Сонник Масло — до чого сниться ?

Вершкове масло, соняшникову або якесь інше є в сновидінні неоднозначним символом, і дуже часто це обумовлено нашим підсвідомістю, в якому міцно влаштувалися російські приказки про маслі. У зв’язку з цим багато сновидіння мають стійкий символізм, розглянемо деякі з них.

Машинне або рослинне масло, яке ви або хтось інший в сновидінні ллє на відкритий вогонь, означає, як зрозуміло з приказки, що ця людина буде посилювати і без того важку ситуацію («масло у вогонь»). Приснилося вершкове масло, а в ньому – сир, значить, попереду ситий, безтурботний період («як сир у маслі»).

Різати масло уві сні великими шматками і покласти його в кашу – вказівка на те, що ви даремно осторожничаете в якійсь справі, чим більше ви зробите, тим буде краще (каша, яку не можна зіпсувати хорошим маслом). Розлити масло перед кимось або на когось у сні – до спроби або необхідності підлеститись до цієї людини. Мити маслом підлогу – не цілком однозначний сон, що стосується стану справ. З одного боку, вони повинні піти наяву, «як по маслу», з іншого – очевидна небезпека посковзнутися і впасти.

Будь-сон про маслі сприятливий і віщує добробут, щастя та подарунки. Чим більше масла ви побачите уві сні, тим більше хорошого чекає вас в житті. Масло з різким запахом уві сні, навпаки, попереджає про лестощі, обман, лицемірство. Пити масло у сні — знак хвороби або неприємностей. Мазати голову олією у сні — до отримання грошей, важливих вістей. Іноді такий сон пророкує важливі зміни в житті.

Пролити олію у сні означає, що ви отримаєте масу задоволення і подарунки від близької людини. Будь-яка їжа у сні, рясно полита олією, передвіщає прибуток і достаток. Але якщо в їжі буде сир або сир, то чекайте обману або якогось підступу. Є масляні коржі — Поганий сон, який, навпаки, пророкує збитки. Дивіться тлумачення: Млинці, Макарони, Гриби.

Якщо у вашому сні якийсь чоловік мастив хліб маслом, це означає, що ви познайомитеся з якоюсь приємною персоною, з якою будете чудово розуміти один одного. Мазати масло на хліб ви, і при цьому процес йшов насилу із-за того, що воно було занадто холодним, — це говорить про те, що порозуміння з цією людиною ви зможете встановити не відразу.

Впустити олія на пол — це сновидіння означає, що ви мимоволі скривдите свого партнера: ви будете вважати, що відкриваєте йому очі на реальний стан речей, а насправді наговорите багато зайвого. Купівля масла на ринку говорить про те, що ви, відчуваючи свою провину перед «візаві», всіма силами прагніть задобрити його, в той час як йому потрібні лише увага і турбота.

Масло у сні означає майно дозволене, вченість, утримання або вигоду. Масло рослинне — це багатство і засоби до існування, зароблені чесним шляхом, і зцілення для того, хто уві сні помажется нею. Олія оливкова — це знання, баракат, правильний шлях, духовний світ, зцілення і прекрасний спадок від Аллаха. Масло вершкове — ознака врожайності, хорошого заробітку, вигоди та користі. Масло топлене — це знання, що приносять користь у мирському та загробного життя. Натирати тіло олією – для зцілення хворого. Деякі кажуть, що пити масло у сні — до хвороб і навроків. Пити осад олії — до грошей придбаними через приниження.

По соннику Масло бачити — майбутнє краще, ніж минуле. Вершкове масло — удача, успіх в коханні. Рослинне масло — попередження про обман. Розлити масло — вас переслідують вороги. Бути облитим маслом — ви готові робити добрі справи. Пити олію — у важкі хвилини вірні друзі не залишать вас. Є масло — суперечки з родичами з питань розділу майна і нерухомості. Купувати в магазині вагове масло — мир і спокій в будинку. Готувати на вершковому або рослинному маслі — клопоти і приготування до зустрічі дорогих гостей. Змащувати що-небудь маслом — до успіху в справах і процвітання. Палаюче масло — на вашу долю випадуть серйозні випробування.

Приснилося, що ви ретельно натираєте тіло маслом – наяву зможете подолати життєві труднощі або, якщо хворієте, настане одужання. Якщо уві сні дівчина змащує маслом не тільки свою шкіру, але навіть і предмети навколо, це обіцяє їй відкриття очікуваних перспектив. Для чоловіка торгувати у сні маслом, означає потерпіти фіаско на любовному поприщі. Зайнялися уві сні збиванням масла в маслоробці? Ваші цілі наяву далекі від реальності. Збивати масло уві сні для дівчини – означає вийти заміж за діяльного і практичного чоловіка.

Є уві сні масло — свіже, золотисте, привабливе — це означає, що всі ваші наміри стануть реальністю, здоров’я не підведе, ви знайдете не тільки якісь знання, але і власність, станете багатою людиною. Їли згіркле масло — у вас будуть і достаток, і стан, але ціною тяжкої фізичної праці. Продаж масла сниться до малої прибутку. Для жінки змащувати своє тіло маслом — сон, пророчащий легковажні розваги, під владу яких вона віддасться, забувши про розсудливість.

Де б не було масло — в маслянці, на хліб, каші та ін., це завжди до добра, воно обіцяє свято і бурхливий веселощі. Для закоханих це передвістя того, що вони вступлять в шлюб вже досить скоро; для що беруть участь у тривалій судовій тяганині масло виступає провісником виграшу справи. Можете очікувати, що ваш товариш після відлучки повернеться додому живим і здоровим і залишиться вашим справжнім другом назавжди. Яка загрожувала небезпека неодмінно мине вас.

Побачити вершкове масло — сон до швидкого народження дитини. Рослинна олія сниться до важкої неминучої втрати. Купівля масла обіцяє глибоке горе. Якщо ви розлили масло, значить, ваше фінансове становище зміниться на краще. Отримали масло — такий сон означає, що, лише проявивши педантичність і чесність, ви зможете закінчити свою справу з великою для себе вигодою.

Якщо вам сниться свіже суха олія, це віщує щасливу долю, любов і вигідний шлюб. Жінка, якій сниться, що вона маже маслом тіло, буде легковажно віддаватися розвагам, чим викличе несхвалення свого коханого.

Оливкова олія сниться до втрат і погіршення здоров’я. Якщо воно кипіло і ви їм обпеклися – належить розвага, яке закінчиться погано. Купували оливкова олія – придбаєте щось цінне. Пили – до допомоги друзів.

Свіже масло, побачене уві сні, обіцяє швидке благополуччя і щастя. Якщо масло не дуже свіже або навіть згіркнуло, то наяву вам доведеться ще попрацювати, перш ніж мрії про любов і достаток здійсняться.

Бачити — хвороба і втрати; розлити — тебе переслідують; бути облитим — хороші справи; пити — друзі полегшують тобі життєвий шлях; бачити палаюче — радість і задоволення.

Їж масло, оцет, соєвий соус, рідкі приправи — до щастя. Сукня брудниться маслом або жиром — буде милість, заступництво зверху.

Масло (будь-яке) — будете щасливі. Збивали масло – зробите вигідне вкладення коштів.

Благополуччя у всьому.


Залишити відгук