Сонник Маскарад — до чого сниться ?

В глобальному сенсі сновидіння про маскараді можна вважати ознакою реального обману, власних помилок, порожніх розмов і легковажних розваг. Якщо в сні ви спостерігаєте за маскарадом як би з боку, не беручи участь у ньому, це означає, що у відносинах з близькими людьми ви щирі і відкриті, що не можна сказати про вашому оточенні — ви дуже ризикуєте бути ошуканими.

Якщо ж у своєму сні ви самі розважаєтесь на балу-маскараді, то в реальності з’явиться спокуса вдатися веселим, але порожнім або навіть шкідливим розвагою. Це сон — попередження: якщо ви все-таки підете на поводу цих швидкоплинних бажань, то не тільки понесете фінансові втрати, але й можете зруйнувати сімейні або дружні відносини. Небезпечним є для молодої жінки сон, у якому вона бере участь у маскараді — її може обдурити коханий чоловік.

Сон, у якому ви є стороннім спостерігачем за маскарадом це образ того, що ви змогли подолати спокусу і не здійснили неблагочестивий вчинок. Тепер вам не доведеться шкодувати про необоротні наслідки. Якщо ж сновидець є учасником маскараду, то наяву у своєму повсякденному житті він має схильність виправдовувати себе долею або сформованими обставинами. Але це не виправдання для його безхребетності і слабкої волі. Від згубних наслідків може врятувати лише наполеглива робота над собою.

Маскарад у сні говорить про те, що наяву Ви прагнете до нових відчуттів. Ваші дії ні до чого доброго не приведуть, крім шкоди самому собі – це передбачення сну про масці, яку Ви носите. Чим безглуздіше виглядає маска, яку Ви носите, тим більше шкоди можуть принести Вам плітки і наклепи навколо Вас. Порожні обіцянки і легковажні захоплення дуже скоро і швидко зіб’ють Вас з пантелику – це передбачення сну про святковому маскараді.

Маскарад сниться до багатства, яке ви отримаєте, інколи не гребуючи лицемірством і хитрістю. Побачити в розпал свята сумних, понурых — цей сон означає, що докори совісті завадять вам відчути повне задоволення своїми досягненнями. На маскараді люди були одягнені в строгі костюми, зовсім не відповідні нагоди, — значить, ви опинитеся чужим на якомусь святі життя. Приймати в ньому участь — до успіху.

Якщо Вам приснилося, що Ви стали учасником веселого маскараду, такий сон означає тимчасові ускладнення і недомовки у взаєминах з Вашим сексуальним партнером. В реальному житті Ви можете зіткнутися із зрадою близької людини, якщо будете точно знати, що саме він ховається під маскою у Вашому сні. Якщо Ви самі перебуваєте в масці, дуже ймовірно, що Ви будете схильні до зради.

Побачити себе в сні на маскараді — означає, що Ви будете віддаватися дурним і згубним задоволень і пренебрежете справами і сімейними обов’язками. Якщо молода жінка побачить у сні, що вона бере участь у маскараді — це означає, що вона буде обманута.

Якщо вам приснився маскарад — сон попереджає вас про надмірну довірливість і обмані. Після такого сну вас чекають розчарування і засмучення через нездійснених надій і жалю про зроблені помилки. Дивіться тлумачення: Одяг, Грим.

брати Участь у сні в балі-маскараді — брати участь у якомусь неприкритому обмані, так сонник тлумачить сон, який приснився. Бачити ряджених — до нахабного обману, введення в оману.

Сон говорить про вашу щирість у відношенні друзів.

Маскарад або карнавал – До обману, інтриг.


Залишити відгук