Сонник Мати — до чого сниться ?

Приснилася мати розповідає про те, яке майбутнє чекає вашу сім’ю. Побачити матір такою, яка вона є насправді, — це означає, що внутрішньо сімейні справи ви повністю контролюєте, найближчим часом не варто чекати серйозних змін.

Мати плакала — погана ознака: у вашій родині будуть серйозні розбіжності, скандали, може статися розпад сім’ї. І все ж у вас є можливість і час для того, щоб вжити заходів щодо недопущення такої ситуації: адже про можливий сценарій розвитку подій вас попередило сновидіння. Побачити скандал з матір’ю або те, як вона вас б’є, — до нещастя, винуватим в якому ви будете вважати тільки себе, хоча насправді всі будуть постраждалими, а винних не буде.

Побачити матір молодий і співає колискову пісню — це означає, що ви занадто захоплені всім, що відбувається поза сім’ї, адже їй потрібно ваша постійна увага. На сьогоднішній момент у вас є всі шанси для збереження у відносинах з рідними теплоти і довіри, так що скористайтеся ними без зволікання.

Присутність матері в сновидінні — говорить про наявність у сновидця едіпового або материнського комплексів. Якщо парубку або чоловікові сниться, що його мати займається любов’ю або усамітнюється з його батьком або будь-яким іншим чоловіком — у нього явно виражений едипів комплекс. Він ревнує свою матір до чоловіків і мріє, щоб вона належала тільки йому одному і ненавидить свого батька.

Якщо парубку або чоловікові сниться, що він вступає в зв’язок з матір’ю — він став жертвою материнського комплексу, тобто він не може вибрати собі партнерку, бо всіх їх порівнює зі своєю матір’ю, але не може знайти нічого схожого. Якщо вам у сні є ваша мати — вас мучить комплекс провини, за те, що ви не приділяєте або не приділяли їй належної уваги. Якщо дівчині або жінці сниться мати — можлива наявність сексуальної суперниці.

Будь-сон, у якому ви побачите свою матір, означає благополуччя і благословення, передчуття, визнання. Побачити її обличчя або як вона щось робить у сні — знак одержання звістки від неї, її турботи про ваше благополуччя. Бачити її, промоклому до нитки і вытворяющей що-небудь незвичайне, означає, що у вашій родині розгориться скандал через матері і вся рідня буде звинувачувати її в своїх нещастях. Сон підказує, що цього разу вам не вдасться залишитися осторонь від загальних проблем. Бачити свою матір померла уві сні — передвісник хвороби, неприємних клопотів і сімейних чвар. Бачити її агонію уві сні — тривога, смуток. Якщо вам присниться, що ваша мати хвора, то чекайте всяких сімейних неприємностей.

Значення снів про матір може сильно варіюватися, і залежить це від того, які відносини існують між сновидцем і його матір’ю в реальності. На певному етапі свого розвитку сприймалася вами ваша мати як всюдисуща втілення самої любові? Були присутні у ваших відносинах елементи боротьби за владу, чи траплялося, що вона безцеремонно втручалася у ваше особисте життя? Чи вам доводилося втрачати контакт з матір’ю (з-за її смерті або за власним бажанням), з-за чого якісь проблеми так і не знайшли свого вирішення? Відповівши на ці питання, ви отримуєте можливість розшифрувати значення тих образів, що з’являються разом з матір’ю у вашому сновидінні.

Якщо приснилася знаходиться у вашому домі мати, це говорить про те, що всі ваші починання, пов’язані з бізнесом, будуть, швидше за все, успішними. Розмовляти з нею — такий сон пророкує, що про справи, які вас надзвичайно цікавлять, ви незабаром отримаєте добрі вісті. Для жінки бачити матір — до приємних обов’язків і щастя в шлюбі. Чиясь мати приснилася болючою або померлою — це до смутку. Приснився поклик матері — це говорить про те, що вас залишили друзі та близькі; керуючи своїми справами, ви виберете неправильне напрям у своїх справах. Якщо у вашому сні вона плакала, вам загрожує нещастя або хвороба.

Побачити маму уві сні вважається добрим знаком, що обіцяє благословення та благополуччя. Чіткі риси обличчя матері в сновидінні віщують швидку зустріч з нею, але якщо в живих матері немає, то слід обов’язково навідатися до неї на могилу і як слід пом’янути. Материнська агонія у сні є поганим знаком, що віщує конфлікти на роботі, сімейні сварки, засудження Вашої персони старшим поколінням. Слід очікувати гостей, якщо у вашому сновидінні мама готує їжу.

Мати, з’являючись у сні, пророкує майбутнє вашої сім’ї. Якщо мати приснилася вам такою, якою вона є на даний момент в дійсності, отже, найближчим часом не варто чекати серйозних змін, ваші сімейні справи у вас під контролем. Сон, у якому мати молода і співає вам колискову пісню, означає, що ви занадто зайняті тим, що відбувається поза домом, тоді як ваша сім’я в даний момент потребує особливої уваги.

Вас здолають передчуття, і вам варто поставитися до них дуже уважно. В залежності від того, що уві сні відбувалося, це має різне віщування. Якщо приснилася хвора мати: для жінки – це обіцяє нездійснені сподівання з приводу заміжжя, для чоловіка – невдачі в справах. Побачити смерть матері: для жінки обіцяє невдачі в справах сімейних, розлучення; для чоловіка – проблеми пов’язані з кар’єрою, можливе звільнення.

Якщо Вам приснилася Ваша мама, є ймовірність того, що вона найближчим часом дізнається про Ваших таємних любовних зустрічах з людиною, якого Ви давно приховуєте від своїх домашніх. Для жінки сон, у якому присутній її мати, обіцяє швидке блаженство і отримання величезного задоволення від близькості з коханою людиною.

Молода мама сновидіння є символом оновлення духа. Крім того, приснився молода мати може вказувати на якийсь перерозподіл ролей, обов’язків, зміна способу мислення та самого життя. Це значить, що настає сприятливий момент для якихось кардинальних рішень, нових починань.

Приснилася мати і душевна розмова з нею, — значить, вся залишилася життя буде приємним і безбідним. Стати в сновидінні матір’ю — для жінки, у якої є правильний серцевий друг, це сумна прикмета. Побачили, що назавжди втратили маму, вона скоро захворіє.

Мати, що приходить в сновидіння представників чоловічої статі відображає їх несвідомі або свідомі страхи перед жінками. А для жінки, мати уві сні символізує недолік уваги і ласки з боку навколишніх, потреба повернутися в батьківський будинок.

Доленосна сила. Для чоловіка виходячи із виду і поведінки відповідальний період життя, прагнення, здобутки. Для жінки обов’язки, докори, попередження, передчуття. Молода, красива щаслива подія; вдале заміжжя (для жінки).

Мати людину уві сні більше підходить до нього в судженнях тлумачення сну, ніж батько, і якщо він побачить її уві сні, то її стан визначається його станом. Але найчастіше вона вказує на співчуття і легкість для того, хто знаходиться в труднощі.

Бачити або говорити — відкриють тобі свої наміри; бачити померлу — довге життя; вмираючу — печаль і тривога.

Мати і дитя сниться — віщує довголіття, велике щастя.


Залишити відгук