Сонник Метал — до чого сниться ?

Побачити в сні метал золото — знак суворих випробувань, хвороби, втрати власності або грошових труднощів. Якщо Вам сниться срібло — цей сон передвіщає зустріч з шахраями або розчарування в любові. Якщо Вам сниться мідна монета — це передвіщає бідність, а якщо монета зроблена з іншого металу — цей сон до кораблекрушению під час Вашої подорожі. Залізо — для чоловіка це провісник одруження на дуже розумній жінці з його кола спілкування, а також великого багатства, роздобутих працьовитістю і успішною грою на біржі. Побачений свинець повідомляє про втрату коханої людини або раптової смерті близького родича або друга.

Бачити залізну начиння — придбання багатства. Інкрустована металом начиння — позбавлення від хвороби. Здобуваєш мідний предмет — велике багатство, знатність. Бронзова, мідна сковорода або котел — буде суперечка. Свинець і олово — придбання багатства. Золоті і срібні дорогі предмети, прикраси — багатство і знатність. Золоті і срібні кубки, посуд — народження шляхетного нащадка. Зроблені з золота та срібла сковороди, котли — велике щастя.

Приснилася кухонний посуд, інкрустована металом – незабаром у вашу душу, змучену переживаннями, прийдуть спокій і радість. Мідна або чавунна кухонне начиння і старовинні речі віщує сновидінню розбагатіти в духовному плані. Бачили уві сні залізні ложки, чашки, миски? Будьте готові прийти на допомогу ближньому. Столове срібло, подану вам до обіду, обіцяє спокій і непохитність у будь-яких ситуаціях, навіть в найскладніших.

Якщо спящему привидівся якийсь кольоровий метал, слід уточнити який. Так, наприклад, латунь сниться до успіху на професійному терені, а алюміній – до смутку. Так само не радує сон, у якому ви натираєте до блиску бронзові фігури – в прагненні завоювати чиюсь любов вас спіткає невдача. А сплав інших металів з бронзою, побачений у сні, загрожує сновидінню брудними течіями і плітками. См. Золото, Срібло, Мідь, Залізо.

Бачити уві сні виливок речей з металу – до укладення вигідного контракту. Займатися карбуванням по металу – наяву отримаєте несподіваний подарунок, який приведе вас у захват. Збирати металобрухт означає, що в реальному житті вступите в смугу суцільних невдач, з якої будете вибиратися повільно і з великими труднощами.

Будь-сон про роботу з металом віщує важкі справи або випробування, в яких ви повинні проявити наполегливість і завзятість. Якщо вам присниться, що ви переплавляете різний метал, то сон пророкує вам щасливе сімейне життя та народження здорових дітей. Дивіться тлумачення: Коваль, вироби з металу за назвами.

Метал, залізо, сталь своє (або чиєсь) — твердість характеру, воля; невдалі, проблемні відносини; суворі, жорстокі обставини. Розплавлені, рідкі — нездійсненне; розпечене палаюче — взаємна любов; кувати — доленосні події.

Розпечений метал сниться до трагічних подій в суспільстві, які побічно торкнуться і вас. Побачити звичайний метал — це означає, що ситуація вимагає твердості духу; є ймовірність подій з доленосним значенням.

Бачити метал розпеченим — зустрінете особу, яка буде ставитися до вас також трепетно, як і ви до неї. Якщо метал в растекшемся вигляді — не зможете втілити задумане.

Побачили метал в розплавленому стані — значить, ваші задуми не стануть реальністю.


Залишити відгук