Сонник Міняти — до чого сниться ?

Якщо в сні щось змінюєте, здійснюєте обмін, то в реальності вам також доведеться щось змінити в житті, в тому числі цим можуть бути і ваші власні судження, точка зору. Змінювалися якимись предметами — розширите коло своїх інтересів. Але якщо ви здійснювали обмін колекційними речами, наприклад, монетами, марками і т. д., то очікувана від чого-то прибуток може наяву обернути прикрими збитками.

Обмін квартирами у сні може вказувати на зміну колективу, обстановки, в якій ви перебуваєте чималу частину свого життя (наприклад, якесь товариство за інтересами). Також це може передвіщати розлуку з тим, з ким ви живете в даний період життя.

Змінювали місце роботи в сновидінні — будуть великі розбіжності з колегами, але може статися і підвищення по службі. Значення сну можна значною мірою прогнозувати за настроєм після пробудження і по тому, змінювали ви кращі умови на гірші або навпаки.

Обмінювали у сні в магазині товар неналежної якості на іншій виявите несхожість інтересів з колегами, партнерами або близькими людьми. Бачити уві сні знайомого, у якого очі змінюють колір — вам потрібно придивитися до цієї людини краще, не довіряйте йому сліпо, можливо, що скоро він скористається вашим розташуванням і зрадить вас.

Якщо ви змінювалися в сні що-небудь з ким-небудь, це віщує вам появу хороших шансів на благополучне завершення справ. Обмін житла сниться як попередження про те, що ви ризикуєте дуже багатьом і власноруч відрізаєте собі шляхи до відступу. Це може закінчитися сумно не тільки для вас особисто, але і для близьких. Приснилося, що ви ніяк не можете домовитися з кимось про обмін цінною для вас речі, — це означає майбутню перевірку, з якою ви погано впораєтеся з-за зайвої нерішучості.

Вдалий і вигідний обмін сниться до вдалого придбання або великому подарунку. Дівчина, побачивши подібне сновидіння, буде готова пожертвувати всім для того, щоб її хтось полюбив. Якщо сниться, як ви, обурюючись нечесним обміном, хочете визнати угоду недійсною і забрати свою річ, то вас очікує розчарування в одному з приятелів. Особам жіночої статі подібне сновидіння може рекомендувати не ставитися з безоглядною довірливістю до якогось малознайомій людині. Ініційований вами обмін сниться до жадобі пригод, яку ви зможете вгамувати, не витрачаючи для цього багато ресурсів.

Сон, у якому ви чим-то з ким-то змінюєтеся — означає, що незабаром коло ваших друзів розшириться за рахунок людей, які допоможуть вам у важку хвилину. Якщо уві сні ви змінюєте квартиру — в реальному житті це віщує зраду в коханні з боку вашого обранця. Міняти місце роботи — знак майбутніх розбіжностей з партнерами по бізнесу.

Змінювати будинок (квартиру) у сні означає, що вас чекають неприємні звістки про зраду або зраду близьких людей. Міняти взуття в сні означає, що вас чекають зміни. Якщо ви поміняєте взуття на кращу, то зміни будуть на краще, а якщо на гіршу, то, відповідно, і зміни будуть поганими. Міняти гроші — до бідності.

Входиш, щоб поміняти рогожу — щастя. Міняєш двері на нові — народження шляхетного нащадка. Міняєш покривало на ліжку — буде переміщення по службі, пов’язане з переїздом. Змінюють ніжки для ліжка — нещастя зі слугою, підлеглим. Ремонтуєш або міняєш двері або ворота — віщує велике щастя.

Якщо ви бачили людину, у якого колір очей змінювався, то ймовірна підлість, наклепи з боку недругів, а ваші союзники можуть виявитися сильними супротивниками надалі. См. Обмін.


Залишити відгук