцені, наділені сильним акторським талантом, від народження ви справжні філософи, при цьому віддано любите людей і людство.

Трудність для багатьох з них полягає в тому, що народжені 11 січня — високі моралісти, а тому їм не вистачає гнучкості в судженнях. Це може негативно позначитися на їх дітях, зокрема тому, що суворий тон батьків та їх готовність засудити будь-які вчинки своїх нащадків посилюють почуття провини, притупляють впевненість у собі і позбавляють дітей здатності діяти самостійно. Так що батькам, що з’явилися на світ 11 січня, варто хоча б трохи зменшити свою повчальність і вимогливість, щоб не зіткнутися з протестом з боку підростаючого покоління або, гірше того, з відкритим антагонізмом.

Коли мова йде про те, щоб оцінити знайомі тексти, предмети, методики, фінансові інструменти, — тут вже народжені 11 січня, безсумнівно, блищать ерудицією. В області своєї компетенції вони завжди виступають у ролі досвідчених експертів і арбітрів. Багато з них демонструють чудові аналітичні здібності і без праці можуть відокремити зерна від плевен. Народжені в цей день вміють безпомилково і миттєво визначити фальш і розгадати шахрайський хід — у цьому сенсі вони незамінні в таких делікатних питаннях, як боротьба з корупцією і непорядністю. Обдурити цих людей справді неможливо.

На жаль, народжені 11 січня можуть бути на рідкість впертими і твердолобыми натурами. Вони слухають тільки себе і гнуть своє. Раз прийнявши рішення, вони практично не залишають шансу на подальшу дискусію. Однак з такою ж самовпевненістю народжені 11 січня можуть наполягати на своєму навіть у тих питаннях, де вони не настільки обізнані або необізнані взагалі. Оточуючих це може привести до сказу, але народжені 11 січня не схильні відступатися від своїх думок, більш того — вони щиро вважають, що такі повинні прийматися за істину в останній інстанції.

Народженим 11 січня вкрай необхідно розвивати в собі гнучкість. Оскільки в них від природи присутні позитивні якості — такі, як щедрість, доброта, відданість, — їм достатньо тільки стримати свою повчальність, щоб стати взірцем для наслідування. Однак гальмом на шляху до успіху можуть стати забобони і впертість. Народженим 11 січня потрібно виховати в собі відкритість і терпимість допомогою застосування своїх аналітичних талантів у процесі самовдосконалення.

Чоловік Козеріг — народився 11 Січня

Чоловіки, які народилися 11 січня — можуть пишатися такими властивостями: такий кавалер — амбітний, економний, стриманий, обережний. Чоловіки, під знаком зодіаку Козеріг – прекрасні аналітики, демонструють приголомшливі здібності. Ці люди без особливих зусиль можуть дати справедливу оцінку якійсь ситуації, або ж людині, можуть дати слушну пораду, для успішного вирішення його проблеми.

Цей чоловік — високого рівня мораліст, а тому йому так часто не вистачає гнучкості в спілкуванні з людьми і своїх судженнях. Що стосується особистих принципів цієї особи, то у даному питанні вони вкрай чутливі, їх досить непросто спонукати на компроміс, вони неохоче йдуть на нього.

Жінка Козеріг — народилася 11 Січня

Жінки, що з’явилися на світ 11 січня, наділені такими якостями: така дама — лояльна, розумна, стабілізуюча. Консервативні, вольові та обдаровані Козероги багато розраховують у своєму житті, вони сподіваються, що зможуть добитися успіху і створити дружну сім’ю. Діють вони, не поспішаючи, прораховуючи кожен свій крок, і йдуть до своєї мети твердо і вірно.

Аналітичні здібності Козерога — одне з численних природних дарувань, якими володіють народилися 11 січня жінки. Від проникливого погляду Козерога ніщо таємне або приховуване не сховається, вони миттєво і безпомилково розпізнають фальш співрозмовника або опонента.

День Народження 11 Січня

Люди, що з’явилися на світ 11 січня, відносяться до Козерога за знаком зодіаку. Особистості вкрай невпевнені в собі. Їх недовірливість долає всі дозволені бар’єри. А хворобливе сприйняття навколишніх подій посилює спокійний плин життя. Складним процесом для цих людей стає набуття внутрішньої гармонії. Вони не здатні легко сприймати протягом життя, всюди шукаючи підступ.

Вразливість і схильність до негативних переживань, які народилися 11 січня знак зодіаку Козеріг, сприяють розвитку порушень в психосоматичному стані та здоров’ї. Все це є наслідком невміння відсторонюватися від перипетій і постійною відсутністю якісного відпочинку.

Люди, що народилися 11 січня знак зодіаку Козеріг, дуже важко знаходять спільну мову з іншими людьми. Вони витрачають значну частину часу на створення вигідних відносин, однак у результаті залишаються ні з чим. Такий поворот подій позбавляє їх такої необхідної підтримки ззовні. З одного боку ця ситуація значно ускладнює їх життєвий шлях, а з іншого – дає можливість розвинути важливі людські якості. У підсумку вони особисто будуть нести повну відповідальність за своє рішення.

Сузір’я покровитель наділив, народжених 11 січня знак зодіаку Козеріг, міцною волею і витримкою для подолання випали на життєвому шляху труднощів, а також здійснення запланованих завдань. Їх проникливість допомагає їм розбиратися в людях практично безпомилково. А з кожного життєвого уроку витягувати суть.

Особисті переконання, які народилися 11 січня знак зодіаку Козеріг, відрізняються особливою принциповістю. Вони непохитні у своїх переконаннях, що вибудовує складні взаємовідносини з оточуючими і значно знижує швидкість адаптації до нових умов. У начальницької ролі вони найчастіше застосовують авторитарний стиль спілкування, не беручи особистих заперечень та інших світоглядних поглядів.

У будь-якій обраній галузі вони стають прекрасними фахівцями. Серед інших людей їх виділяють інтелектуальні здібності і феноменальность логічного мислення. Крім цього вони володіють неперевершеною проникливістю. Здатність миттєво розпізнавати в своєму оточенні особистостей, з нечистою совістю, просто вражає. Вони завжди проводять чітку межу між добром і злом. Обдурити або перехитрити їх просто неможливо.

Впертість – головний відмітний знак, що з’явилися на світ 11 січня знак зодіаку Козеріг. Відступити від задуманого чи просто скорегувати свої плани, чекаючи слушного моменту, для них просто неприпустимо. Все це негативним чином позначається на шляху до досягнення успіху.

Поради для Козерогів, які народилися 11 січня: Головним завданням для вас є складання конкретного плану щодо режиму роботи і відпочинку. Вам ні в якому разі не можна перевтомлюватися, від цього ваша нервова система може дати збій, з яким дуже важко буде впоратися. Навчіться відгороджуватися від турбот і насолоджуватись звичними радощами життя. Вчіться мобільності та гнучкості у вирішенні питань. Тільки усвідомивши, що відкориговане рішення не означає відхилення від задуманого, дозволить вам досягти чималих успіхів.

Любов і Сумісність

Народжені 11 січня і в любовному плані відрізняються занадто суворими принципами; у відносинах з дітьми особливо прагнуть зміцнювати власну волю і не дають останнім жити своїм життям. Їх партнер повинен володіти терпінням і хитрістю, тільки при особливому підході він отримає хоч якусь особисту свободу.

Жінки і чоловіки, кому пощастило народитися 11 січня, повинні ощасливити Рибу, Скорпіона або Діву, саме серед них цей чоловік повинен шукати собі пару, з якою у нього найбільш високі шанси на дружну сім’ю. Можна ще спробувати щастя і з Козерогом, Тельцем і Водолієм, придивитися на перших порах один до одного, цілком ймовірно, що цих людей щось об’єднає, а значить і шлюбний союз може бути успішним. Не рекомендується випробовувати долю Козерогові з Левом, Стрільцем і Овном, а також з Вагами і з Раком і Вагами — з усіма ними цій людині непросто буде жити під одним дахом.

Робота і Кар’єра

Народжені 11 січня наділені сильною волею і впертістю, вони добре розбираються в людях і їх поведінці, здатні неупереджено судити і виносити вердикти. Правда, при цьому далеко не всі з них здатні повністю абстрагуватися від свого індивідуального досвіду і своїх особистих оцінок, що необхідно при неупереджених спробах розсудити когось. Дуже часто народилися 11 січня є носіями надмірно суворих моральних принципів, іноді їх навіть можна назвати ханжами.

Так, вони можуть посваритися зі своїми дітьми, якщо ті, на їх думку, вийдуть якісь загальноприйняті моральні норми. Гнучкість зазвичай приносить великі плоди і менше проблем, ніж твердість і спроба змінити когось насильно, тому народився 11 січня не варто ставати батьками-тиранами, надмірно суворими і вимогливими. Побільше любові, поменше правил. Пам’ятайте, що всі люди різні і навіть Ваші діти не зобов’язані бути схожі на Вас у всьому і йти Вашим шляхом. Цілком ймовірно, вони захочуть прокласти свою власну дорогу в житті.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 11 січня можуть «згоріти» на ниві служіння іншим людям, підірвати свої моральні та фізичні сили. Їм життєво необхідно навчитися розслаблятися і на час забувати про працю, яким би неможливим і страшним це їм спочатку здавалося. Також не варто завжди намагатися контролювати все, що відбувається навколо. Жодна людина не здатна на це, а події, несподівано вийшли з-під контролю, можуть сильно підірвати Вашу впевненість в собі і навколишньому світі. Пам’ятайте, 11 січня — який знак зодіаку, це Козеріг, що постійно знаходиться в напрузі і роботі. Вічна напруга може викликати захворювання м’язів і кісток.

також Приділіть увагу Вашого раціону, максимально зробіть його стравами народів світу, не варто обмежувати себе одним і ті ж переліком їжі. Обов’язково займайтеся спортом, гуляйте, плавайте, адже плавання просто відмінно тренує і зміцнює м’язи.

Доля і Удача

В цей день народжуються потайливі, ранимі, нерішучі натури. Вони емоційні, у них присутня якась нервозність, вони постійно чимось стурбовані, весь час кудись поспішають, чимось зайняті. Не вміють розслаблятися, відпочивати, у зв’язку з цим можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям. Ці люди схильні до нервових зривів, і якщо не будуть вести впорядкований спосіб життя, поєднуючи працю з відпочинком, то можуть проявитися психічні відхилення. В житті всього досягну своїми зусиллями, на допомогу рідних і оточуючих їм не слід сподіватися. Ці люди мають складну карму, яку зможуть відпрацювати через смирення і добре ставлення до навколишнього світу.

Поради Козерогам, Народженим 11 Січня

Сильне якість народжених 11 січня – це оцінка знайомих їм результатів культурної або іншої діяльності людства. У тому, що є предметом їхньої улюбленої справи життя, їх роботи, вони розбираються на рівні експерта. Також ці люди часто з першого погляду розпізнають махінації та шахрайство, з них виходять відмінні інспектори та аудитори. Обдурити народжених 11 січня дуже складно.

Підтримуйте гнучкість і будьте відкритими для змін. Не засуджуйте людей, не давши їм попередньо шансу. Вмійте визнати свої помилки і будьте щедрими на похвалу, коли в цьому є необхідність.


Залишити відгук