Сонник Мазь — до чого сниться ?

Якщо приснилася мазь, це говорить про те, що у вас зав’яжуться тісні дружні стосунки з приємними людьми. Оскільки вони будуть при цьому досить впливовими, пізніше ця дружба стане для вас джерелом вигоди. Користуватися маззю — для молодої жінки це передбачення, що їй під силу буде впоратися зі всіма своїми справами, причому як особистими, так і суспільними.

Побачивши в сні мазь: ви зумієте превстигнути при самих невыигрышных умовах, а своїх ворогів зверніть у друзів. Взагалі мазь: обіцяє набуття нової міцної дружби. Якщо молода жінка в сні користується маззю: вона відмінно зможе керувати своєю справою. Дивіться тлумачення: Ліки.

Сон, де ви користувалися маззю, обіцяє прийняття важливого рішення в недалекому майбутньому. Підійдіть з усією серйозністю до розв’язання цієї ситуації – адже від її результату буде залежати ваше майбутнє.

Купувати її — до хвороби; натиратися нею уві сні — знак тривоги, неприємностей, переляку. Самому робити мазь у сні означає, що вам доведеться потрудитися, щоб впоратися з ворогами.

Купували уві сні якусь мазь – до погіршення здоров’я. Якщо в сновидінні ви займалися готуванням мазі – настають клопоти, потребують часу для їх вирішення.

Купувати мазь — до несерйозною хвороби; робити — доведеться робити чорну роботу; використовувати — до страху і тривог.

Мазь, бальзам – пристрій справ, поліпшення відносин з іншими людьми; втіха (ідіома: «як бальзам на душу»).

Якщо дівчині сниться, що вона користується маззю, це означає, що вона буде самостійна у прийнятті рішень.

Мазати на себе лікарські мазі — до потурання брехні і наклепу. Однак, пахуча мазь — до добра.

Побачити мазь — до великого прибутку і великої радості.


Залишити відгук