Сонник Механізм — до чого сниться ?

зі сну уві сні механізми, говорять про те, що затіяне вами справу, хоч і стане для вас джерелом маси хвилювань, принесе в результаті користь. Стара машина або іржавий верстат означає, що противники перевершать вас у прагненні забезпечити собі добробут. Вас затягнуло в працюючий механізм — отже, в бізнесі будуть втрати, скоро настане час низки нещасть.

Загальне значення такого сновидіння — втрати як наслідок невдало проведених торгових, фінансових та інших операцій. Побачений працюючий механізм — це ваші майбутні серйозні труднощі у багатьох справах і одночасно підтримка товаришів. Поламана машина сниться до втрати друзів.

що З’явилася уві сні пожежна машина пророкує якась надзвичайна подія, з-за якого вам доведеться переживати і турбуватися. Молодий особі, яка уві сні мчала на пожежній машині, слід бути обачнішими, щоб її не втягнули в неприємну справу.

Машина — це механічний засіб пересування, яким, на відміну від поїзда або громадського транспорту, управляє сама людина або його знайомий. У зв’язку з цим даний образ пов’язується з функціональним дію, яке приносить задоволення. У Ін-се він асоціюється з тілом або його найближчим оточенням і служить вказівкою на своє ставлення до того, як веде себе логіко-історичне «я».

У зв’язку з цим різноманітні моделі машин і різноманітні особисті способи їх використання є вказівкою на різні моделі поведінки «я». Випадки, коли не суб’єкт веде машину або керує складним механізмом, а хтось інший, говорять про домінування над ним впливу — негативного чи позитивного.

Навіть той, хто у своєму житті і роботі жодною мірою не пов’язаний з технікою, уві сні може побачити який-небудь механізм. Взагалі поняття «механізм» відноситься не тільки до техніки, але іноді вживається і в переносному значенні: структура якогось процесу. Якщо ж у сні вам привидівся механізм як технічне пристосування, то в реальному житті ви можете вплутатися в якусь заплутану справу, участь в якому доставить вам чимало клопоту, але і принесе користь. Поламаний механізм може говорити про втрату підтримки однодумців, а працює справно — навпаки, обіцяє підтримку друзів в непростих справах.

Побачити себе захоплено розглядає машини або механізми — це означає, що будь-які справи, якими ви будете займатися у торговельній, виробничій, фінансовій сферах, будуть процвітати завдяки зростаючому попиту. Вдала ситуація швидко приведе вас до багатства і великій повазі оточуючих.

У жінки, що побачила свого майбутнього чоловіка в оточенні машин і механізмів, коханий завжди буде працьовитий. Незважаючи на те, що зараз він не може похвалитися багатством, наполегливість і організованість зроблять свою справу, і він перетвориться в заможної людини.

Механізми символізують для сплячого людину чужу, бездушну енергію. Всі вони в залежності від сюжету можуть уособлювати як перешкоди в справах, втручання в життя, так і допомогу. Якщо побачений механізм працював справно, був добре змазаний, то і в реальності справа, що здається спочатку складним, піде як по маслу. Нерухомий, але справний, на вигляд механізм сниться до неприємного події або застою у справах. Зламаний, несправний — знак всіляких перешкод.

Якщо вам приснився шестерний механізм в русі — справа, що здається складним, саме піде як по маслу; нерухомий механізм — до неприємного пробудження після чудового сну; зламаний, несправний — вам будуть чинити всілякі перешкоди, вставляти палиці в колеса.

Механізм — ситуація, стан якого-небудь справи або власної розумової діяльності; багатозначність, складність або «механічність», автоматизм ситуації.

Друкарська машинка сниться до того, що спір буде врегульовано; швейна — до того, що розпочата справа буде швидко розвиватися.


Залишити відгук