Сонник Крейду до чого сниться ?

Побачити у своєму сні гору з крейди — це знак того, що більшість ваших надій про просування вгору по службовій драбині можуть не виправдатися, а ті успіхи, яких ви вже домоглися на своїй роботі, всього лиш тимчасові. Писати що-небудь або малювати крейдою уві сні означає, що ви захотіли зробити сміливий і ризикований вчинок. Такий сон може попереджати вас, що ви ризикуєте зовсім даремно, є небезпека втратити набагато більше, ніж ви хочете отримати. А коли уві сні ви розвели крейда з водою, то це може означати, що ви думаєте про вірність свого рішення і найближчим часом буде тому підтвердження.

Сон про нього передвіщає вам незаслужену образу або нанесення образи. Забруднитися крейдою в сні — знак переживань і розчарувань. Писати крейдою уві сні пророкує, що про вас будуть говорити погане або гарне. Відзначати щось крейдою уві сні означає, що вам слід звернути увагу на щось. Якщо вказано місце у сні, то, можливо, таке місце існує насправді. Окреслювати лінію крейдою уві сні — вказівка на те, що ви самі захочете порвати свої відносини з кимось або захиститися від когось. Дивіться тлумачення: Коло, Розрізати, З’єднувати.

Крейда найчастіше у снах представляється у вигляді шкільного шматка крейди. Якщо вам приснилося, що ви просто тримаєте в руках шматочок крейди, але писати їм не на чому, то цей сон говорить про те, що вас чекає успіх у справах і, можливо, підвищення по службі. Якщо вам приснилося, що ви щось пишете на дошці крейдою, то цей сон пророкує вам шану і навіть славу. Якщо ж ви креслите щось крейдою на асфальті, то це знак безтурботного, безтурботного ставлення до життя, за яке можна сильно поплатитися. А ось забруднити руки крейдою уві сні обіцяє розчарування наяву.

Для жінки бачити у сні, що вона набелила особа, означає таємне прагнення придбати шанувальників. Бачити у сні, що Ви пишете крейдою по дошці — значить, отримати публічні почесті, якщо тільки дошка у Вашому сні не чорна. В останньому випадку це означає невдачі. Руки, выпачканные крейдою, обіцяють розчарування.

Якщо дівчина пудрить щоки крейдою, то це означає те, що вона бажає домогтися захоплення чоловіків. Малювати на шкільній дошці крейдою — знак слави, визнання в суспільстві, малювати на інших дошках — невдачі. Якщо вам присниться, що у своїх руках ви тримаєте шматок крейди, то це обіцяє вам багато розчарувань.

Побачити купи крейди, крейдяну поверхню — такий сон означає, що вам належить шлях духовного очищення. Він важкий, але неминучий, інакше замучать нудьга і депресія. У сні малювати крейдою — відмовитеся від поганих звичок — якщо не по своїй волі, то в силу обставин.

Якщо жінці сниться, що вона набелила особа, це означає, що вона потай мріє про шанувальників. Якщо вам сняться забруднені руки крейдою, це обіцяє розчарування в любові.

До успіху в справах, який ви заслужите своїми старанними працями. Забруднитись крейдою — ви зіткнетеся з труднощами там, де їх не чекали.

Порожні обіцянки, помилкові зобов’язання.

Вас незаслужено образять, образять.


Залишити відгук