Сонник Мавзолей — до чого сниться ?

Будувати мавзолей у сні — до довгого життя, народження дітей. Мавзолей Леніна сниться до несподіваного, непередбаченого повороту долі. Приснився мавзолей без Леніна — до упущеної можливості або забуттю. Бачити себе в сні лежить в мавзолеї — до вигоди в якомусь підприємстві або нового грандіозного плану. Розвалюється мавзолей сниться до хвороби або до зіпсованих відносин з тими, хто раніше мав до вас прихильність. Якщо уві сні ви стояли зовні мавзолею, то в реальному житті втратите близької людини.

Якщо вам приснився мавзолей — то це означає, що незабаром ви отримаєте звістки про смерть родича або ж близький друг тяжко захворіє, і ви приймете участь в турботах про нього. Якщо вам приснилося, що ви відвідуєте мавзолей під час туристичної екскурсії — це означає, що вас чекає сумне відкриття, близькі вам люди, яким ви повністю довіряли, зрадять вас з-за матеріальних вигод. Дивіться тлумачення: Небіжчик, Похорон, Кладовище.

Побачений у сні мавзолей означає тимчасове сексуальне нездужання, спричинене, швидше за все, втомою і надмірною завантаженістю на роботі. Вам варто більше відпочивати і присвячувати час коханій людині, який потребує Вашої ласки і турботи.

Якщо приснився мавзолей, сновидець переконається у відданості оточуючих його людей, їх симпатії, не має ніякого відношення до меркантильності.

Бачити мавзолей – нездужання, смерть або неприємності для Вашого близького друга. Перебувати в ньому – хвороба.

Мавзолей — забуття; упущена можливість.


Залишити відгук