Сонник Місце — до чого сниться ?

Місце — навколишня обстановка в сновидінні може ставитися до внутрішніх станів свідомості, до настрою або певного періоду життя індивіда, асоційованого з даним місцем. Розуміння структури місця може допомогти в ідентифікації людей, до яких сновидіння має відношення. Іноді пейзаж відображає контур тіла, особливості материнського Мати-Земля.

Місце також — відображає час, оскільки знайомі місця можуть асоціюватися з конкретним періодом життя в минулому. Між місцем сьогодні і вчора пролягає не тільки час, але і відстань. У цьому сенсі в фантазії і сновидіння при фіксації місця виникає «рух у часі». Типове місце в повторюваних сновидіннях. Так, в кошмарах часто повторюється одне і те ж місце.

Всередині кожного місця також — відбувається дія, яка може бути йому адекватно або неадекватно. Місце може асоціюватися з певними людьми. Бачення місця — вказує на ступінь залученості, бачення зсередини може бути протиставлено бачення зі сторони (зверху), при якому залученість мінімальна і можливо дистанціювання. Місця, абсолютно незнайомі, але приємні — повністю відповідне оточення для внутрішніх подій, мислення і здійснення бажань.

Невідома сільська місцевість, здається знайомої — постійно повторювана ситуація життя індивіда, але виглядає кожен раз по-новому. Дивне сусідство, можливо, околиця міста або перехід мегаполісу в ліс — невідома частина розуму, околиця, і, отже, несвідоме. Межа між свідомим і несвідомим. Нічні пейзажі — екскурс у сферу несвідомого. Ознаки Тіні. Похмура сцена — депресія, зневіра. Сонячна місцевість — веселощі, бурхлива радість.

Якщо приснилося місце в транспорті, яке було зайнято неприємним людиною, слід приготуватися до не самим хорошим подій. Сновидця якийсь час будуть переслідувати неприємності, щоб полегшити собі ношу, слід звернутися за допомогою до друзів або родичів. Поодинці буде дуже важко з цим впоратися.

Якщо сновидець бачив уві сні, як хтось зайняв його місце на роботі, то йому слід приготуватися до звільнення. Цієї події він не зможе уникнути, не варто навіть намагатися працювати краще. Начальство вже прийняв рішення, яке просто не захоче міняти. Зайняти чуже місце у сні — до везінню. Людині вдасться вирвати у долі, то що йому не належить, але він це може і легко втратити.

Бачити уві сні кілька вільних місць — до вигідними пропозиціями. Сновидець буде розриватися між ними. Однак не варто думати занадто довго, так як інші можуть скористатися ними і він залишиться ні з чим. Якщо людина прийшла кудись і побачив, що всі місця зайняті, то він може втратити свої заощадження. Йому варто навчитися діяти швидко, так як його часто випереджають конкуренти.

Іноді уві сні ми повертаємося в минуле — будинок, де жили в дитинстві, школи, місця, де ми колись відпочивали. Часто це відбувається в такий час, коли даний викликає стрес. Сон вплинув на вас заспокійливо або в ньому було щось, що ви асоціюєте зі страхом і розладами, перетворюють сон в щось схоже на кошмар? Оцініть інші елементи — предмети, людей, ваші дії, ваші почуття. Це місце знаходилося в місті, повному людей і киплячому повсякденному суєтою? На віддалі від інших, серед пустельного пейзажу? В селі, пронизаної почуттям близькості і єдності? Ви добре себе почували в цьому місці або відчували загрозу чи самотність? Як це відноситься до вашої реальному житті?

Сон, у якому ви бачите, що оплачуєте комусь місце, передвіщає розчарування в коханій людині. Якщо вам сниться, що ви оплатили жінці її місце, значить, наяву ви станете жертвою жіночих інтриг. Якщо жінці привиділося, що чоловік поступився їй місцем у транспорті, то незабаром вона зустріне шанувальника, який буде готовий зробити для неї все. Їй варто звернути на нього увагу, можливо, складуться хороші стосунки. У будь-якому випадку йому можна буде запропонувати дружбу, щоб не ображати людину.

Лежиш у відхожому місці у критій частині двору — передвіщає прибуток, багатство. Кур’єр викликає тебе в присутствене місце — велике щастя. Бачити необжитое простір в дикому місці — далеку подорож. Пересувається на інше місце чиновницьке крісло — віщує переїзд до нового місця служби. Візок навантажена так, що не може зрушити з місця — проходить небезпечна ситуація. Будуєш відхоже місце в будинку — віщує багатство і щастя.

Місце обіцяє людині можливості. Якщо людині вдалося зайняти місце під сонцем, то він зможе стати успішним і шанованим. Вільне місце на парковці обіцяє людині заняття хорошої посади. Йому тільки не варто губитися, оскільки багато хто мріє про це. Коли це за нього зробив хтось інший, доведеться терпіти позбавлення і задовольнятися малим, так як іншого долею не передбачено.

Забезпечити собі місце в театрі або транспорті (дістаєте або купуєте квиток) – страждання з-за власного альтруїзму. Для жінки — хтось оплатив Вам місце – Ваша беззахисність перед чиєюсь витонченою хитрістю. Також див. Театр.

Піднесене місце — брати участь у громадському зборах. Побачити себе в абсолютно безлюдному місці – до якогось дивовижного, щасливого події у вашому житті.

Закінчити сон в якомусь місці — передбачення у сні збудеться, коли в цьому місці наяву щось трапиться. Відхоже місце — неприємності; впасти в нього — отримати гроші.

Ясно побачити в сні якесь місце означає, що ваш сон здійсниться саме в тому місці.


Залишити відгук