Сонник Млин — до чого сниться ?

Якщо у сні ви працювали на млині, це означає, що ви настільки захоплені пошуком другої половини, партнера, який би відповідав вашим уявленням про ідеальну людину, що багато оточуючі вже почали думати, що сам процес приносить вам більше задоволення, ніж результат. Однак було б краще визначитися в своїх бажаннях до того, як починати тісне спілкування з черговим людиною.

Каталися на крилах млини — значить, вас чекає далека поїздка, де доведеться випробувати дивні, незвичайні відчуття, пережити сильне, серйозне захоплення. З відстані бачити працює млин — ви хочете, щоб про вас піклувалися і протегували вам. Приснився зламана млин означає: ви вважаєте, що партнер вас не розуміє, в той же час не докладаєте ніяких зусиль до зміни положення. Якщо зробите перший крок самі, то побачите, що розуміння не так вже й неможливо.

Млин уві сні відображає мирне спокійне життя чи тривогу — все залежить від виду млини. Обертове колесо або крила млина — застереження про спокуси, злих вчинках. Млин на річці — сімейне щастя і благополуччя. Стара, розвалена млин передрікає важкі випробування, вони застигнуть вас зненацька, якщо ви не сприймете цей сон як попередження. Обертові млинові жорна — знак вірної любові. Чути звуки працюючої млини — отримаєте нечуваний прибуток. Розмовляти з мельником — нашкодите собі надмірною відвертістю. Мельник, обсипаний борошном — розчарування в близькій людині. Бути мельником — вас чекає вигідна угода. Готувати млин до роботи — скоро у вас з’являться справжні помічники. Млин, заставлений мішками з борошном,- до неспокійного життя. Даремно обертаються млинові жорна — до марної трати грошей і часу.

Якщо млин у вашому сні працювала, значить, у справах вас буде чекати успіх. Розвалена млин — це провісниця майбутніх життєвих випробувань. Якщо ви не прислухаєтеся до цього попередження, вони застигнуть вас зненацька. Якщо приснився мельник, це передбачає поступове вирівнювання та поліпшення вашого становища. Бачити мельника, який марно намагався запустити в роботу млин, — для жінки подібний сон загрожує розчаруванням: може з’ясуватися, що вона була набагато більш високої думки про стан справ її обранця, в той час як насправді воно далеко від її уявлень.

Жорна млина або сама млин віщують спящему закінчення бідності, можливі навіть надмірності у фінансовій сфері. Ще означає закінчення холостий життя людини. Коли ручний млин стоїть в мечеті зруйнованого міста — це до війни. Якщо млин крутиться — це нові тріумфи і щасливе закінчення справ. Якщо людина самостійно працює на млині — можливо початок власного торгового справи. Розвалена млин — подвійний знак, або швидке завершення клопоту, або закінчення фізичного життя і догляд до Аллаха.

Побачити млин — здійсніть легковажні вчинки; вам у цілому притаманна ця риса. Млин працював — такий сон закликає вас бути обережніше, не потрапляти в жорна подій, щоб вони не переламали вас за компанію з усіма. Майте на увазі, що вас затягує групова карма.

Взагалі сон, у якому ви бачите працює млин, передвіщає удачу в справах. Стара, розвалена млин віщує життєві випробування, які очікують вас зненацька, якщо ви не приймете заходи обережності.

Млин — Ваше майно буде збільшуватися. Побачити мельника — сон до збільшення сім’ї; бесіда з ним означає, що відвертість шкодить вам; бути самому мельником — сновидіння до вигідною життя.

Дівчина, якій сниться мельник, марно намагається запустити млин в роботу, відчує розчарування в любові.

До клопотів, про вас будуть пліткувати.


Залишити відгук