Сонник Медальйон — до чого сниться ?

Розмірковуючи над тим, до чого сниться медальйон, слід звернути увагу на те, який він має колір і розмір. Якщо предмет червоного кольору, то незабаром сновидця чекає зустріч з дуже палкої особливою, яка буде нахабним чином добивати його уваги, але краще не відповідати їй взаємністю, оскільки це загрожує проблемами.

Золотий медальйон передрікає наяву вірну любов, тому не слід упускати шанс стати щасливим і відмовлятися від нових знайомств. Якщо медальйон приснився у формі сердечка, то такий сон передвіщає визнання в любові, причому воно буде зроблено в досить незвичній формі. Відповісти чи ні на почуття, повинен вирішити сновидець сам, але краще перед відповіддю відкинути всі емоції і запитати своє серце.

Якщо дівчині сниться, що її коханий надягає їй на шию медальйон, це означає, що її чекає швидке і щасливе заміжжя. Її сім’я буде міцною, а діти розумними і красивими. Втрата медальйона обіцяє смерть коханої людини. Юнак, якому присниться, що його улюблена повертає йому медальйон, який він подарував їй, розчарується в любові. Дівчина, в яку він закоханий, здійснить непорядний вчинок, ніж заслужить його несхвалення. Якщо жінці присниться, що вона зламала медальйон, це не віщує їй нічого доброго. Її чоловіком стане безхарактерний чоловік, який не буде відчувати до неї любов.

Якщо молода жінка бачить у сні, що її улюблений надягає їй на шию медальйон — це означає, що вона отримає чудові пропозиції, вийде скоро заміж і милі діти прикрасять її життя. Якщо вона уві сні втратить медальйон — смерть внесе смуток в її життя.

Якщо люблячий чоловік побачить у сні, що його кохана повернула подарований їм медальйон — його чекає розчарування: жінка, яку він любить, засмутить його своїм некоректною поведінкою. Якщо жінка зламала уві сні медальйон — у неї буде непостійний, безхарактерний чоловік, який не визнає вірність ні в якій формі: ні в любові, ні в справах.

Бачити його в сні, носити, одягати чи отримувати в подарунок віщує любовні побачення, розмови з коханим, ніжну прихильність. Іноді такий сон обіцяє, що скоро вам зроблять пропозицію руки і серця. Втрачений або зламаний медальйон у сні передвіщає втрати, розлуку з близькою людиною і безліч переживанні. Закоханим такий сон передвіщає розчарування в людині, якого ви так любили і поважали. Дивіться тлумачення: Коштовності.

Якщо вам снився медальйон, це до любовного побачення. Вам його подарували, продали — ваш зв’язок буде дуже романтичною, але закінчиться сумно, розставанням. Ви самі подарували або віддали комусь медальйон — незалежно від статі будете ініціатором любовної інтрижки. Знайти його — знайдете вірного супутника життя; втратити медальйон — до втрати коханої людини. Приснилася штучка з локоном дорогої людини — до довгої пам’яті про нього.

Якщо молода жінка бачить у сні, що її улюблений надягає їй на шию медальйон, – незабаром вона отримає чудові пропозиції, вийде заміж і народить чудових дітей. Якщо вона зламала уві сні медальйон – у неї буде непостійний, безхарактерний чоловік. Якщо чоловікові сниться, що його кохана повернула подарований їм медальйон, – вона засмутить його своїм некоректною поведінкою.

Якщо уві сні вашим увагою опанував чудово виконаний медальйон — наяву чекайте запрошення на побачення, від людини, яка має до вас теплі почуття.

Сновидіння, в якому фігурує медальйон, передвіщає вам відправитися на романтичне побачення. Як наслідок воно обернеться довгими і міцними відносинами.

Якщо уві сні у вас є красивий медальйон – то наяву, ви переживете безліч щасливих миттєвостей з людиною, у якого ви давно закохані.

Вірність.


Залишити відгук