Сонник Меблі — до чого сниться ?

Купувати в сні нові меблі віщує наяву придбання нерухомості. Якщо ж ви, навпаки, купуєте старовинну антикварну меблі – значить, незабаром дізнаєтеся сумну звістку про загибель або смерть найближчого родича. Виносити з дому меблі при продажу її – до втрати речі, яка знаходиться десь в квартирі, але відшукати її абсолютно неможливо; якщо меблі виносять при переїзді на нове місце проживання або роботи – вас звинуватять у привласненні чужих грошей, можливо, казенних.

Бачити квартиру, обставлену шикарною, дорогими меблями, – знак прекрасних перспектив на майбутнє. Квартира з убогою, обшарпаної мебелишкой – наяву поставите себе в ризиковане становище між двох вогнів. Квартира з голими стінами взагалі без якої б то не було меблів – передвістя розладу у стосунках з друзями або близькими родичами. Меблі з червоного дерева віщує, що станете щасливою власницею стану, на яке претендентів жіночої статі було хоч відбавляй.

Меблі чорного дерева говорить про те, що вам доведеться довго і наполегливо працювати в поті чола, постійно помиляючись і починаючи все спочатку, але в кінці кінців досягнете виконання своєї мрії. Меблі горіхового дерева – знак прихильності впливових осіб і вашого зловживання цим. Витончені меблі з карельської берези – проявіть незвичайні здібності, хватку і кмітливість, займаючись підприємницькою діяльністю.

Бачити уві сні буфет віщує комфорт і життя без відмови в дорогих задоволеннях. Якщо буфет повний дорогий посуду у вигляді старовинних сервізів, кришталю і т. д. – це до несподіваного отримання виграшу. Порожній і курний буфет, навпаки, віщує фінансові труднощі і відмова собі в найнеобхіднішому, криза в справах і творчий застій. Побачений у сні диван може означати майбутнє підвищення на роботі; якщо ви лежите на дивані – в цьому випадку замість вас призначать іншого людини. Новий шкіряний диван – будете щасливі в любові, старий, продранный диван з дерматиновым покриттям – вас обійдуть при розподілі благ, належних кожному члену колективу.

Якщо у сні ви бачите громіздкий, потворний комод ще довоєнного зразка – виходить, у реальному житті не виконаєте поставлених перед вами умов або взятих на себе зобов’язань, ніж поставите себе під удар. Якщо уві сні вас укладають на кушетку в приймальному покої лікарні – це віщує марні очікування. Майструвати уві сні кушетку – доведеться влізти в борги через відсутність нових замовлень від роботодавця. Бачити уві сні табуретку означає, що вам щедро відплатять за надану послугу, хоча це вам не варто було ніяких праць. Сидіти на табуретці отримаєте багато вільного часу для свого улюбленого заняття. Збивати або лагодити уві сні табуретку – до веселого пригоди.

Бачити уві сні шафа, забитий білизною і одягом, – передвістя успіхів у діловій сфері та торгівлі. Порожній шафа, в якому літає одна голодна моль, – до бідності і невміння вирішити фінансову проблему. Купувати в сні новий шафа передвіщає наступ благополуччя у всіх відносинах. Старий шафа зі зламаними дверима означає, що проявивши більше довіри до людей, досягнете більшого успіху в справі, яке очолюєте.

шафа, пропахлий стійким запахом нафталіну, віщує налагоджений сімейний побут і неухильне, що ввійшла в ритуал виконання всіх подружніх обов’язків. Книжкова шафа – знак духовної свободи і незалежності, які вам доведеться відстояти для себе. Великий книжковий шафа, заповнений літературою майже від підлоги до стелі, означає поєднання свого хобі з іншими не менш захоплюючими заняттями. Порожній книжкова шафа говорить про те, що ви будете не задоволені мізерною зарплатою чоловіка і висловите йому все, що про це думаєте, в самих непристойних виразах.

Бачити уві сні етажерку з вишитими серветочками, порцеляновими слониками і масою інших дрібничок на ній віщує тужливий існування в старості. Бачити уві сні дужих молодців як вантажників, піднімають меблі по поверхах, – такий сон передвіщає одержання роботи, яка доставить вам масу клопоту, займаючи при цьому багато часу, і в кінці кінців не влаштує вас. Носити в сні меблі самої – до невигідного шлюбу для незаміжніх і розлучення з розділом майна для інших.

Меблі у сні означає устрій нашого життя, її благополучне протягом. Чим краще і добротнее меблі у вашому будинку уві сні, тим стійкіше ваше положення. Побачити в сні свій будинок без меблів — знак втрат, потреби або якоїсь втрати. Іноді такий сон пророкує, що незабаром вам доведеться розлучитися з вашим коханим або ви втратите роботу і т. п. Чужий будинок побачити порожнім уві сні — передвісник неприємностей, так як ваші необдумані вчинки викликали обурення людей, яким ви «перейшли дорогу». Ці люди на все життя затаят злість на вас. Після такого сну вам слід проявити обережність і не пускатися в небезпечні авантюри.

Якщо вам присниться, що у вашому будинку стоїть нова меблі, то чекайте великих і радісних змін. Якщо уві сні ви, навпаки, побачите, що у вашому будинку стоїть стара, обшарпана меблі, то чекайте невдач у справах, і в особистому житті. Переставляти меблі в будинку — знак того, що ваші плани вдадуться ціною великих зусиль. Але вам все-таки вдасться змінити своє життя на краще. Зламана, розвалюється на ваших очах меблі уві сні попереджає вас про те, що легка і красива життя для вас скоро закінчиться і вам доведеться ламати голову над тим, як заробити грошей на життя.

Міняти меблі на стару у сні — знак того, що хтось із ваших близьких скоро помре. Сон, у якому ви побачили, що якийсь предмет меблів зник з вашої квартири, передвіщає, що ваш коханий або хтось із членів сім’ї залишить вас і буде жити окремо. Якщо уві сні ви побачите якийсь незнайомий предмет меблів в потворних подряпинах біля виходу з вашої квартири, то ваш коханий відчуває свою провину і побоюється скандалів. Продати меблі у сні — до змін. Дивлячись по тому, що продали.

на Пошкодження меблів побачити в сні означає, що вам завдали якась образа, зробили боляче. Цей сон передвіщає страждання, незадоволеність своїм життям, меланхолію. Якщо пошкоджена меблі належить не вам, а комусь, то вам слід бути більш уважним до оточуючих. Сидіти в сні на пошкодженої, непридатної меблів погано, і такий сон попереджає вас про те, що ви можете зробити якусь дурість або непрощенну помилку, яка серйозно зашкодить вашому благополуччю. Вставати з пошкодженої меблів, яку ви ніколи і в очі не бачили, краще. Це означає, що ви вчасно схаменеться і це допоможе вам зберегти ваше положення таким, яке воно є в даний момент. Дивіться тлумачення: за назвами предметів меблів.

Уособлення велику кількість перешкод, важкого шляху, складного становища. Руйнування меблів уособлює бажання змін. Якщо все захаращена меблями — це вказівка на життя в достатку, але з турботами і клопотами. Кам’яна меблі — важкі стосунки в родині, з друзями. Бачити, як меблі вносять у приміщення,- почнете будувати власний будинок. Бачити, як меблі виносять,- зміна або хвороба. Мати розкішну меблі — вас чекає блискуче майбутнє. Купувати нові меблі — віщує придбання нерухомості. Виносити з дому меблі — до втрати цінної речі.

Якщо Вам приснився великий шафа, стінка або інша велика меблі, такий сон говорить про те, що Ви нарешті зможете усамітнитися з близькими людиною, щоб повністю відкритися один перед одним. М’які меблі, побачена в сні, підтверджує, що у Вашому сексуальному житті нічого не зміниться, Ваші інтимні стосунки зайшли в глухий кут від одноманітності і монотонності. Вам варто кардинально змінити звичні відносини, оновити свій підхід новими нетрадиційними позами і різного роду любовними іграми.

Якщо приснилася меблі з чорного дерева, це означає, що ваші домочадці будуть виявляти невдоволення один одним. Але, на щастя для вас, це не триватиме дуже довго. Також див. Ламати, Мотлох.

Якщо приснилося, що в приміщення вносили меблі, то ви станете будувати власний будинок; виносили — до зміни або хвороби; мати розкішну меблі — до гарної, облаштованій життя.

Меблі передвіщає безліч витрат, прохань від друзів і близьких. Постарайтеся їм не відмовляти.

Нові меблі — до хорошого життя. Стара меблі — до душевної туги, хвороби, бідності.

Меблі побачити уві сні — провісник переїздів, зміни місця проживання, обстановки.

Меблі — життєустрою сплячого; переставляти — чиє-то божевілля.


Залишити відгук