Сонник Маска — до чого сниться ?

Наснилися собі в масці — це до тимчасових утруднень, пов’язаних з ситуацією, в якій дорогий людина невірно тлумачить ставлення до нього і спробу допомогти. Але ви пройдете це випробування гідно, і воно виявиться для вас корисним. В масках були інші — значить, вам доведеться боротися з фальшю і заздрістю. Роздивлялися маску — ваші справи можуть постраждати із-за того, що якась персона змінить вас.

Носила маску молода жінка — сон говорить про те, що вона зробить спробу обдурити того, хто налаштований до неї дуже дружелюбно. Зняла маску або бачила, що це зробили інші, — значить, буде безуспішною її спроба змусити оточуючих захоплюватися собою. Для неї сон виступає як заклик проявляти більше самокритичності і бути скромніше. Також див. Маскарад.

В сновидінні бути в масці — воно говорить про те, яким би вам хотілося виглядати в очах людей. Є ймовірність, що ви відчуваєте занепокоєння з-за того, що оточуючі сприймають вас не зовсім таким, які ви є насправді. Може снитися, що маска уві сні сама по собі з’являється на обличчі і зникає в залежності від того, в якому суспільстві ви в той момент знаходитеся. Можна побачити уві сні і те, що прилюдно на вас хтось намагається надіти маску — тобто хочуть нав’язати вам небажаний для вас спосіб. Крім того, навколишні самі можуть носити маску, щоб налякати, ввести в оману, або, навпаки, розвеселити.

Якщо жінці приснилося, що вона робить косметичну маску, це говорить про якісь проблеми в сексуальних відносинах, в яких вона звинувачує тільки себе. Однак треба пам’ятати, що завжди винні двоє, тому їй варто було б припинити займатися самокатуванням.

Викинути маску — таке сновидіння означає: сексуальний партнер зміниться з-за того, що вам захочеться освіжити своє інтимне життя. Ви не придумаєте нічого краще, ніж знайти «свіженького» людини. Сон радить не поспішати, а почекати деякий час: ваш настрій цілком може змінитися.

Сон, у якому ви бачите себе в масці, віщує труднощі у відносинах з коханою людиною. Можливо, ваші вчинки будуть неправильно зрозумілі їм і ви не зумієте пояснити йому свої дії. Однак ви зможете владнати ситуацію і уникнути сварок. Якщо дівчині присниться, що вона носить маску, це означає, що вона обдурить свого коханого. Однак якщо вона зніме з себе маску, то в реальному житті їй не вдасться підкупити оточуючих і вона не зможе зачарувати їх, як би не намагалася. Їй слід бути скромнішим і ставитися до себе більш критично.

Маскуватися під сні — знак небезпеки і ганьби. Маска у сні є символом обману, омани. Самому знімати маску уві сні або бачити, як це роблять інші, означає, що ваші непристойні наміри стануть занадто очевидні, за що вас будуть критикувати і засуджувати. Такий сон також передвіщає розчарування для закоханих.

Маска — ознака брехні, обману, лицемірства. Коли людина одягає маску це означає що скоро він збреше, але потім його з-за цього буде мучити совість. Якщо Ви бачите людину в масці — Ви маєте підозри в бік близької для вас людини в тому чого він не міг зробити з-за своєї натури, ви можете незабаром його втратити.

Побачити когось в масці — знак того, що ця особа з вами не щира. Хтось відкрив вам своє обличчя — до відвертої і довірчій бесіді. Ви впевнені звільнитися від неї — довго прикидаючись тим, ким ви не є насправді, ви можете назавжди вжитися в придуманий образ.

Носити маску — це говорить про те, що вам вдасться ввести в оману ворога. Інше значення сну — ви будете грати в театрі. У масці був інший чоловік — значить, вас хтось обманює. Маска для пірнання — ризикована справа.

Побачити себе в сні на маскараді означає, що ви поринете у вир порожніх і згубних задоволень, нехтуючи справами і сімейними обов’язками. Молодій жінці такий сон передвіщає обман і підступність з боку інших людей.

Людям молодого віку наснилися їх улюблені в масках — це попереджає їх про те, що насправді вони дуже підступні, нещирі і притворны, а тому справжня серцева драма в житті сновидцев неминуча.

Приснилася маска на обличчі, — значить, для досягнення успіху будете приховувати від усіх свої потаємні наміри. На чужому обличчі — проти вас сплетут таємну інтригу, змова.

Образ являє собою прикриття помилкових цінностей та служить вказівкою на негативну психологію.

Бачити маску уві сні — це попередження, що дуже близька Вам людина обманює Вас.

Якщо приснилися маски, значить, хтось із близьких здійснить лицемірний вчинок.

Ролі сплячого в суспільстві: ви або від вас щось важливе приховують, обманюють.


Залишити відгук