Сонник Матрац — до чого сниться ?

Сон, у якому ви побачите матрац, віщує сімейне щастя, задоволення, спокій, якщо тільки він не рваний, брудний, спалений і т. п. В цьому випадку вас чекають неприємні сімейні клопоти і потреба в будинку.

Якщо вам присниться, що матрац набитий сіном, то можете розраховувати на відданість друзів. Шити або набивати матрац в сні — знак того, що ви своєю завзятістю досягнете бажаного. Новий матрац в сні обіцяє вам великі зміни в житті, вступ на нову посаду або прийняття на себе нових зобов’язань. Іноді такий сон пророкує швидкий вступ в шлюб.

Спати на голому матраці у сні означає, що ваше становище не блискуче, але воно цілком вас влаштовує. Такий сон указує на те, що ви можете поліпшити свої життєві умови, якщо не будете сидіти склавши руки. Дивіться тлумачення: Ліжко.

Матрац обіцяє людині задоволення. Він буде задоволений своїм життям і тим, як у нього йдуть справи. Жінці цей символ обіцяє зустріч з кавалером, який буде довго за нею доглядати. Однак згодом вона пошкодує, що не впала в його обійми раніше, адже чоловік виявиться вмілим коханцем. У сновидицы навіть буде залежність від зустрічей з ним. Ось тільки на шлюб розраховувати не варто, так як згодом відносини зійдуть нанівець.

Матрац говорить людині про те, що в даний момент відбувається з його інтимним життям. Коли предмет зручний, турбуватися не про що. У нього все добре, партнер задовольняє його. Якщо матрац в сновидінні був жорстким і не самим зручним, слід подумати, що можна змінити. Адже поточне положення справ не влаштовує сновидця, він не задоволений своїм партнером, але боїться сказати йому, так як не хоче образити.

Якщо приснився матрац, це говорить про те, що вже найближчим часом вам належить звалити на себе нові обов’язки і, відповідно, відповідальність. Уві сні спали на голій тюфяке — значить, ваше оточення вас цілком задовольняти. Приснилося виготовлення матраців — справи зв’яжуть вас із забезпеченими партнерами, за короткий час ви зможете заробити значний стан.

Побачити матрац — таке сновидіння означає, що ви ризикуєте опинитися у в’язниці, можливо, в результаті помилки. Якщо уві сні ви лежали на тюфяке, наяву у вас з’явиться можливість безкарно полінуватися, нічого не робити з поважної причини. Трясти матрац, укладати на ліжко або кудись ще — вас чекає активний відпочинок, заняття спортом або турпоїздка.

Якщо вам сниться голий матрац, то цей сон передвіщає вам дуже важке захворювання. Якщо ж ви спостерігаєте за виготовленням матраців або берете участь в ньому самі, то цей сон означає, що в своїх справах ви будете пов’язані із забезпеченими партнерами і незабаром самі заробите значний стан.

Якщо вам сниться матрац, це означає, що ви цілком задоволені своїм становищем. Вас повністю влаштовує ваш чоловік або дружина і в даний час ви не хочете нічого міняти.

Матрац в сні означає, що незабаром ви взвалите на себе нові обов’язки та відповідальність. Спати на голому матраці – знак задоволеності своїм оточенням.

Матрац в сні передвіщає наяву нові обов’язки та відповідальність. Якщо спите без ліжка на одному матраці — ви задоволені своїм оточенням в життя.

зі сну матрац або матрац — це майбутні сімейні турботи, бідність, нужда.

Стлать, розкладати матрац — стабільність у ситуаціях.

Матрац сниться до одруження або до інтимних зв’язків.

Вульгарна жінка (вираз.: «підстилка»).


Залишити відгук