День Народження 1 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені 1 січня сповнені амбіцій, ставлять перед собою високі цілі і являють собою сильних лідерів, що прагнуть тільки до перемоги. Цілеспрямованість і потреба в усьому бути першим спонукають Козерога підійматися по сходах успіху, формуючи погляд на життя як на серію перешкод, які необхідно подолати. Керуючись високими стандартами, він не йде на компроміс, чекає максимальної віддачі не тільки від інших, але і від себе й не потурає ледачим або некомпетентним. Козеріг не прагне до популярності — просто робить свою справу, ні на кого не звертаючи уваги, однак не помітити вас неможливо.

Народжені 1 січня володіють авторитарним характером, люблять у всьому строгу організацію і систематизацію і мають схильність спілкуватися з оточуючими в наказовому тоні — як на роботі, так і у себе вдома. Часто вони є високоосвіченими людьми і цінують освіченість в інших. Крім того, їм властива всім наполегливо триматися своїх (не завжди вірних) переконань. Однак, коли справа доходить до втілення особистих амбіцій у життя, їх власні принципи іноді заважають просуватися вперед.

Вони виявляються занадто чесними, занадто лояльними, дуже благородними для того, щоб підкорити ті висоти, які вони собі намітили. Безмірно поважаючи порядок, народжені 1 січня свідомо перекривають можливі для маневру шляху, тим самим змушуючи себе діяти буквально, ні на крок не відступаючи від плану, навіть у тих випадках, коли це необхідно. Більш того, поріг порушення їх емоційної рівноваги досить низький, і саме за цим порогом найбільш повно розкривається їх, зазвичай прихована, потужна імпульсивність.

Знак Зодіаку 1 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку Козеріг має безпосереднє відношення до знаків стихії Землі, які виділяються наступними якостями: ясність, скромність, організованість, розважливість, незалежність, відданість, реалізм.

Планета Управитель: Сатурн. Визначає прагнення до порядку. Планета сприятлива для професій у сфері державної служби, а також для чиновників. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідає за суворість, а також брак емоцій.

Народилися 1 січня в глибині душі імпульсивні і запальні. Однак вони тримають сили своєї натури в їжакових рукавицях і не дають їм волі. У стані стресу здатні зірватися і продемонструвати свою імпульсивність, що може шокувати непідготовлених оточуючих. В цілому ж вся життя цих людей присвячена роботі, досягнення мети, перемоги, заповітної фінішної межі, за якою неодмінно починається новий марафон. Якщо врахувати дані факти, відразу ж відпаде питання, знак зодіаку народилися 1 січня людей, оскільки подібної цілеспрямованістю і працездатністю славиться тільки Козеріг. В такому підході і сприйняття життя як постійної боротьби, бігу з перешкодами, змагання є і свої плюси, і мінуси, відбивають, головним чином, на здоров’я.

Особистість народжених 1 січня складається з елементів, багато з яких не тільки складні самі по собі, але і здаються суперечать іншим. Наприклад, ці люди дуже відповідальні — і тим не менш часто беруть на себе набагато більше обов’язків, ніж можуть виконати. Вони емоційні і в той же час можуть бути настільки переповнені власними емоціями, що в результаті втрачають здатність виражати їх. Деякі з них дотримуються ліберальних поглядів, а діють, навпаки, консервативно або навіть реакційне. Все це свідчить про те, що в душі цих людей постійно відбувається напружена боротьба, в якій не всі сили піддаються їхньому контролю, і в якій вони іноді можуть терпіти поразки.

З точки зору кар’єри для народжених 1 січня, дуже важливо в якийсь момент життя зупинитися і вирішити для себе питання про те, чого саме вони хотіли б досягти. Потім, після остаточного підрахунку сильних і слабких сторін своєї особистості, їм необхідно як можна більш реалістично оцінити свої шанси на успіх і у відповідності з цим встановлювати подальші цілі. Тут, однак, слід чітко розділяти ті завдання, які не терплять зволікання, і ті, які можуть почекати поки, складати плани і по можливості їх дотримуватися.

Якщо народжені 1 січня приймають рішення дістатися до самої вершини, вони повинні не тільки контролювати свої емоції і чинити опір стресам, але і володіти достатнім терпінням, для того щоб виконати все намічене.Великим недоліком тих, хто народився 1 січня, є виняткова чутливість, що робить їх нетерплячими і створює їм труднощі, якщо вони, наприклад, займають якусь другорядну посаду. Спілкуючись зі своїми друзями або направляючи інших, особливо в якості викладача, народжені в цей день можуть користуватися любов’ю оточуючих і бувають не тільки чарівними, але і ефективними в своїй посаді.

Однак якщо вони працюють у колективі, де відносини будуються аж ніяк не на взаємній симпатії співробітників, а радше, на їх боротьбі за просування по службі, то їм доведеться обзавестися товстої і непробивною, як у слона, шкірою і розробити для своїх почуттів абсолютно новий набір кнопок, на які далеко не кожен з їх оточення міг би натиснути. У разі, якщо це їм вдається, можна розраховувати, що їх зусилля не будуть моментально зведені нанівець емоційними реакціями. Крім усього сказаного, народженим 1 січня важливо не ставитися до себе занадто суворо.

Чоловік Козеріг — народився 1 Січня

Чоловіки, які відзначають день народження 1 січня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — економний, обережний, вірний, відповідальний. Для чоловіків це один з основоположних принципів, вони зазвичай начитані, добре освічені і цінують це в інших людях. Чоловік зодіаку Козеріг, народжений під цим знаком Зодіаку 1 січня, дуже рідко змінює свої переконання і принципи, хоча часом вони йому самі заважають.

Нездатний на швидкі зміни, цей чоловік воліє дотримуватися наміченого плану. Але, коли його емоційну рівновагу буде порушено, тоді він вже готовий до змін у собі, змінити свої принципи. У цього чоловіка є і свої темні сторони, які він ретельно приховує від оточуючих, вважає своєю слабкістю – надмірну імпульсивність, підвищену нервовість і різкість у спілкуванні.

Жінка Козеріг — яка народилася 1 Січня

Жінки, чия дата народження припадає на 1 січня, володіють наступними рисами: така дама — мудра, цілеспрямована, практична. Жінці знака Зодіаку Козеріг, народженої за гороскопом в зимовий день нового року 1 січня, необхідно навчитися поважати саму себе, бути більш лояльної до себе. Ці дами занадто строгі судді, вони надмірно вперті і надмірно відповідальні.

Це жінка за своєю суттю лідер. Їм би в усьому бути обережними і навчитися більш розсудливо і людяніше мислити, адже якби в житті впасти, можна не стільки розбитися, скільки потім, дуже складно повертатися на ту висоту, з якої довелося впасти. Ключем до життєвого щастя та кар’єрного успіху цих жінок, знака Козеріг, стане набуття ними душевної рівноваги, головним чином, між їх схильністю до практичності і духовної глибини.

День Народження 1 Січня

1 січня — як впливає на вашу долю ця дата? Люди з датою народження 1 січня знак зодіаку Козеріг звикли звертатися з оточуючими досить жорстко, віддаючи їм накази таким тоном, що виключає саму можливість непокори. Отримали досить високу освіту, вони оцінюють всіх людей з цієї точки зору. А також їм дуже важко змінити свою думку, навіть якщо воно помилкове, і це іноді служить їм перешкодою в досягненні цілей. У всьому вони люблять послідовність, і перш ніж взятися за яку-небудь справу, попередньо відрізають будь-яку можливість повернути назад.

Люди, народжені 1 січня знак зодіаку Козеріг, завжди намагаються виконати взяті на себе зобов’язання. Це не завжди їм вдається, оскільки вони не люблять відмовляти, адже це означало б визнати власну слабкість. Таке хворобливе самолюбство призводить до того, що вони просто бувають не в силах довести справу до кінця. До того ж їх вчинків властиві деяка консервативність, навіть якщо в теорії вони підтримують ліберальні погляди. Їх роздирає боротьба протиріч, будь результат якої буде для них негативним.

З власним місцем у житті люди, що народилися 1 січня знак зодіаку Козеріг, ще не до кінця визначилися. Їм потрібно поглянути правді в очі, і зважити всі свої позитивні і негативні якості, щоб зрозуміти своє призначення та вжити всіх відповідних заходів для його виконання. Їм знадобиться багато терпіння на шляху просування до мети, і якщо вони хочуть досягти успіху, треба бути готовим до подолання перешкод.

Ті, хто народився 1 січня знак зодіаку Козеріг, надто вимогливо ставляться до власної репутації, іноді занадто гостро реагуючи на досить необразливі зауваження. Це може привести до деяких проблем в їх просуванні по кар’єрних сходах. На посаді вчителя вони користуються загальною любов’ю, так як їх характер повністю підходить під ці обставини. Проте в колективі, де панує атмосфера суперництва та інтриг, їх дуже уразлива натура стане їм на заваді. Їм доведеться заховатися за непробивною стіною відчуження, щоб не допустити до своєї вразливої душі жодної стріли. Це допоможе їм не зруйнувати досягнутого занадто емоційною реакцією на будь-які подразники.

Також людям, народженим 1 січня знак зодіаку Козеріг, не завадило б трохи спустити уявну планку, яку вони намагаються досягти і трохи зменшити власні вимоги до себе. Те, що легко дісталося, легко може закінчитися. Не потрібно будувати надто великі надії, щоб не зазнати великого розчарування. І, хоча вони намагаються виглядати практичними і реально дивляться на світ людьми, ніщо романтичне їм не чуже, і вони потребують задоволенні цієї сторони своєї особистості. Потрібно знайти правильний баланс між існуванням в прагматичній реальності і абстрактними роздумами про сенс буття.

Любов і Сумісність

Народжені в цей день дуже чутливі, і іноді притаманна їм скромність заважає відкрито розповісти про свої почуття, ось чому у них можуть виникнути труднощі в спілкуванні з іншими людьми. Грунтовний Козеріг, той, хто з’явився на світ у перший день року 1 січня, уособлює стабільність і сталість, він наполегливий у досягненні поставленої мети і непохитний.

Чоловіки і жінки, що народилися першим днем року, можуть розраховувати на вдалий шлюб з представниками Тельця, Скорпіона, Діви і Риби — саме з ними, вони можуть створити щасливу сім’ю. Малоймовірно те, що ця людина зможе створити вдалий союз з Тельцем, Водолієм і Козерогом, хоча як кажуть, варіанти є, причому непогані. Любовна і духовна сумісність Козерога з представниками стихії вогню — Овном, Стрільцем, а тим більше з Левом — абсолютно неможлива, так і небажана, розраховувати на благополучне успішний шлюб з Раком і Вагами, також не доводиться.

Робота і Кар’єра

Ледачі або дурні люди не зможуть знайти спільної мови з Козерогами, що народилися 1 січня, і тим більше не зможуть працювати під керівництвом такого керівника. Він буде вимагати повної віддачі справі, підвищення кваліфікації, працьовитості і працездатності. Йти на компроміс народжені 1 січня не здатні.

Іноді в результаті наполегливої роботи ці люди домагаються популярності і слави, але до неї вони зовсім не прагнуть. Взагалі, ці люди можуть проявити парадоксальну суперечливість, чого від них зовсім не можна очікувати. Вони дуже відповідальні, вміють планувати і розраховувати, однак можуть не розрахувати своїх сил і в результаті не впоратися з роботою.

Ці люди в глибині душі дуже емоційні, але в результаті багатьох факторів (зайвий самоконтроль, заглибленість у роботу, постійна гонка) вони можуть здаватися черствими неемоційними сухарями. Також вони можуть бути прихильниками прогресу, демократії, лібералізму в теорії, але при цьому вести себе як консерватори і навіть виявляти тиск диктату.

По всій видимості, таємні сили душі цих людей час від часу прориваються назовні крізь їжакові рукавиці і залізний самоконтроль. Цим людям корисно час від часу брати тайм-аут і переглядати свої життєві плани і цілі, серйозно замислюючись на тему того, чого вони хочуть досягти, як це зроблять, чи вистачить їм внутрішніх ресурсів. Гонка не може тривати вічно, головне – вчасно зрозуміти, коли варто зупинитися або зменшити оберти.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 1 січня ризикують обзавестися хворобами нервової системи, серцево-судинної системи, викликаними стресами; запорами, викликаними сидячою роботою і неправильним режимом харчування, діабет, повнотою. Щоб уникнути цих проблем, їм слід регулярно займатися спортом і ретельно стежити за регулярністю і якістю свого харчування.

Не варто їсти занадто багато солодкого, мучного, обов’язково потрібно їсти каші і супи, поменше перекусів бутербродами та іншою сухом’ятку. Нервова система цих людей може дати серйозний збій, не витримавши постійної мобілізації, тому їм не завадить відвідувати психолога. Ранкові зарядки, пробіжки, загартовування, відмова від куріння також дуже необхідний цим людям.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди зі складною долею. Їх життя буде з раннього віку наповнене бурхливими подіями. По натурі вони спокійні, працьовиті, володіють інтуїцією. У житті їм доведеться досягати наполегливою працею. Деколи їх заслуги будуть приписані іншим, але якщо вони зможуть гідно подолати всі перешкоди і навіть несправедливе ставлення оточуючих по відношенню до себе, то зможуть в зрілі роки створити для себе комфортні умови.

Поради Козерогам, Народженим 1 Січня

Над чим потрібно працювати цим людям? По-перше, надмірна чутливість і внутрішня імпульсивність може перешкодити втіленню їх планів в дійсність, а також завдати шкоди їх нервової і серцево-судинної систем. Тому над подібною вразливістю треба попрацювати.

По-друге, слід тренувати терпіння. Для побудови кар’єри, для довгих очікувань на посаді заступника може знадобитися воістину пекельне терпіння. Також цим людям необхідно оволодіти навичками медитації, розслаблення, адже не всякий колектив доброзичливий, а їм потрібно вміти вести боротьбу і продовжувати йти до своїх цілей і в колективі суперників і ворогів.

Ще одна небезпека – пред’явлення надмірно суворих вимог до себе. Разом з тим не слід і повністю розслаблятися, адже чим вище залазити, тим болючіше падати, а в справах професійних підсиджування і помилкові звинувачення – поширена практика. Треба постійно бути напоготові і не допускати появи компрометуючих відомостей.

Тим, хто народився 1 січня, потрібно примиритися зі своїм другим, прихованим, більш романтичним я. Наскільки цинічними самі собі не здавалися ці люди, в глибині душі і їм теж потрібна романтика і трепетні почуття. Краще не боротися з цим, а визнати. Іншими словами, цим людям необхідно знайти гармонію, примиривши всі сторони своєї особистості один з одним і з загальною метою досягнень.


Залишити відгук