Сонник Маяк — до чого сниться ?

Маяк, вказуючий шлях кораблям, вважається символом надії. Якщо уві сні вам привиділося, що ви бачите маяк крізь імлу і бурю, то це знак того, що на тлі труднощів і негараздів є щось, що змушує вас боротися і йти вперед. І саме завдяки цьому ви зможете перебороти всі труднощі у вашому житті. Бачити ж маяк в гарну погоду можна говорить про ваше прагнення до розширення кругозору та можливість отримати додаткову освіту. Маяки також можуть снитися тоді, коли в реальному житті ви чимось дуже пригнічені і засмучені. В цьому випадку сон говорить, що ваша гра варта свічок і рано чи пізно ви зможете впоратися з усім, що на вас навалилося.

Бачити уві сні старий маяк на березі моря передвіщає, що вам загрожує небезпека потрапити у фінансову залежність. Забиратися на маяк за крутий гвинтовими сходами – знак сходження службовими сходами: можливо, незабаром ви отримаєте підвищення.

Бачити себе в ролі доглядача маяка – знак теплих сімейних відносин і повного взаєморозуміння з коханою людиною. Включати маяк в ясну погоду – до позбавлення від гнітючої тривоги, в похмуру погоду або в туман – зміни до гіршого і хвороба близьких людей. Якщо ви бачите далекий світло маяка з борту корабля – це передвіщає наступ вдалою смуги у вашому житті, коли все у вас піде так, як задумано.

Для моряка побачити в сні світло маяка — віщує спокійне море і вдале плавання. — Для людей у горі, в біді, для молодих людей — це знак теплих і непорушних прихильностей. Для хворих цей сон обіцяє швидке одужання і міцне здоров’я в майбутньому. Бізнес отримає новий імпульс. Бачити світло маяка в шторм — означає зміни до гіршого тоді, коли Ви думаєте, що фортуна обернулася до Вас обличчям. Однак, найчастіше такий сон віщує швидку зміну невдалих днів вдалими. Бачити маяк в спокійному морі — обіцяє сімейне щастя і повне благополуччя.

Маяк, який з’явився у вашому сні, сигналізує про те, що вам загрожує небезпека. Чим ближче ви його бачили і чим яскравіше він світив, тим реальніше, серйозніше і ближче загроза. Маяк, що стояв в якомусь неприродному місці, сниться як заклик до більш розумного використання своїх природних здібностей: поки ви їх бездарно транжирите. То спалахував, то згасав — ви будете то ліниві і апатичні, надмірно, до перевтоми, діяльні і працьовиті, як бджола.

Якщо Ви побачили в сні світло маяка здалеку, такий сон означає, що труднощі, які Ви відчували у відносинах з близькою людиною останнім часом, дуже скоро вирішаться самі собою, все налагодиться і увійде в потрібне русло. Побачений маяк символізує спокійні, врівноважені стосунки у ліжку, відсутність бур і шаленої пристрасті. Можливо, Ви нарешті вирішите закріпити свої відносини шлюбними узами.

Бачите в сні, як світло маяка пробивається крізь бурю, то треба очікувати щось не добре, але це не навічно, все незабаром саме по собі налагодиться. Яскравий маяк при гарній погоді сниться до благополуччя в родині. Але, будьте пильні в тому випадку, коли уві сні маяк згас — це чиїсь підступи, біда.

Побачити в сні маяк, означає, що кому-небудь знадобиться ваша допомога, можливо вам доведеться когось мирити. Рухаєтеся до маяка — ви придбаєте досвідченого наставника, у разі необхідності, він вас виручить.

Побачити його світло у сні означає, що вам дивом вдасться уникнути небезпеки. Іноді такий сон пророкує виконання бажання. Просто побачити маяк у сні — попередження про небезпеку.

Закоханим сон про маяку віщує теплі відносини і непорушний союз. Маяк в спокійному тихому морі обіцяє спокійну і гармонійне сімейне життя.

Попередження про небезпеку; вірно вибраний життєвий орієнтир.


Залишити відгук