Сонник Меланхолія — до чого сниться ?

Власне випробовуване до всього на світі байдужість сниться до нових знайомств, зустрічей. Спочатку вони будуть вас інтригувати, здаватися багатообіцяючими, але на повірку виявляться нудними і безперспективними. Пройде зовсім небагато часу, і ви про них забудете. Якщо снилася апатія знайомої людини, то наяву він може кинутися в усі тяжкі, забувши про пристойність і обережності. Можливо, саме вам доведеться утримувати його від легковажних поривів.

Представниці прекрасної статі снилося байдужість до неї коханої людини — це говорить і про його реальному байдужості, яке, поки він, можливо, намагається приховувати. А якщо вона побачила уві сні власне відсутність почуттів, це означає, що їй належить стати люблячою та відданою дружиною цього чоловіка.

Сниться меланхолія — тебе чекають зміни в особистому житті. Уві сні Меланхолія означає, що незабаром у вашому житті з’явиться людина, зв’язок з яких принесе вам чимало щасливих хвилин і наповнить ваше життя новим змістом. Для жінки сон, у якому присутній меланхолія, означає, що їй будуть надавати недвозначні знаки уваги. Для чоловіка це означає, що йому скоро зустрінеться дівчина, яка буде гарною господинею, здатної створити затишок в домі.

Якщо приснилося, що ви або хтось інший перебували в стані меланхолії, значить, знайдете те, що вам не потрібно, що не принесе згодом радості. Це може стосуватися не тільки речей, але і відносин. Швидко прийшли в себе уві сні — наяву скоро зрозумієте, у чому була ваша помилка: не все, що має гарний вигляд, має велику цінність. А якщо ви або хтось інший так і не позбавилися від меланхолії, то і далі будете потрапляти в подібні пастки.

Перебувати в меланхолійному настрої розчарування в тому, що Ви колись вважали для себе сприятливим. Для закоханих – розлука.

Меланхолія — до активної творчої діяльності почнете нове перспективне грошове справу.

Бачите людини, що перебуває в стані меланхолії — у вас з партнером очікується розлад.


Залишити відгук