Сонник Мідь — до чого сниться ?

Мідь — це дуже цікавий метал, який зараз широко використовується в народній медицині і входить до складу різних сплавів, які вважаються напівдорогоцінним. Сплави міді нагадують золото, але ним не є, тому поява мідних виробів у вашому сні вказує на нещирість по відношенню до вас тих, хто виявляє вам прихильність. Носити ж вироби з міді уві сні може говорити про вашої нерозділеного кохання до когось.

Ваше життя буде сповнене миру, спокою і радості. Мідний посуд віщує невеликі суперечки між вашими домочадцями. Побачити її неначищенной, в занедбаному стані — такий сон попереджає, що вони можуть перерости в серйозний конфлікт, якщо ви проявіть нетерпіння. Інші вироби, зроблені з міді, сняться до скромних доходах, які не завадять вам відчувати себе спокійно, як за кам’яною стіною.

Мідь – надійність, виконання бажань; дурість (вираз.: «мідний казанок»). Бачити мідний посуд – значить мати вірних слуг і служниць. До чого сняться мідні гроші – праця принесе малий заробіток.

Мідь і вироби з міді – успішна, стійка кар’єра, однак при цьому можливі сумніви у власних силах і страх зробити невірний крок. Також див. Монета.

Бронзова, мідна сковорода або котел — віщує словесну сварку, суперечку. Здобуваєш мідний предмет — віщує велике багатство, знатність.

Мідний посуд — до гучного успіху. Вироби з міді — дивлячись які, але в будь-якому випадку, все буде по прислів’ю: «не було б щастя, та нещастя допомогло».

Мідь у сні є символом того, що ви можете добитися свого, але не без праці. Дивіться тлумачення: Залізо, Кузня.

Побачити в сні мідні предмети — передвіщає, що на Вас будуть тиснути люди, що займають високе положення.

Нерозділене кохання.


Залишити відгук