Сонник Мрець — до чого сниться ?

Мертвий уві сні нічим не зашкодить вам у житті, якщо тільки він лежить смирно і нічого не робить. Сон, у якому ви побачили, що небіжчик буянить, передвіщає неприємності і тривоги. Побачити його у своєму домі — знак неприємностей або небезпеки. Якщо вам присниться, що мертвий прийшов до вас і заговорив з вами, то чекайте зміни погоди на гірше. Мертвого обіймати або цілувати в сні віщує тривоги, перешкоди в справах. Хворому такий сон пророкує смерть.

Вважається, однак, що цілувати небіжчиків у лоб (як це прийнято при прощанні з ними),- знак прощання або розлуки з кимось з ваших близьких чи знайомих, з якими ви були у подібних відносинах. Коротке бачення, у якому ви побачили незнайомих мертвих в той момент, коли подумали про щось або про когось, що означає річ або людина, про яку ви думали, — порожні затії, з яких нічого не вийде. Для закоханих такий сон означає, що ваші стосунки ніколи не стануть такими, якими ви хотіли б їх бачити. Багато трупів у сні побачити і не злякатися віщує початок нової справи, яке обіцяє бути вигідним.

Якщо вам присниться, що помер незнайома людина, то ви легко впораєтеся з труднощами, що випали на вашу долю, або сон пророкує вам одержання гарних звісток. Побачити у сні, що помер (або його вбили) ваш знайомий або друг, означає неприємності, розлуку з ним або великі переживання. Такий же сон про померлого ворога (або конкурента) пророкує перемогу над ним. Сон, у якому ви побачили, що людина, на чиїх похоронах ви були, прийшов до вас і попередив вас про небезпеку, то послухайте його ради і не вирушайте в далеку дорогу і не робіть важливих кроків найближчим після цього час сну, так як це загрожує небезпекою вашого життя. Побачити у сні, що чоловік, який уже помер, прийшов до вас і мовчить, означає, що він бажає вам добра, багатства і щастя, які сам мав за життя. Побачити покійного живим уві сні іноді передбачає запрошення на торжество. Нести покійного у сні — знак скорботи, печалі, безвиході, а іноді й смерті.

Сон, у якому ви лежите з небіжчиком, означає, що ваші стосунки з ким-то прийшли до логічного завершення, померли. Після такого сну правильно очікувати розставання з людиною, який був для вас близький і дорогий. Проте сон також каже, що таке розставання просто необхідно для вас, інакше пізніше ви можете пошкодувати про те, що не розлучилися з цією людиною. Сон, у якому ви побачили, що лежить між двома небіжчиками, передвіщає вам, що скоро вам доведеться перенести важку хворобу. Веселий покійний у сні — знак того, що скоро ми отримаємо якусь хорошу звістку від рідних або від одного.

Сумний покійний уві сні передвіщає погані новини про те, що наші вороги не дрімають. Якщо вам присниться, що ви бачите небіжчика, який за життя був людиною жадібним і заздрісним, то побоюйтеся підступів ворогів. Мертвого переміщати або намагатися зрушити з місця уві сні — передвісник того, що ви зайняті порожнім справою і марно витрачаєте свої сили. Іноді такий сон передвіщає смерть від нещасного випадку. Віддавати покійному гроші або одяг у сні — знак великого нещастя, тяжкої хвороби або смерті своєї власної або близької людини.

Покійного одягати у сні означає, що вам слід піклуватися про своє здоров’я. Приймати їжу від покійного у сні — знак збагачення і благополуччя. Якщо вам присниться, що покійний прийшов у ваш будинок і поправляв ліжко, то бережіться хвороби. Можливо, що такий сон означає, що незабаром занедужає ваш близький друг або родич. Сон, у якому ви побачили, що ви померли і вас збираються поховати за всіма правилами, означає, що ви можете втратити роботу і навіть змінити місце проживання. Іноді такий сон пророкує одержання великої спадщини або багатства.

Себе побачити померлим у сні — знак великої милості важливого людини, служба у якого піднесе вас. Такий сон також передвіщає, що ваше життя буде довгою і щасливою. Але при цьому у вас буде багато заздрісників, які здатні затьмарити ваше безтурботне існування. Сон, у якому ви побачили, що вас закопали живим, передвіщає вам нещастя, переживання і тривогу. Якщо вам присниться, що мертвий ожив, то чекайте збитків, перешкод і затримки у ваших справах Іноді такий сон також означає, що втрачене повернеться до вас. Закоханим такий сон указує, що їх пристрасть може запылать з новою силою. Побачити у сні, що померлий чоловік знову ожив і потім помер, передвіщає, що помре людина з таким же ім’ям (положення, чином).

Якщо вам присниться, що помер чоловік, якого ви знаєте і який живий, пророкує вам невдачі в справах, неприємності або програш спірного справи в суді. Якщо уві сні мертвий покликав вас або повів за собою, то чекайте швидкої смерті або смерті, подібної до тієї, якою помер і чоловік, уведший вас за собою. Якщо ж вам присниться такий сон про ваших знайомих і родичів, то їх чекає багато нещасть в житті і важкі хвороби. Битися з покійним у сні — передвісник сварки з його родичами. Зустріти покійного випадково у сні — знак початку чогось нового кохання або справи). Все залежить від того, в яких відносинах (ділових, любовних або дружніх) ви були з покійним.

Коли в сновидінні з’являються небіжчики, як правило, це інтерпретується як звичайна присутність, вирішення якихось питань і засудження. Найчастіше сон, у якому вас відвідав покійник, згадується з не дуже приємними емоціями, вам трохи моторошно. Однак майте на увазі, що його поява саме по собі не має якогось великого сенсу, якщо розглядати сновидіння в цілому. Найчастіше це простий сон, де померлий сниться живим учасником подій, не будучи при цьому скільки-небудь значимим дійовою особою. Може бути, він з’являється як наслідок спогадів про подію, до якого колись мав відношення і померлий. Є ймовірність, що сон — це прояв прихованого смутку, жалю за відсутності цієї людини у вашому житті.

Сновидіння, де до небіжчикам мають безпосереднє відношення якісь конкретні події та дії, належать до категорії дозвільних снів. Явище мерця в цьому випадку — головна подія цього сценарію. Можливо, їм потрібно щось, чого ви не можете їм дати; може бути, їх дії знаходять у вашій душі певний емоційний відгук (позитивної або негативної забарвлення). Як би там не було, дія або неможливість його здійснити тим чи іншим чином мають відношення до вирішення відносин. Такі сновидіння можуть супроводжуватися почуттями радості або засудження — в залежності від того, чи змогли вирішитися відносини чи ні.

Існують і засуджують сни — коли ми бачимо небіжчиків або мертвими, або зомбованим. Вони породжують у нас тяжкі почуття, адже у нас відсутня можливість що-небудь зробити, щоб змінити ситуацію. Згадайте, які риси були притаманні небіжчикам за життя і відповідало їх реальну поведінку тому, що наснилося. Можливо, є сенс спробувати трохи краще розібратися в особистості покійного, постаратися зрозуміти, яким він був в очах інших.

Мрець незнайомий сниться до зміни погоди. Наяву живі родичі та близькі наснилися мертвими — в більшості випадків це для вас попередження бути обережніше. Самим самим людям нічого після такого вашого сну не загрожує. Якщо, навпаки, померлі у сні живі, то якщо це мати — до удачі; батько — до підтримки. Якщо це були родичі, близькі, друзі, сновидіння можна розцінювати як заклик поміркувати про сенс життя. Просто знайомі — по самолюбству буде завдано удар.

Якщо мрець кликав вас з собою: відгукнулися і пішли — до нещастя, важкої хвороби, смерті; не пішли — ви можете опинитися в смертельній небезпеці, якої тим не менш можна уникнути, якщо прийняти заходи і бути обережніше. Пропонували їсти — значить, вам необхідно лікуватися, оскільки ви хворі небезпечним недугою. Поїли з мертвим — смерть дуже близька.

Все, що пропонують у сні «живі мерці, необхідно відхиляти, причому подібна установка задається в стані неспання, і тоді у сні вона цілком може працювати. Якщо уві сні оживає мрець, відбудуться дивовижні, надзвичайні події та пригоди.

Невеличке уточнення: у сні самі померлі бути не можуть, їх образи — це лише символи. Насправді отримується інформація від померлих надходить до нас за допомогою ясновидіння через інші образи. Щоб дати настанови живим, у мерців немає необхідності бути нам.

З’явився у вашому сновидінні мрець — це провісник поганого, яке буде пов’язане з вашою родиною. Приміром, підростаюча дитина стала пізно повертатися додому, що може призвести до небезпеки для його здоров’я і життя. Прагніть запобігати лиху, не забуваючи про делікатність.

Бачити, як оживає мрець, або оживляти його самому — такий сон означає, що в недалекому майбутньому знову дасть про себе знати проблема, з якою ви вже давно попрощалися. Спочатку ви відчуєте шок, не захочете нічого робити, бажаючи втекти. І все ж краще, пересилив себе, спокійно, без паніки, постаратися в черговий раз знайти рішення.

Розмовляти в сні з людиною, яка, як ви знаєте, давно вже помер — як вважає традиція тлумачення снів, до різкій зміні погоди. Можливе і інше тлумачення: хтось з родичів або просто знайомих людини, побаченого вами уві сні, спробує знайти вас, щоб з’ясувати якесь важливе питання.

Побачити себе уві сні живим серед мерців, значить, жити серед лицемірів, серця яких не сприймають слова Істини. У Корані говориться: «Адже ніколи ти не змусиш мертвих чути» (Сура-Рум,52). Побачити себе мертвим серед мерців, значить померти від якогось нововведення або поїхати далеко і не повертатися. Чіпати уві сні мерця — стати жертвою мерзенного і підступного вчинку. Нести мертвого — до багатства. Супроводжувати у сні мерця — до відправки в далекий шлях і придбання там багато хорошого.

Бачити уві сні живими померлих родичів — швидке вирішення проблем. Якщо ж близькі люди сняться мертвими — до продовження їх життя. Обніматися і розмовляти з померлим — до міцному здоров’ю. Вести бесіду з незнайомою мерцем — отримати прибуток і багатство від туди, звідки не чекали. Якщо померлий людина сниться багатим і щасливим, значить у нього на тому світі все добре. Холостий небіжчик — до одруження.

Мрець (вмираючий людина) – це образи, що виражають різні аспекти негативності, стереотипи регресивного поведінки або специфічні патології, пов’язані з вмиранням — позбавленням людини життєвих сил. Мрець може бути символом померлих бажань через заборон, табу, неможливості їх реалізувати, а стало бути, чином відмови від самого себе (як би умертвіння самого себе). Якщо бачиться живе людина у вигляді мерця — це свідчення агресії і спроби прибрати цю людину зі свого шляху. Образ померлих батьків вказує на страх втратити захист. Якщо бачиться позитивний авторитетна людина, якої насправді вже немає на світі, але бачиться як живий, цей образ може бути ідентифікований з провидінням, голосом ін се, так сонником інтерпретується цей сон.

Мрець — закінчення якогось періоду вашого життя. Заклик до нових починань. Померти — на щастя, новій справі. Труп незнайомця — чиясь несподівана допомога. Оживало труп — відродження забутих справ, підприємств. Померлий знайомий — до розриву відносин з ним. Якщо побачений у сні небіжчик насправді давно покинув цей тлінний світ — таке сновидіння пророкує вам переміну у справах в гіршу сторону. Бачити домовину з мерцем у себе в квартирі — чвари в сім’ї на ґрунті пияцтва чи розпусти. Безліч мертвих людей на полі битви — до хвороби. Бачити уві сні мерця — передвістя весілля або народження дитини в сім’ї або друзів; бачити себе мертвим — в перспективі буде велике полегшення від якихось турбот.

що Рухається мрець (мертве, неживе тіло) – отмирающая частина особистості самого сплячого (частіше, негативна), яка ще має деякий вплив на його свідомість. Або ж та частина відкинутої енергії, яка глибоко пригнічена, витіснена, забута (щоб визначити яка ця частина, потрібно аналізувати сон повністю).

Чоловік, дружина уві сні (померлі наяву) – вірні всі аспекти, зазначені для померлих батьків (родичів), але незавершеність відносин при цьому нерідко бувають ще більш глибше, в особливості, якщо пара прожила разом дуже довго. Померли в сюжеті сну, але наяву живі, – щасливий час злагоди і спокою для обох подружжя; розлучення. Ще рідше побачена смерть має буквальний предсказательная сенс.

сниться Мрець до нещастя. Бачити уві сні покійного батька, вести з ним бесіду — означає невдачу в новій справі, програш. Покійна мати сниться як попередження про хвороби. Вам варто поводитися стримано, позбутися від старих образ і злих умислів. Сниться померлий друг чи брат — незабаром ви зможете допомогти комусь в біді. Якщо небіжчик виглядає живим і щасливим — у вашому оточенні є людина, яка негативно впливає на вас і ваше життя. Мрець, вибрався з могили, означає вашу безпорадність у важкій ситуації. См. Небіжчик, Труп.

Якщо уві сні покійний веселий і заговорив з вами – треба уважно послухати, що він скаже, і прийняти рішення в залежності від слів і ситуації. Снящийся мертва дитина може передбачати проблеми з можливістю мати дітей. Коли ж сниться мертвий бездиханний людина – це повинно викликати радість, бо сплячий буде довго жити і мати міцне здоров’я. Якщо живі люди сняться як мерці, значить в реальності у вас з ними неприязні стосунки.

Якщо ви побачили мертвим когось зі своїх близьких, то вам доведеться зіткнутися із зрадою вашого коханого. Якщо ви цілували мертвого в сновидінні – сонник говорить, що вам належить роман. Причому, об’єктом любові для вас буде чоловік відомий, має авторитет або важливості у суспільстві, а може і зовсім знаменитість.

Дотик до померлого, обійми — віщують позбавлення від сильних страхів. Якщо ви відгукнулися на заклик мерця, пішли за ним — до хвороби або глибокої депресії. Почути голос померлої людини — до нещастя, смутку. Якщо сниться мрець оголеним, значить його душа спочиває з миром.

Небіжчик віщує хворобу, епідемію, катастрофу. Якщо небіжчик уві сні хворий — незабаром ви зіткнетеся з несправедливістю. Мертвий друг — до важливих змін. Смерть знайомого — попередження про підступність друзів, можливій зраді, підлий вчинок з боку близьких.

Мертва людина їсть — віщує хворобу. Бачиш мертвим іншої людини або самого себе — до щастя. Бачиш мертвим свого сина — буде радісна подія з додатком. Бачиш своїх померлих предків, поважних людей — велике щастя.

Сон про мрець віщує необачний, поспішний шлюб, який стане ярмом на шиї обох подружжя і не принесе щастя ні одному з них. Слабкі, хворобливі і порочні діти, народжені в такому шлюбі, довершать нещастя цієї сім’ї.

сняться Покійники до зміни погоди, дощу; побачили його межами труни — готуйтеся до того, що прийде гість. Монети в очах покійного можуть означати, що вас хтось використовує в корисливих цілях. Також див. Похорон.

Символ здоров’я і довгих років життя. Для закоханих — швидка розлука.


Залишити відгук