Сонник Мед — до чого сниться ?

Якщо ви в сні придбали на ринку мед і їли його, це говорить про те, що, відчуваючи задоволеність своїм сексуальним життям, ви навіть не думаєте про те, щоб внести в неї якась різноманітність і новизну. Що ж, стабільність — це, звичайно, непогано, та все ж постарайтеся хоч періодично вводити в ваш інтимний раціон щось нове: це анітрохи не страшно — скоріше, навпаки.

Свіжий мед є — такий сон означає, що ви дуже енергійні, ваше інтимне життя хороша, ось тільки дивіться, не «задавити» своїм напором партнера. Є засахарившийся мед — такий сон стверджує, що свого матеріального добробуту ви надаєте надмірне значення, не забувайте і про інші сторони життя.

Мед — означає добробут, отримане шляхом, дозволеним Шаріатом. Щиро вірить людям — зміцнення і радість віри, і можливість зробити добрі вчинки. Бачити цукор, цукерки і всякі ласощі — до приємних речей, або до маленьких дітей, або до великої вигоди. Світським людям, особливо якщо сниться, ніби вони його їдять – швидка прибуток. Крім того, якщо мед бачить уві сні хворіє, до швидкого його одужання. Спостерігати мед, неначе, поточний між пальцями рук або тримати його в своїх руках – мудрість, хороша обізнаність сплячого. Мед в сотах – праведні і добрі вчинки, чесним шляхом отримані гроші.

Мед уві сні означає багатство, придбане завдяки своїм знанням і наполегливості. Закоханим такий сон пророкує щастя в спільному житті. Мед діставати з вулика у сні — знак того, що ви прагнете більше дізнатися і використовувати свої знання для досягнення мети. Іноді кажуть, що такий сон пророкує небезпека від вогню, тобто пожежа. Такий сон може передвіщати прибуток від вигідної справи. Мед готувати в сні — знак запрошення на торжество. Є мед з хлібом у сні — знак хвороби і збитків. Гіркий мед у сні — знак прикростей і обманутих надій.

Їли в сні мед — значить, попереду у вас довге життя у доброму здоров’ї, наповнена радістю і добробутом. Справа стане розвиватися в бажаному напрямку і буде приносити прибуток, забезпечивши вам повну матеріальну незалежність.

Також сон передвіщає, що обраниця буде чиста, трепетна, цнотлива, щиро закохана в вас. За словами Птолемея, сон про мед означає, що вдома, в товаристві, у всіх мирських справах у вас буде складатися приємна обстановка.

Перебираєте банки з медом на ринку, пробуючи його на смак — це означає, що ви самі не можете визначитися в тому, чого б вам хотілося більше. Так не довго і щастя своє пропустити. Уві сні їсте мед — будете насолоджуватися життям. Бачити зацукрований в банку мед — ви можете пошкодувати про своїй наївності і довірливості.

Якщо вам приснився мед, це до багатства в недалекому майбутньому. Проціджений мед — провісник благополуччя і спокою, який постійно буде порушуватися невтоленними бажаннями. Є мед — такий сон означає, що ви зумієте домогтися багатства і любові. Люблячі після такого сну пізнають радощі сімейного життя.

Взагалі мед у сні передвіщає поліпшення матеріального добробуту. Проціджений мед сниться до благополучним і спокійним днях, проте якісь неутоленные бажання постійно ятрити вашу душу. Є мед у сні – до щасливого кохання. Для люблячих такий сон означає радості сімейного життя.

Мед — провісник поганих новин; ви повинні берегтися від обману, помилкових обіцянок. Є мед — навпаки, добрий знак, оскільки після нього вдало закінчиться важлива справа; ви можете відправитися в захоплюючу подорож.

Сон, у якому ви їсте мед, — знак того, що вас чекає не тільки багатство, а й щастя в любовних відносинах. Цілком можливо, що незабаром ви почуєте весільні дзвони.

Побачити в сні мед — у вас буде солодка, просто «медова» життя. Їсти його будете хвалитися. Сон підказує, що вам не варто плодити заздрісників.

Мед — щаслива подія, переживання; в сотах — успіх у комерційному заході.

Мед разом з людиною їж — віщує щастя і вигоду.

Це поживний елемент позитивної спрямованості.

До прибутку; вас будуть поважати.

Будете дуже щасливі.


Залишити відгук