День Народження 10 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

З’явилися на світ 10 січня володіють новаторським і практичним підходом до вирішення будь-яких проблем. Народжені в цей день здатні передбачати майбутні можливості, не втрачаючи з виду випробувані і перевірені принципи. Сильна воля і безстрашний ентузіазм дозволяють вам частіше йти на ризик, що не характерно для звичайного Козерога. Будучи переконаним новатором, ви віддаєте перевагу відстоювати свої переконання, а не йти за натовпом. Обдаровані різноманітними талантами і готовністю багато працювати, ви можете досягти успіху практично в будь-якій професійній області.

Народжені 10 січня схильні самі створювати собі проблеми зі здоров’ям у силу свого надмірного завзяття та реалізму. Вони можуть страждати від власної незламності — як у фізичному, так і в психологічному плані, і з роками це проявляється в артритах, ревматизмі, невралгії. Життєво важливо для них — залишатися відкритими і чутливими, не боятися прояви почуттів та емоцій. Народилася 10 січня корисніше світлі і радісні емоції, ніж важкі й похмурі. Особливу увагу потрібно приділити облаштування власного будинку, наповнивши його світлом і теплом. У тому, що стосується фізичних вправ, народжені 10 січня воліють атлетичні види спорту, проте їм слід звернутися і до інших форм рухової активності, наприклад танців.

Народжені 10 січня — реалісти до мозку кісток, здатні тверезо поглянути на будь-яку ситуацію, оцінити її і відповідно діяти. Вони рідко стають жертвами фальшивого оптимізму, нездійсненних надій і уявлень і до того ж завжди реально оцінюють свої можливості. Незалежно від того, наскільки вони чутливі, народжені 10 січня ніколи не дозволяють своїй слабкості стояти на шляху досягнення поставленої мети.

Знак Зодіаку 10 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Земної стихії, які відрізняються наступними якостями: організованість, практична мудрість, наполегливість, ретельність, незалежність, розсудливість реалізм.

Планета Управитель: Сатурн. Козеріг отримує від неї прагнення до порядку. Вплив Сатурна ідеально для професій в сфері аграрного сектору, а також для чиновників. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідальна за недолік емоцій, а також суворість.

Козеріг – це знак зодіаку народилися 10 січня. У них є як чисто «козерожьи» риси, так і свої власні, подаровані днем народження, що відрізняє їх від інших Козерогів. Ці люди – чудові новатори. Козероги частіше консерватори, але народилися 10 січня тягне до всього нового. Вони звернені в майбутнє, хоча відірваними від минулого і традицій їх назвати не можна. Ще одна відмінність від класичного Козерога у народжених 10 січня проявляється в тому, що вони спокійно ризикують.

Безкомпромісні у своїх оцінках, вони аж ніяк не прагнуть підсолодити пігулку або прикрасити дійсність Вони підносять факти такими, які вони є. У цьому сенсі народжених 10 січня часто дорікають в упертості і недипломатичности, але вкрай рідко — в нечесності. Навіть противники змушені визнати, що народженим 10 січня чужі подвійні стандарти — їх вимогливість поширюється не лише на оточуючих, але і на них самих. Не обов’язково аналітики або критики, народжені 10 січня швидше провокують конфлікти з іншими своєю прямотою і безкомпромісністю. У самому справі, вони абсолютно не бояться висловити судження, відмінне від загальноприйнятого, вести себе у відповідності з власними переконаннями. Однак цих людей навряд чи можна назвати эксгибиционистами. Деякі, навпаки, вважають за краще змовчати, але навіть в цьому мовчанні багато відчувають не меншу силу, ніж різко сформульованої фрази.

Народжені 10 січня не прагнуть неодмінно стати лідерами, їх цілком влаштовує закулісна позиція, але при цьому вони все одно повинні контролювати ситуацію. В особистому сутичці вони не рвуться першими вступити в бій, але якщо ситуація складається так, що постояти за себе для них — справа честі, народжені в цей день будуть вміло наносити удари супротивнику. У разі поразки вони, як правило, не виявляють своїх страждань і мук, вважаючи за краще заховати образу глибоко в себе.

Створюється враження, що народжених 10 січня важко чим-небудь здивувати, вони живуть так, як ніби готові до всього. І тим не менш вони все-таки мають вразливі місця. Як і всі, вони потребують визнання і захоплення з боку оточуючих. Правда, вони не демонструють яскраво вираженого прагнення до цього. Повага — справа інша. Вони вимагають поваги, причому наполегливо. Одне слабке місце народжених 10 січня — вони виявляються досить тонкокожими, коли їх починають порівнювати з іншими. Наприклад, при вихвалянні суперника вони можуть виявити свою ахіллесову п’яту. У цьому сенсі їм краще звернути все в жарт і скоріше забути.

Чоловік Козеріг — народився 10 Січня

Чоловіки, які народилися 10 січня — можуть похвалитися наступними відмінними рисами: такий кавалер — законослухняний, обережний, наполегливий, відповідальний. Сильною стороною чоловіка Козерога є його чесність. Вони досить надійні, певною мірою бездоганні партнери, хоч є у нього і слабкості, до яких можна віднести відсутність дипломатичності, впертість і небажання коригувати свої принципи.

Народжений 10 січня чоловік Козеріг, не стане рватися в бій, а скоріше до останнього буде уникати відкритого бою, але якщо нікуди подітися і йому доведеться відстоювати свою честь чи позицію, то він вміло завдасть удару своєму ворогові. Якщо доведеться програти в цій сутичці, він не подасть виду і нікому не покаже своїх переживань, вважаючи за краще переносити тягарі ураження і свої страждання в самоті. Ці люди завжди зібрано, стиснуті, немов пружина, і життя своє живуть таким чином, ніби вони завжди напоготові і до всього готові.

Жінка Козеріг — народилася 10 Січня

Жінки, чия дата народження припадає на 10 січня, наділені такими властивостями: така дама — мудра, практична, тверда. Консервативні та стабільні Козероги, багато чого очікують від свого життя, вони сподіваються, домогтися успіху на професійному терені і створити щасливу сім’ю. Народжені у цей січневий день 10 числа, будуть діяти обережно, йти до своєї мети дрібними, але вірними кроками.

Жінки цього знака Зодіаку — привчені до реалістичного вирішення питань, підходять до виконання життєвих завдань грунтовно і розважливо. Ці особи наділені такою здатністю, як передбачити своє майбутнє в перспективі, вони майже точно припускають, яким саме шляхом їм потрібно йти, щоб досягти життєвого успіху.

День Народження 10 Січня

Люди, що з’явилися на світ 10 січня, відносяться до Козерога за знаком зодіаку. Широкої душі особистості з м’яким серцем і доброю душею. Але, тим не менш, самодостатні і сміливі. Люди, що живуть у світі сучасних реалій, наділені розсудливістю і об’єктивності в оцінці відбуваються явищ. Вміють робити правильні висновки і вибирати правильний варіант вирішення будь-якого питання.

Впевненість у власних силах дає можливість народженим 10 січня знак зодіаку Козеріг, не переоцінюючи надані можливості, виконувати поставлені завдання з найвищими результатами. Їх життєве кредо ставити перед собою мету і рухатися до неї, незважаючи на перешкоди. Вони володіють впевненістю, що на шляху до своєї мети будь-які засоби і методи хороші. Для здійснення всього задуманого, ніякі перешкоди не є перешкодою. І навіть власні страхи і слабкості можна подолати на шляху до великої мети.

Народжені 10 січня знак зодіаку Козеріг, воліють знати справжню правду про себе і про своїх вчинках. Звикли говорити все прямо, вони чекають того ж від інших. Не люблять створювати про себе іншу думку, ніж є насправді і перехвалювати собі перед іншими людьми. Доля благоволить, народженим 10 січня знак зодіаку Козеріг, в здійсненні всього задуманого. Їх життя буде наповнене радістю та благополуччям. Звичайно, до цього доведеться докласти і свої власні зусилля, не варто чекати, що доля сама покладе все в руки.

Часом Козероги, що з’явилися на світ 10 січня, мають надмірну прямотою і принциповістю. Ці фактори значно ускладнюють їм життя. Викриваючи чужі вчинки і проявляючи нетерпимість до недомовкам, вони налаштовують оточення проти себе. Мало хто з товариства підтримує їх правильність.

Народжені 10 січня знак зодіаку Козеріг, не мають владністю. У прагненні бути затребуваними і залишаючись при цьому в тіні, вони завжди і все тримають під своїм невсипущим контролем. Конфліктний метод вирішення проблем їм не підходить. Вони завжди обходять стороною подібні ситуації. Але будучи насильно втягнуті в конфлікт, наприклад, якщо вдариш їх гідність, вони докладуть максимум зусиль, щоб вийти з нього переможцями. Але якщо обставини склалися іншим чином, і їм довелося здобути поразку. То ні одна жива душа не дізнається про те, як непросто їм це далося. Слабким місцем людей, народжених 10 січня знак зодіаку Козеріг, вважається непохитне бажання стати центром загальної уваги, отримавши визнання громадськості.

Поради для Козерогів, які народилися 10 січня: Навчіться гнучкості й тактовності у спілкуванні з оточуючими. Тільки так ви зможете заробити авторитет, відвернути від себе неприємності і полегшити своє життя. Не женіться за успіхом, ставлячи на кін все найважливіше і найцінніше. Успіх – явище тимчасове, а ось те, що вам справді дорого повинно залишитися при вас. В іншому випадку в цій гонці можна залишитися і переможеним, і самотнім. Не зациклюйтеся на дрібницях. Вони покликані урізноманітнити ваше життя, але аж ніяк не заповнити її цілком. І у вільний час не забувайте про своє душевне здоров’я. Хороший відпочинок ще нікому не зашкодив.

Любов і Сумісність

Надто впевнені в собі, вони практично завжди дають зрозуміти, що ні в кого не потребують, хоча в дійсності, як і всі звичайні люди, бажають мати партнера, з яким можна розділити горе і радість. Їм подобається, коли оточуючі їх цінують і ними захоплюються.

Чоловіки і жінки, які прийшли в цей світ 10 січня, повинні шукати собі долю серед тих, хто поділяє їх погляди, хто близький до них духовно, а це — Риби, Діви і Скорпіони. Можна ще познайомитися і з Тельцем, Козерогом і Водолієм, придивитися одне до одного, цілком можливо, вас багато що об’єднує, а значить і сім’я відбудеться. Навіть Не варто випробовувати долю з Левом, Овном і Стрільцем, як і з Раком і Вагами — складно буде знайти спільну мову, так Козеріг і не буде встигати за цими людьми, вимагають постійної зміни декорацій.

Робота і Кар’єра

Народилися 10 січня дуже вимогливі до себе та інших. Вони не люблять слабкості і прагнуть випалювати їх розпеченим залізом. Життя їх не назвеш легкою: робота-робота-робота і ще раз робота, напруга, прямота, образи оточуючих. Зате немає ніяких подвійних стандартів і неприємних сюрпризів. Якщо треба, що народилися 10 січня абсолютно спокійно підуть на епатажний вчинок, їх не бентежить говорити щось, що не прийнято або вважається непристойним. Судження і висловлювання їх завжди вагомі і серйозні, вони навіть мовчать як значно.

Народжені 10 січня прагнуть більше не до відкритого лідерства, а до позиції сірого кардинала, незримо впливає на ситуацію. Вони не борці, і відкритий бій, хоч і не лякає їх, все-таки не їх рідна стихія. Образу і переживання оточуючих вони не показують, іноді навіть занадто глибоко ховають її всередині себе, що з роками може викликати проблеми зі здоров’ям. Ці люди, здається, готові до будь-якого неприємного повороту подій.

Здоров’я і Хвороби

Вони вперті, реалісти, твердо стоять на ногах, практичні – 10 січня знак зодіаку Козеріг, і Козерогові притаманні всі ці риси. Але ці риси характеру можуть створити проблеми зі здоров’ям для народжених 10 січня. Твердість і впертість можуть призвести до різноманітних невралгиям, артритів, ревматизму. Не варто закриватися в собі, народився 10 січня потрібно навчитися відкриватися світу та інших людей, ділитися своїми переживаннями хоча б з близькими, інакше накопичений вантаж проблем може якось дати про себе знати несподіваною хронічною хворобою. Знайдіть собі заняття, які буде приносити Вам світлі радісні емоції, і обов’язково приділяйте йому час.

Подбайте про те, щоб удома було затишно, добре і психологічно тепло: відповідним чином обставте свою квартиру, особливу увагу приділивши дрібниць і кольору меблів і шпалер. Вдома Ви повинні розслаблятися і відпочивати, і йти туди треба з радістю. Одночасно Ваш будинок по атмосфері повинен відрізнятися від робочого місця. Ми ж пам’ятаємо, який знак зодіаку 10 січня, — це невтомний трудівник Козеріг, звичайно ж, він буде займатися своєю роботою і вдома, але, тим не менш, будинку повинна панувати в корені інша атмосфера, розслаблююча, що радує і наводить думки про відпочинок. Народилися 10 січня часто займаються легкою і важкою атлетикою, але їм не варто зациклюватися на цих видах спорту. Спробуйте зайнятися, наприклад, танцями.

Доля і Удача

В цей день народжуються добрі, щирі, незалежні, сміливі люди. Вони працьовиті, знають, чого хочуть. У них розвинена інтуїція. Їх уміння передбачати допомагає їм бути завжди на плаву і успішно вести справи, уникаючи неприємних ситуацій і втрат. Спираючись на підтримку своїх рідних, друзів, ці люди наполегливо йдуть вперед, роблячи успіхи в просуванні по кар’єрних сходах. Вони зазвичай досягають чудових результатів, створивши для себе чудові умови, оточивши себе розкішшю і комфортом. Ранній шлюб не бажаний, так як буде нещасним. Вступивши в шлюб в більш зрілому віці, будуть щасливі, в сім’ї пануватиме атмосфера взаєморозуміння, любові, поваги.

Поради Козерогам, Народженим 10 Січня

Чого не переносять ці люди, так це порівняння з іншими, особливо якщо воно буде не на їх користь. Вони потребують глибокій повазі з боку оточуючих людей. Іноді народилися 10 січня навіть можуть здатися заздрісними, так, вони зовсім не виносять, коли при них хвалять їх ворогів. З цією рисою характеру найкраще боротися за допомогою гумору. Гумор взагалі допоможе ставитися до життя легше і менше ображатися. Посміялися і забули.

Будьте відкриті для життєвих задоволень. Періодично ослабляйте самоконтроль. Не варто везти на собі занадто великий віз проблем. Іноді корисно пересісти на заднє сидіння і просто насолоджуватися процесом їзди. Дозвольте собі бути потрібним іншим і погодьтеся, що ви теж маєте потребу в підтримці.


Залишити відгук