Сонник Ведмідь — до чого сниться ?

Ведмідь у сні означає нешкідливого ворога, рослого і толстого, неосвіченого, грубого, але жадібного й безчесного. Вбити його в сні — знак перемоги над ворогом. Полювати на ведмедя у сні означає, що вам доведеться битися з вашим ворогом незалежно від вашого бажання. Якщо ж у сні ведмідь візьме верх, то вам загрожують всякі неприємності, перешкоди й біди.

Якщо вам присниться, що ви їсте разом з ведмедями, то у вас вистачить сил подолати будь-які перешкоди і ваші вороги будуть безсилі в тому, щоб нашкодити вам. Є ведмежатину у сні означає, що ви зможете розправитися зі своїм ворогом і отримати від цього велику вигоду. Іноді кажуть, що такий сон сниться до весілля. Ведмедя бачити ручного, що виконує трюки у сні — знак обману, облуди, хитрощі.

Танцюючого перед вами ведмедя побачити в сні означає, що хтось буде доглядати за вами або надавати вам особливі знаки уваги. Іноді сон про таке запопадливому ведмедя означає нареченого або доброго покровителя.

Якщо в сновидінні ви полювали на ведмедя, це говорить про те, що зараз ви всіма силами і способами хочете завоювати симпатію поки байдужого до вас людини. Його холодність вас абсолютно не бентежить. Нерідко ви занадто агресивні і наполегливі, але вам варто стримати свій запал, щоб зовсім не відлякати об’єкт своєї симпатії.

Якщо ви тікали від ведмедя, значить, одне з ваших занять любов’ю відбудеться в зовсім не відповідному для цього місці і доставить вам масу задоволення. Приснився боротьба з ведмедем означає, що ви переносите на партнерів комплекс хворобливої любові до батьків.

Поранений або вбитий ведмідь — це провісник болісних труднощів, які ви будете відчувати, спілкуючись з протилежною статтю. Впоратися з ними самостійно ви не можете, тому спробуйте знайти людину, який зміг би вас зрозуміти і розвіяти ваші побоювання.

Сновидіння про ведмедів можна вважати яскравою ілюстрацією до того факту, що сни визначаються особливостями культури і традицій, властивих окремо взятої національності. Так, для американців ведмідь — це уособлення поганого характеру, тому сон про нього навряд чи можна трактувати як позитивний. У той же час у американських індіанців племен навахо і кроу ведмідь — це символ діда чи батька — мудрих і володіють знаннями присвячених.

У слов’янських повір’ях досить часто клишоногий наділявся людськими рисами. Також символ ведмедя уособлював родючість, силу і богатирське здоров’я. Слов’яни вірили, що ведмідь дуже мудрий, може вберегти людину від хвороб і впливу злих сил. В давньоруських традиціях ведмідь – це цар звірів, господар лісу. Тому він часто асоціюється з перемогою і владою.

Якщо снилося, що ведмідь нападає на вас, то таким чином вас попереджають: ворог сильний, він не спить і чекає слушної нагоди для атаки. Ваш розум і розсудливість допоможуть вам вийти з критичної ситуації з найменшими втратами. Тікає від вас сниться ведмідь до невеликої смузі неприємностей, яку ви легко здолаєте.

Сниться, що ви відгукнулися на заклик ведмедя і йдете за ним через ліс, річку, — значить, у вас з’явиться можливість перейти на інше місце роботи. Якщо ви впевнені, що на новій роботі вам буде краще, то можете прийняти пропозицію. У разі сумнівів погоджуватися не варто: нинішню посаду ви втратите, а в новому кріслі не опинитеся.

Якщо приснився ведмідь, вас можуть чекати серйозні неприємності. Якийсь владний і могутній противник може завдати істотної шкоди. Якщо ви вирушите в подорож, то його мета буде благополучно досягнута, хоча в дорозі можливі суворі випробування. Вбили пострілом ведмедя — значить, ви здобудете перемогу над суперником, який буде потужним і небезпечним.

Ведмідь у сні символізує дурного і злодійкуватого ворога, а іноді і потворну огидну жінку. Цей сон в залежності від поведінки тварини, ситуації, що склалася у сні, може обіцяти: безпека, прощення гріхів, набуття душевного спокою, відведення від зла, утихомирену життя, схильність до вас Аллаха.

Приснився ведмідь — виграєте в грі; бачити, як танцював, — дадуть великий кредит, якщо у вас в ньому виникне необхідність; потрапили до нього в лапи — до величезних збитків; є ведмеже м’ясо — це означає, що в сім’ї буде весілля; полювання на ведмедя — це рада уникати небезпеки; приснився полярний ведмідь — значить, вас люблять.

Ведмідь, що прийшов у сні, попереджає про швидке зіткненні зі злом, людською злістю і підступністю. Розлючену тварину сигналізує вам про те, що варто переглянути своє ставлення до себе особисто та безпосередньо до оточуючих, щоб уникнути неприємностей, а також виключити ймовірність зіткнення зі злом.

Побачений ведмідь — прикмета непереборного суперництва, присутнього в самих різних сферах життя. Для молодої жінки побачений ведмідь — це пророкування про появу небезпечної суперниці або якоїсь невдачі. Якщо ви вбили уві сні ведмедя, значить, знайдете вихід з складній ситуації.

Якщо приснився ведмідь, це застереження від ворога, який буде сміливим, жорстоким, багатою, могутньою, проте в той же час недостатньо спритною. Напад ведмедя сниться до того, що вас будуть переслідувати, але вам, всупереч всім очікуванням, чи вдасться піти від нього.

Сон пророкує, що ви зміцните своє господарство. Був агресивним, нападав — проблеми побуту дуже вас цікавлять, ви, що називається, гребете під себе. Побачити ведмедя з ведмежатами — ознака достатку, додавання в господарстві.

Якщо дівчина бачить у сні ведмедя, це може бути попередженням про появу небезпечної суперниці, яка може зруйнувати її щастя і відвести коханої людини.

Уособлення позитивного бажання або потягу, спряженого в силу їх неизведанностью зі страхом і сумнівом.

Новий друг, дружба; наречений; вигідну пропозицію. Ведмедиця материнські почуття у непростій ситуації; допомога.

приснився Ведмідь — віщує народження шляхетного нащадка.

Сон до дружби. У дівчини або жінки з’явиться наречений.


Залишити відгук