Сонник Хутро — до чого сниться ?

Бачити лисяче хутро – до обману. Наснилося напередодні операції сновидіння сигналізує про несумлінне ставлення партнерів до сновидця. Лисяча шуба на знайомому уві сні свідчить про приховані мотиви людини, яка за допомогою хитрості хоче отримати від Вас бажане. Дівчині подібний спосіб говорить про нещирість обранця.

Хутро бобра символізує добротність і благополуччя, куниці – прибуток і вигоду. Носити пальто з коміром куниці свідчить про відновлення фінансового добробуту. Приснилося, що хтось носить – остерігайтеся малознайомих людей, які можуть виявитися звичайними злодюжками.

Хутро песця у руках іншої людини, відображає сонником швидке багатство персонажа, що викличе заздрість і обурення сновидця. Самому тримати в сні шубку цього звірка, свідчить про незадоволення сновідящого плином свого життя. Вам хочеться свята і шику, однак Ви нічого не зробите для досягнення своїх таємних помислів.

Соболиний хутро віщує про те, що найближчим часом потрібно викласти кругленьку суму для розкрутки вигідного підприємства. Шубка горностая уві сні обіцяє сонником нове цікаве знайомство, що швидко переросте в дружбу або в щось більше.

Носити дорогі хутра в сні — знак поваги, пошани, вигідного і важливої справи. Підносити хутро комусь у подарунок означає, що вас чекають великі витрати на задоволення. Отримувати хутро в подарунок — знак того, що вас оцінили відповідним чином. Наскільки доріг хутро, піднесений вам, настільки вас і оцінять.

М’який, пухнастий, дороге хутро у сні — знак ніжності, прихильності, щирості. Жорсткий, колючий, неприємний хутро у сні бачити — знак ненависті, зради, обману. То ж значення має і сон, у якому ви побачите хутро брудним, рваним, поношені, витертих і т. п.

Самому купувати хутро або надягати на себе — до хвороби. Продавати хутра у сні означає, що благополуччя інших людей буде залежати від вашої волі і вам не слід забувати про це, якщо ви хочете, щоб вас поважали і шанували. Кушніра бачити в сні за роботою передвіщає вам надію, яка може здійснитися. Дивіться тлумачення: Шкіра, Різати.

Хутра — символізують жіночі статеві органи або статевий акт. Якщо жінка одягнена в хутра — вона задоволена своїм сексуальним життям і своїм партнером (-ами). Якщо жінці дарують хутра — можливий розрив зі своїм сексуальним партнером з-за появи нового шанувальника. Якщо жінка розглядає хутра в магазині або у вітрині — вона відчула розчарування в особистому житті і мріє про нового партнера, який оточив би її турботою. Якщо жінка розглядає хутра на іншій жінці — можлива поява суперниці. Якщо чоловік вибирає хутра або хутряні вироби — він веде насичене сексуальне життя, задоволений собою і прагне до нових перемог.

Приміряти перед дзеркалом шикарну норкову шубу – до багатства і процвітання. Розчісувати уві сні хутро – до прояву взаємодопомоги й допомоги в родині. Торгувати у сні виробами з хутра – для отримання найвигіднішої пропозиції. Розглядати шубку або інші деталі на іншій жінці – до появи спритною суперниці. Жінці носити дорогі хутра пророкує знайомство і оформлення відносин з заможним, господарським і мудрим чоловіком.

Якщо ви торгували хутрами, це говорить про те, що відразу в багатьох сферах ви отримаєте цікаві, привабливі пропозиції, ваші справи будуть процвітати. Бути одягненим в хутра — сон до стабільного становища і багатства. Побачити прекрасне хутро — до пошани. Носити в сні дорогі хутра — для молодої жінки цей сон означає, що її майбутній чоловік буде мудрою людиною і стане дбайливо та розумно вести господарство.

Бачити уві сні хутра взимку — до багатства та добра, а влітку — до смутку. Бачити хутро і шкури диких тварин значить спілкуватися з жорстокими людьми. Зодягатися в хутра значить правити і керувати людьми. Надіти хутряний одяг навиворіт — приховання свого добробуту. Шкури та хутра домашніх тварин у сні — знак поліпшення життя.

Бачити красиве хутро — до багатства. Якщо ти торгуєш хутром або виробами з нього — дивись в обидва, щоб не упустити удачу. Приснилося, що ти одягнена в хутра — доля обіцяє тобі процвітання і самі різні життєві блага. Молодої жінки сон, у якому вона носить дорогу хутряну шубу — обіцяє вигідний шлюб.

Побачити хутровика — сон означає, що ви знайдете річ, яку втратили. Самому бути їм — станете користуватися у представників протилежної статі особливим успіхом, не в останню чергу завдяки своїй красі. Хутро отримати — висока посада; купувати — хвороба; подарувати — витрати на коханку.

Сон, у якому ви бачите дуже якісний і дорогий хутро, в будь-якому випадку несе виключно позитивне значення. Він завжди обіцяє людині деякі розваги, щастя і задоволення. Неякісний, має вади хутро сниться до виконання всіх ваших бажань і планів.

Якщо вам сниться хутро або хутряні вироби, то цей сон обіцяє вам шана і повага. Торгувати хутром уві сні передбачає процвітання, цікаві пропозиції наяву. Якщо ж у своєму сні ви одягнені в хутра, то цей сон обіцяє вам міцне високе положення та багатство.

Хутра, зі сну жінці, — добра ознака, що обіцяє щасливе життя. У той же час для молодої дівчини вони є провісниками багатьох напастей, а для чоловіків — пересічною долі і бездарних спроб розбагатіти.

Якщо дівчині сниться, що вона носить хутра — такий сон обіцяє шлюб з багатим і мудрим чоловіком.

Хутро — обман; достаток. Хутряні вироби — пошана, повага.

Хутро — кляуза.


Залишити відгук