Сонник Помста — до чого сниться ?

Помститися комусь уві сні передвіщає виконання давнього бажання, яке ви мріяли багато років. Якщо вам присниться, що хтось збирається помститися вам, то сон попереджає вас про небезпеку. Можливо, є люди, які заздрять вам і роблять все можливе, щоб зашкодити вашому благополуччю. Після такого сну вам варто придивитися до свого оточення, щоб впізнати свого прихованого ворога. Сон, у якому ви побачили, що хтось жорстоко помстився вам, передвіщає втрати та збитки за помилки, зробленої вами по дурості.

У сні мстити ворогам – до неблагополуччю, до втрати друзів. Якщо жінка хоче помститися коханці чоловіка – до розлучення з чоловіком. Побачити мстяться ворогів (конкурентів) – до великого прибутку в бізнесі. Якщо солдат мстить ворогам – до смерті на війні. Якщо службовець мстить господарю – до звільнення. Якщо мандрівник мстить незнайомій людині – до труднощів в дорозі.

У сні ви мстилися комусь- це до виконання ваших надій; самим стати об’єктом — зіткнетеся з заздрістю ближніх. Побачити, як хто-то кому-то мстився, — недобра ознака, ваші інтереси можуть постраждати від чиєїсь зайвої гарячності та емоційності. Крім того, вас можуть залишити близькі.

Сон, у якому Ви мститеся комусь- це ознака слабкої і жорстокої натури, яка, якщо нею не управляти відповідним чином, може принести багато лиха, що загрожує втратою друзів. Якщо сниться, що інші мстять Вам — у Вас будуть усі підстави боятися своїх ворогів.

Якщо приснилася ваша кому-то помста, це видає вас людини, в характері якого присутні легкодухість і жорстокість. Якщо ви не будете керувати своїм гнівом належним чином, то розгубите всіх своїх друзів і пориньте в жалю.

Помста — це довголіття, бо Всевишній говорить: В цьому Законі (помсти, покарання) криється збереження вашого життя, про ви, хто володіє разуменьем! (2:179).

Якщо вам сниться помста, це означає, що ви людина легкодуха, жорстокий і низький, а ваше ставлення до людей призведе до самотності.

Сильна спрага помсти уві сні, передвіщає Вам про небезпечний напрузі, скопившемся у Вашій душі.

Образа; для жінки — суперниця.


Залишити відгук